Jump to content

nuotolinis budas vaistu leidimui, migdymui ir cipavimui.


krizinauskas

Recommended Posts

Pristatome vokiska produkcija Telinject skirta gyvunu auginimui bei prieziurai.

Ši produkcija padeda gyvūnų augintojams skirti jiems vaistus, vitaminus, raminamuosius ar atliekant gyvūnų žymėjimo (čipavimo darbus) nuotoliniu būdu.

Pristatome tris produktus – įrankius, padedančius atlikti minėtus darbus.

Šiuos produktus renkasi ne tik laukinių gyvūnų augintojai (elnių, muflonų, danielių irt.t), bet ir tradiciniai ūkininkai auginantys karves, avis arklius ir t.t. Taip pat šie produktai orientuoti į savivaldybių ir namų ūkius, kovai su nepageidaujamais valkataujančiais naminiais gyvūnais.

Pirmasis yra šautuvas G.U.T. 50

Tai patogaus darbo, bei kokybės atitikmuo, kuris pranoksta Jūsų lūkesčius.

G.U.T. 50 gali būti komplektuojamas su 11 arba 13mm kalibro vamzdžiu. Jis skirtas pasiekti taikinį esančiu 5-50metrų atstumu (esant būtinybei galios užtenka pasiekti taikinį esanti už 70 -90metrų)

Antrasis Vario 4V.310

Skirtumas tarp pirmojo pasiūlymo yra truputėlį mažesnis atstumas iki taikinio. Nėra slėgio skąlės.

Vario 1V.

Susideda iš dviejų dalių: pačio šaunamojo įtaiso ir buožės. Tai pigiausias produktas, tačiau atstumas iki taikinio yra mažiausias (25-30m.). Standartinis kalibras yra 11mm. Galimybė rinktis šautuvo užvedimui tarp kojinės pompos ir CO2 balionėlių įtaiso (taip kaip išvardintuose prieš tai buvusiuose produktuose).

Taip pat pristatome ir specialius Telinject Vario švirkštus, bei adatas skirtas naudoti kartu su šiais produktais. Švirkštai skirstomi pagal kalibrą (11mm arba 13mm). Pvz. 11mm kalibrui galima švirkšto talpa 1-1,4ml ir 3ml. 13mm kalibrui – 5ml,10ml,15ml ir 20ml talpos švirkštai. Švirkštų dydis priklauso nuo poreikių. Švirkštai itin atsparūs mechaniniams pažeidimams, net ir bandant pažeisti spec. įrankiais (akmenim, plaktuku ar pan.)

Taip pat yra specialūs švirkštai skirti gyvūnų čipavimui (ženklinimui).

Adatos yra kelių rūšių, skirstomos pagal ilgį, storį, su laikikliu ar be jo. Adatų ilgis pasirenkamas pagal gyvūno kailio ar odos storį, leidžiamų medikamentų rūšį ir t.t.

Daugiau informacijos rasite tinklalapyje http://www.telinject.de arba Explore – Baltija parduotuvėje (Juozapavičiaus pr. 38 Kaunas)

Pagarbiai

Explore – Baltija

Projektų vadovas

Marius Križinauskas; +370 602 22291; [email protected]

Pristatome vokiska produkcija Telinject skirta gyvunu auginimui bei prieziurai.doc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...