Jump to content

t-40 kompresijos išjungimas


Recommended Posts

pažymejau raudona spalva

pas mane T- 25 irgi neišjungia. Išėmus svirtelestik truputi užapvaliya, turėtų kelt, bet nekelia . Artėja šalčiai tai be išjungimo prastai, kas dar ten gali būti, vožtuvus susireguliuoju, rezultato nėr.

Tai va tas apvalus viska ir daro. Aš daugiau neišmasčiau variantų. tu išsiimk, su svarke dėk taška, apšlifuok ir turi būti gerai. pas mano t-25 pilnai išjungia taip padarius. o kaimynas su t-40 nemokėjo gerai vožduvų reaguliuoti, todėl taip jam ir pasidarė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pažymejau raudona spalva

pas mane T- 25 irgi neišjungia. Išėmus svirtelestik truputi užapvaliya, turėtų kelt, bet nekelia . Artėja šalčiai tai be išjungimo prastai, kas dar ten gali būti, vožtuvus susireguliuoju, rezultato nėr.

Tai va tas apvalus viska ir daro. Aš daugiau neišmasčiau variantų. tu išsiimk, su svarke dėk taška, apšlifuok ir turi būti gerai. pas mano t-25 pilnai išjungia taip padarius. o kaimynas su t-40 nemokėjo gerai vožduvų reaguliuoti, todėl taip jam ir pasidarė.

nu bet ten nėr ka restauruot, 0,2 mm kraštelis nudilęs. Nemanau kad uždėjus taška ir vėl nušlifavus atsiras dekompresija.

Vėl reguliavau vožtuvus, tas pats truputi kelia bet neatidaro pilnai.

Dar toks klausimas ant VMT 2 kartus galima pakliut, ir vienu atveju tarpas apie 6 mm, o kitame VMT yra 0,3 mm. Ar taip ir turi būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...