Jump to content

Ukiniai pastatai ,fermu giuvesiai ju kainos ir perspektyvos.


Drožyba

Recommended Posts

Kaip ir buvau uzsimines del ukiniu pastatu ,siuo metu jieskome imones pletrai pastatu nuo 500m2 iki 100 000 lt .Tai bemaz per sausi vasari visus pigius variantus ira ispirke .Jai randate pigiom kainom ,tai arba istatiti aukcione ir ta kaina pradine ,arba jau parduoti tik neisimti is prekybos.Kiek tenka bendrauti su Kredituojanciom imonem ir NT agenturom ,kainu kilimo ivardina kelias priezastis .

1.2014m pataisos ivedima laidzianti zemes ukio paskirties zeme parduoti uzsenio pilieciams .O risium su tuo ,kad buvusiu ukiniu paskirtis jau ira ukine vekla .Tai leidimus isimti givulinkiste kur kas paprastesne .(tipo nereikia derinti su gyventojais ,daryti Pav,ir t.t.)

2.Banku zlugimas ,visuomenes nepasitikejimas bankiniu sektoriumi .Nors mano manimu investicija i NT ira labai rizikingas ir nerocianalus budas isaugoti pinigus .PVZ mano manimu laimi tie kurie pirmieji gali nusipirkti nuvertejusi turta ,poto pirkimas tampa ant bangos ir labai rizikingas .Investicija i auksa ,sidabra ir deimantus visuomet ira mano manimu stabiliausias.

3.Na ir euro ivedimas ,turedami skaudzios patirties su valiutu kaita zmones mano ,kad taip bus isaugoti pinigai ir nuvertejimas bus minimalus .

Uzvedziau ta tema ,kad galetume padiskutuoti sia aktualia tema ir isgirsti kitu nuomoniu.Na o jai tema jusu manimu bergzdi ir menkaverte trinkit laukan :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Prikeliant temą,tai kainos padarytos "burbulinės",spekuliantų knibždėte knibžda,ir visi tikisi,palaikę šlamštą ir nieko į jį neinvestavę,užsidirbti gražaus pinigo.Apieškojau pastatų savo ir aplinkiniuose rajonuose,tai parduoda griuvėsius už "kosmoso" kainą.Sudėjus visas išlaidas įsigyjant tuos griuvėsius bei pridėjus rekonstrukcijos išlaidas,tai kur kas geriau pasistatyt naują,juk abiem atvejais retas kuris vien savais pinigais prasisuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 metų...

Reiketu informacijos,

Situacija tokia yra senas pastatas buves grudu sandelys, jis buvo parduotas pries jau beveik 30 metu po kolukio isardymu, jo niekas taip ir nenaudoja iki pat siandien nei gyvos dvasios. Neaisku kas ji nupirko zinom kad kazkoks vokietis, bet nei vardo nei pavardes. Nuo ko reiketu pradet paieskas, kur kreiptis, kur kapstytis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Sauklys pranešimas:

Reiketu informacijos,

Situacija tokia yra senas pastatas buves grudu sandelys, jis buvo parduotas pries jau beveik 30 metu po kolukio isardymu, jo niekas taip ir nenaudoja iki pat siandien nei gyvos dvasios. Neaisku kas ji nupirko zinom kad kazkoks vokietis, bet nei vardo nei pavardes. Nuo ko reiketu pradet paieskas, kur kreiptis, kur kapstytis?

Nueiti į rajono savivaldybę ir pabendrauti su bešeimininkių pastatų atstovu. O jai pastatas privatus ieškoti sąvininko per Registrų centrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Sauklys pranešimas:

Reiketu informacijos,

Situacija tokia yra senas pastatas buves grudu sandelys, jis buvo parduotas pries jau beveik 30 metu po kolukio isardymu, jo niekas taip ir nenaudoja iki pat siandien nei gyvos dvasios. Neaisku kas ji nupirko zinom kad kazkoks vokietis, bet nei vardo nei pavardes. Nuo ko reiketu pradet paieskas, kur kreiptis, kur kapstytis?

Pirmiausia registru centre galima suzinoti kas savininkas. Jei ten duomenu nera tada kreiptis i savivaldybe kad pripazintu beseimininkiu, o beseimininkis po to jau tampa savivaldybes turtu, jei per tam tikra laika savininku neatsiranda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...