Jump to content

masey ferguson 29 ar 31


ukininkas

Recommended Posts

del gedimu tai dar pries pirkdamas susilaukiau daug neigiamu atsiliepimu tiek is pardaveju tiek is ukininku kurie yra juos tureja puses. bet apziurejas nemazai db/mf, class ir jd padariau isvada kad mano pinigine per plona nupirkti gero stovio ir panasiu parametru class ar jd. jd pasirinkimo aplamai vos keli, class arba brangus arba sulopytas,  taigi pasirinkau mf, stovis tikrai geras, manau turetu tikrai maziau problrmu buti nei kad uz ta suma buciau paemes lietuvoj jau gerai padrosta class

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

smulkintuvo dirza mestavo nei rato nespedavau apvaziuot tai po kokios savaites tik beda atradom pasirodo iš tu ekscentriku atsireguliuot užpakali reikejo poto sietas apatinis subirejo tada elektra durniuoja kederis nebeisijungia reikia papildoma pliusa i junktuka paduoti dar kederis juostinis tai su jomis bedu turiu nežinau kaip jas išspresti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

smulkintuvo dirza mestavo nei rato nespedavau apvaziuot tai po kokios savaites tik beda atradom pasirodo iš tu ekscentriku atsireguliuot užpakali reikejo poto sietas apatinis subirejo tada elektra durniuoja kederis nebeisijungia reikia papildoma pliusa i junktuka paduoti dar kederis juostinis tai su jomis bedu turiu nežinau kaip jas išspresti

Nepyk bet nevienos rimtos bedos neparasei
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

smulkintuvo dirza mestavo nei rato nespedavau apvaziuot tai po kokios savaites tik beda atradom pasirodo iš tu ekscentriku atsireguliuot užpakali reikejo poto sietas apatinis subirejo tada elektra durniuoja kederis nebeisijungia reikia papildoma pliusa i junktuka paduoti dar kederis juostinis tai su jomis bedu turiu nežinau kaip jas išspresti

tipo be sraiges pas tave? uz jenisieju nasesnis? kondiske turi? nu ir bendrai kaip padarymas visas? kelintu pas tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

smulkintuvo dirza mestavo nei rato nespedavau apvaziuot tai po kokios savaites tik beda atradom pasirodo iš tu ekscentriku atsireguliuot užpakali reikejo poto sietas apatinis subirejo tada elektra durniuoja kederis nebeisijungia reikia papildoma pliusa i junktuka paduoti dar kederis juostinis tai su jomis bedu turiu nežinau kaip jas išspresti

O kokios problemos su transporteriais yra? Tiesiog įdomu, gal ateity prireiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tansporteriai, tai tokios bėdos, kiek teko susidurti per 5 sezonus. Subyra guoliai velenų ( gali dėti kokius tik nori, tačiau sezoną atvarai ir turi žiūrėti ar atlaikys kitą sezoną), lūžta varanieji velenėliai ( gal metalas pavarksta nuo senumo), prasuka šešiakampį velenėlį tarp vamždžio ( tai atsitinka nuo dažno kėderio junginėjimo, jei nėra apsaugos, kuri sušvelnina paleidimą) ir aišku tansporterio juostas karts nuo karto tenka patemti. Kiek pastebėjau, kur yra transporterio įtempimo varžtai, tenai daug susikaupia pelų ir juos reikia išvalyti vos ne kasdieną, nes kitaip juostas tampo. Ir po sezono viską išardyti ir išvalyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane massejus 1991m kederis turi ir juostas ir sraige ten kondiške orginali buvo kazkada bet db jej ten biski detaliu truksta bet yra aušintuvas uždetas VESOS tai vasara is kabinos išlipt nesinori:) ir seip Mantai galetum nepatinget kada nors ir ta ilga dvieju kilometru kelia iveikt uzsukti i svecius ir rimciau pakalbetumem gal ka dar ir naudingo suzinosim:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi Šokineja tai bandima dariau nuiminejau po viena dirza tai jis liovesi tik tada kai sietus sustabdziau tai gali taipat nepatinget ir toki bandima pasidaryti o poto kai sietai stovejo nebuvo jokio sokinejimo nei del kratuku nei smulkintuvo nei bugno :) manau jog neapkrautas kombainas turi sokinesi aišku galetu ir netaip smarkiai nes atrodo kad tikrai nekaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane massejus 1991m kederis turi ir juostas ir sraige ten kondiške orginali buvo kazkada bet db jej ten biski detaliu truksta bet yra aušintuvas uždetas VESOS tai vasara is kabinos išlipt nesinori:) ir seip Mantai galetum nepatinget kada nors ir ta ilga dvieju kilometru kelia iveikt uzsukti i svecius ir rimciau pakalbetumem gal ka dar ir naudingo suzinosim:)

oj tai kad labai toli ;) jei rimtai stipriai su namo remontu uzsiimineju tai mazai laisvalaikio turiu, plius dar mazylio laukiam su zmona taip kad reikalu sociai ;)))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Man kratukai lūžo, nes buvau vieną atleidęs (reikėjo skardą šoninė iš kratuko pusės pakempuoti) ir paskui atgal padėjau ir priveržiau. Pasirodo taip negalima.

Kratuką reikia priveržinėti po truputi, tai reiškia, kad vieną galą kuris yra prie būgno priverži normaliai, o kitą verži po truptėli vis pasukant škyvą (Reikia nuimti diržą nuo kratukų škyvo ir rankom sukti jį, tada paveržti ir vėl pasukti, paverži, pasuki, paverži).

Powerflow kederis yra labai puikus dalykas, tik jį reikia prižiūrėti. Aš kiekvienais metais nusiimu tuos transportinius diržus, sužiūriu guolius, išvalau viską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...