Jump to content

Kas geriau. MTZ ar T 40 ?


dausakalys

Recommended Posts

Esu prijaučiantis žemės ūkiui. Planuoju pirkti dėvėtą traktoriuką iki 8 000 Lt. turiu kelis hektarus žemės, kartais reikia malkas iš miško parsivilkti. Buvau apsisprendęs pirkti T 40, bet atkalbėjo, sako dažnai genda ir silpnas baisiai. Lygiai taip pat atsiliepia ir apie MTZ traktorius. Bet yra ir priešingų nuomonių. Tai va norėčiau paklausti patirties turinčių. Kas geriau eiliniam kaimo piliečiui MTZ ar T 40 ? su kuriuo būtų mažiau problemų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu prijaučiantis žemės ūkiui. Planuoju pirkti dėvėtą traktoriuką iki 8 000 Lt. turiu kelis hektarus žemės, kartais reikia malkas iš miško parsivilkti. Buvau apsisprendęs pirkti T 40, bet atkalbėjo, sako dažnai genda ir silpnas baisiai. Lygiai taip pat atsiliepia ir apie MTZ traktorius. Bet yra ir priešingų nuomonių. Tai va norėčiau paklausti patirties turinčių. Kas geriau eiliniam kaimo piliečiui MTZ ar T 40 ? su kuriuo būtų mažiau problemų ?

Su mtz mažiau problemu turėtu but, jis ir sunkesnis ir galingesnis ir su dalimis ateityje mažiau problemu bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu prijaučiantis žemės ūkiui. Planuoju pirkti dėvėtą traktoriuką iki 8 000 Lt. turiu kelis hektarus žemės, kartais reikia malkas iš miško parsivilkti. Buvau apsisprendęs pirkti T 40, bet atkalbėjo, sako dažnai genda ir silpnas baisiai. Lygiai taip pat atsiliepia ir apie MTZ traktorius. Bet yra ir priešingų nuomonių. Tai va norėčiau paklausti patirties turinčių. Kas geriau eiliniam kaimo piliečiui MTZ ar T 40 ? su kuriuo būtų mažiau problemų ?

Vienareikšmiškai tik MTZ. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tik mtz pusei, jai paimsi gera nenudrozta mtzokeli, dirbsi ir dirbsi, senieji mtz labai patvarus ir kokybiski, ko negaleciau pasakyt apie naujuosius. As rinkciausi mtz, kaip mazam ukeliui iki 60-70ha mtz tinkamiausias traktorius. laisvai su juo apsidirbi. Savo nuomone pasakiau, dabar tau sprest. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

a jus matet kiek zmogus gali finansu skirti??koks da mtz?? pasiims gera soraka ir bedu netures, nereiks verkt.

Pradėjo ieškot už 8 nupirks už 19. Pamatysi. O T40 kiek girdėjau su detalėmis ne pyragai. Nu ir jau kabinos "patogumas" tai patyliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai pirkau traktoriuką savo reikmėms . T- 40 iškart atmečiau (klaustrofobija kabinoje gali susirgt , ir mano moliams jis per lengvas ) . Ilgokai pasikankinęs radau MTZ-50 su 80 -nio varikliu . Nesiskundžiu 10 Ha apsidirbdamas . O kas dėl kainų , tai abiejų kainos panašios . Mokėjau 5,5 tūkst. Ne auksas žinoma , bet aš jame ir negyvenu ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo už 8 000 Lt. Nebent Mtz 50. O sako kad mtz 50 varikliai nekas. Kolkas akiratyje T40 pagal mano galimybes, ir galima dvitiltį nupirkt.

Už 8000 litu ir T-40 gero nepaimsi o tvarkingi net vientylčiai virš 8000 kainuoja, aš pats turiu vientylti T-40, pirktas buvo naujas, turėjau ir mtz-82, dėl varikliu nepergyvenk mtz-50,52 neužmušami traktoriai. Su T-40 yra tokia problema, kad ta gamykla jau ju nebegamina ir su kai kuriom detalėm ateity gali but problema (netgi ir dabar jau problema) belarusams detaliu kol kas yra sočiai, detalės pigios, jeigu aš turėčiau 8000 litu tai i t-40 net nežiurėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo už 8 000 Lt. Nebent Mtz 50. O sako kad mtz 50 varikliai nekas. Kolkas akiratyje T40 pagal mano galimybes, ir galima dvitiltį nupirkt.

Už 8000 litu ir T-40 gero nepaimsi o tvarkingi net vientylčiai virš 8000 kainuoja, aš pats turiu vientylti T-40, pirktas buvo naujas, turėjau ir mtz-82, dėl varikliu nepergyvenk mtz-50,52 neužmušami traktoriai. Su T-40 yra tokia problema, kad ta gamykla jau ju nebegamina ir su kai kuriom detalėm ateity gali but problema (netgi ir dabar jau problema) belarusams detaliu kol kas yra sočiai, detalės pigios, jeigu aš turėčiau 8000 litu tai i t-40 net nežiurėčiau.

su MTZ50 nuvaziuok i miska-ir lauk miske pavasario

kol sniegas nutirps,saltyje uzkurti tiesiog"pasaka",na 50 tinkamas tik sienavimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jus nerandat tu traktoriu? gal jus skelbimu neziurit? va vienas gero stovio http://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-80-15547785.html

Galiu paprognozuot , ką rasi vietoje - padangos plikos , priekinis tiltas kliba , visą prikabinimą reikia keist , dauk kur tepalai prasimušę , o šeimininkas - "kokia kaina , toks ir traktorius ".....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo už 8 000 Lt. Nebent Mtz 50. O sako kad mtz 50 varikliai nekas. Kolkas akiratyje T40 pagal mano galimybes, ir galima dvitiltį nupirkt.

Už 8000 litu ir T-40 gero nepaimsi o tvarkingi net vientylčiai virš 8000 kainuoja, aš pats turiu vientylti T-40, pirktas buvo naujas, turėjau ir mtz-82, dėl varikliu nepergyvenk mtz-50,52 neužmušami traktoriai. Su T-40 yra tokia problema, kad ta gamykla jau ju nebegamina ir su kai kuriom detalėm ateity gali but problema (netgi ir dabar jau problema) belarusams detaliu kol kas yra sočiai, detalės pigios, jeigu aš turėčiau 8000 litu tai i t-40 net nežiurėčiau.

su MTZ50 nuvaziuok i miska-ir lauk miske pavasario

kol sniegas nutirps,saltyje uzkurti tiesiog"pasaka",na 50 tinkamas tik sienavimui

Didžioji jų dalis jau su MTZ80 varikliais .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su MTZ50 nuvaziuok i miska-ir lauk miske pavasario

kol sniegas nutirps,saltyje uzkurti tiesiog"pasaka",na 50 tinkamas tik sienavimui

Jei pakaitinimo zvakes kiekvienam cilindre ir tvarkingai veikia, kuriasi kaip bitute, MTZ80 kaikurie gali pavydeti tokio uzsikurimo...tai gi vat kad,jei-pakait zvakes,jei 80 variklis jei is vokiet tas jei ir kainuoja virs10 stukiu,dar jei desi priekini tilta vel 5 ios,JEI :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus dar ir i miska nori nuvaziuoti. as nzn siulukit ka tik norit, bet mano nuomone sorakas jam pats tas.

Taip as oats daba ziuriu mtz bet is serijos 952 su balkiniu tiltu. nes miske darbo daug ir norisi patu prikabinti. o del zemes arimo tikrai geriau t-40 uz vientilti mtz. iki tokiu plotu. pavargsi dirbti su neveikianciom blokiruotem (kalbu apie mtz 80). o mtz 50 taspats sudas kaip ir t40

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai tvarkinga kuro sistema, viskas gerai atreguliuota:forsunes,siurblys, kompresija gera, 80 motoras tik vercia ir jau dirba. 50 biski sunkiau jai ner zvakiu pakaitinimo arba fakelas neveikia, tada reik gerai pabruzyt. bet nevarykit kad prastai ruskiai kuriasi. pas mus JD neikuria prie -25 o ruski ikurt juoku darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...