Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Kuris cia mane SMS;ais atakuojat???

:icon-exclaim: Pateliu turi?

:icon-exclaim: Turiu

:icon-exclaim: 10 pateliu turetum?

:icon-exclaim: 6-7 rasciau kitos jaunos 2 men.

:icon-exclaim: Po kiek?

:icon-exclaim: 50-80

:icon-exclaim: Svaigsti

:icon-exclaim: Ne

:lol::lol::lol::lol: mane tai senis atakuoja del mano pavardes :D su kovo 8 jau sveikina :)

o kitas cia rasinejo : sw pateliu turi? neatrasiau, kita diena vel : sw po kiek pateles :D

man kazkaip kai tokie raso nesitiki kad jie pirks, jei net ant skambucio neturi saskaitos.. (beje skambinau nekele)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siaubas tiesiog kazkoks. ir dalinat jus numerius bet kur

Matai as numerio neslepiu niekur, pas mane 2 imones + ukininko ukis ant to pacio tel nr pajungtas tad man reikalinga taip kad keliu tel nesinesiot. o anas pienburnis ARVYDAS6a taip ir rasineja, nera tolko demesi i ji kreipt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siaubas tiesiog kazkoks. ir dalinat jus numerius bet kur

Matai as numerio neslepiu niekur, pas mane 2 imones + ukininko ukis ant to pacio tel nr pajungtas tad man reikalinga taip kad keliu tel nesinesiot. o anas pienburnis ARVYDAS6a taip ir rasineja, nera tolko demesi i ji kreipt

O ziuriu ismokai varda rasyt ( ARVYDAS6a ) to kas skambineja :D molodec :D

Nenoireciau kad su manim kasnors maisytu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris cia mane SMS;ais atakuojat???

:icon-exclaim: Pateliu turi?

:icon-exclaim: Turiu

:icon-exclaim: 10 pateliu turetum?

:icon-exclaim: 6-7 rasciau kitos jaunos 2 men.

:icon-exclaim: Po kiek?

:icon-exclaim: 50-80

:icon-exclaim: Svaigsti

:icon-exclaim: Ne

:lol::lol::lol::lol: mane tai senis atakuoja del mano pavardes :D su kovo 8 jau sveikina :)

o kitas cia rasinejo : sw pateliu turi? neatrasiau, kita diena vel : sw po kiek pateles :D

man kazkaip kai tokie raso nesitiki kad jie pirks, jei net ant skambucio neturi saskaitos.. (beje skambinau nekele)

Tai jo paskambini ir neatsiliepia, poto paraso zinute as darbe negaliu kalbet :D o rasinet sms darbe gali :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris cia mane SMS;ais atakuojat???

:icon-exclaim: Pateliu turi?

:icon-exclaim: Turiu

:icon-exclaim: 10 pateliu turetum?

:icon-exclaim: 6-7 rasciau kitos jaunos 2 men.

:icon-exclaim: Po kiek?

:icon-exclaim: 50-80

:icon-exclaim: Svaigsti

:icon-exclaim: Ne

:lol::lol::lol::lol: mane tai senis atakuoja del mano pavardes :D su kovo 8 jau sveikina :)

o kitas cia rasinejo : sw pateliu turi? neatrasiau, kita diena vel : sw po kiek pateles :D

man kazkaip kai tokie raso nesitiki kad jie pirks, jei net ant skambucio neturi saskaitos.. (beje skambinau nekele)

Tai jo paskambini ir neatsiliepia, poto paraso zinute as darbe negaliu kalbet :D o rasinet sms darbe gali :D

Jo taip ir yra ...as taip pat kaskada bandziau paskambinti (nes skambuciai man nekainuoja) tai gaudavau zinute "Darbe , negaliu kalbeti . Rasyk " .

Ligonis ...nieko nepadarysi .Galima tik atjausti :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ziuriu biski pratrina pasisakimus :(

Dar karta aiskinu tiems kas "sunkiai supranta , paska buvo sunki vaikyste , kam blogai su matematika ...."

Esu irodes kad is kombikormos mano pelnas lygus NULIUI .

Tad nematau cia jokio biznio , jokio verslo ...As cia matau tik pagalba tiems kas negauna tokiom kainom ...o susiorganizavus galetume gauti dar GERESNE KAINA . Bet nenorit nereikia man to visiskai nereikia .

Savo pelna is kombikormos esu irodes cekiais (po kiek nuperku po tiek ir parduodu) .

Dar karta sakau tai nera mano verslas tai nera mano biznis ar kaskas panasaus ....

As verciuosi visai kitais dalykais (programu rasimu ....)

Va kai pabaiksiu programele kuri pades triusininkams triusiu auginime ,pasaru paskaiciavimuose ... va tai gali buti kad bus kaskokia tai verslo dalis .... nors ir tai planuoju padaryti nemokama ....nes tai HOBIS , MALONUMAS ...

Tad siulau pasiskaiciuoti tu kas MOKA SKAICIUOTI kiek reikia parduoti maisu kombikormos su pelnu 0,00Lt kad is to galetum pragyventi arba nors iseitu saldainiu ???

Ziuriu cia biski pratrinineja parasimus :( bet darkarta aiskinu kad as laikaus principo :

"GERIAU 100 DRAUGU NEI 100 RUBLIU "

Nors cia dauguma laikosi kitokio principo ...ATVIRKSTINIO . :(

Turiu itarimo ,kad as cia su tokiomis kombikormo kainomis trukdau vystiti savus verslus ...bet cia jau niekuo negaliu padeti ...jieskokit resursu kaip sumazinti kainas :)

********************************************

Aiskiinu tiems "kas skaito tarp eiluciu " :D

Jei kaimynas tavo dirba parduotuvei , vakare grizdamas namo paskambina tau ir paklausia ka nupirkti is parduotuves ir parnesti ???

Tu jam susakai pirkiniu sarasa ( na vistiek salia gyvenat o parduotuve tolokai ) , na vistiek zmogus namo eis ...

Parnesa nupirkes prekiu tai :

Jis tau jas turetu parduoti su antkainiu (kaip minimum su 20%) ? nes taip parasyta tarp eiluciu :D

Jis nusizengia eilei istatimu ? Nes tau parduoda uz ta kaina kuria pirko :(

Tai kurioj cia vietoi blogai ???

Kaip ziuriu tu visai nemoki skaityti ir skaiciuoti :( netik TARP EILUCIU :(

Dar karta sakau ir tai esu jau irodes (pateikes cekiukus) perku kombikorma po 50Lt ir parduodu po 50Lt pelnas 0.00Lt .

Tad nematau cia jokio verslo :( As tai skaitau PAGALBA TRIUSIU AUGINTOJAM ir kova su aukstomis kainomis .

*************************************************

1. man nesvarbi tavo gimimo data :D ir tavo tikejimas :D As tai esu pateikes ir cekius pirkimo ir mano pardavimo kaina zinot .Tad visa kita man VISISKAI VIENODAI .

2. Tavo vyras manes VISISKAI nedomina :D , nematau vietos kur as ji tau IKISAU :D .Del DEMESIO nemanau kad as esu JAM ant tiek patrauklus kad sulaukciau DEMESIO :D :D :D

3. Taip darbo metu reikia dirbti (bet jei siandiena iseigine tai kaip tada? :D) Tikiuosi zinai ,kad buna "SLENKAMAS DARBO GRAFIKAS " ir ,kad nevien tik sestadienis ir sekmadienis iseigines :D :D :D

4. Tai ir diskutuojam jei kaiminas pareidamas is parduotuves nuperka produktu tai cia nusizengimas kaskokiem istatimam ???

P.S. nematau ko cia as tureciau DZIAUGTIS ar LIUDETI :(:) Tikiuosi operacija nepaveike "blaivaus mastimo" . Aisku gali buti kad operacija ir narkoze (jei ji buvo) paveike JUSU (Tavo) blaivu mastima ir nesuvoki kad zmones gali vieni kitiems padeti , pagelbeti ....taip sakoma BEZVOZDMEZDNO ...tai yra VISISKAI NEMOKAMAI , kaip KAIMYNAS KAIMYNUI. Aisku jei pas tave apie gera kaiminyste supratimas "Kaimyno namas dega ...eikim pasisildyti ,o zarijose bulves issikepsim" tai tada BLOGAI :( , Labai tada mane cia nuliudinai :( .

As buvau apie pacia geresnes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Alvidas11 kodel persikrikstijai? :D

O kaip čia jūs nusprendėt, kad jis persikrikštijo? Šiaip betkuriam normaliam ir save gerbiančiam diskusijų forume tokios krikštynos negalimos. Vienas vartotojas - vienas vardas. Pradėjus rašyti kitu arba keletu vardų diskusijų dalyvis iškart blokuojamas. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip idomiai gaunasi kai sitaip elgesi suauges zmogus jam turbut patinka erzinti zmones elgesi kaip mazvaikis tai jis Alvidas tai nesvabu kazkoks amenybes susidvejinimas idomu kas jis istikruju ''ON ONA ili ONO'' :eusa-think:

perskaiciau viska nuo vakar dienos, bet neikertu kas kam su kuo del ko pasake padare , turbut senstu

bukit geri gal kas parasykite apie ka jus cia. man biski nuovargis kamuoja turbut kazko nedaskaitau iki supratimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aika rašė:

Šiek tiek aktualijų:

http://www.manoukis.lt/naujienos/ukis/1 ... -patirties

quote:

Gal kas galėtų plačiau pakomentuoti šį sakinį iš straipsnio : ''„Gerai tai, kad triušių augintojai gali gauti išmokas už sąlyginius gyvūnų vienetus, kaip ir kiti augintojai. ''

Juk galima registruoti triusiu uki ir kartu deklaruojant pievas galima ismokas gauti uz triusius kaip ir uz galvijus, paselius ir t.t. skaiciuojami ekonominiai vienetai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejot per tv3 zinias reportaza apie Purmalio triusyna???

aha maciau, viskas tas pats kaip ir kituose reportazuose

Mačiau. Bet mano triušiai erdviau gyvena negu jo. Ir žinot, manau, kad ta muzika nesąmonė. Juk ir žmogus išprotėtų nuo amžinos muzikos. Man tai panašu į gyvūnų kankinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...