Jump to content

Ar ukininkai bendradarbiauja su veterinarijos kompanijomis?


Dwarvas

Recommended Posts

na as bendardarbiauju su dimeli baltic pakolkas skustis negaliu viskas gerai,o tas itaisas tai mane nuvyles yra stovi keli metai nenaudojamas reik juo moket labai naudotis kai kelis kartus verseliam nulauzem kojas ,tai trenkem ir pastatem kampe jau kritineis atvejais tik naudojam .kaina apie 300 sumoketa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš veršiavimuisi naudoju įtaisą kur seniau elektros linijos laidus tempdavo.Ten vienas šniūras eina per 6 skriemulius ir 5 sykius padidina traukimo jėgą.Nekartą gelbėjo sunkiais atvejais.Tik tiek kad ganykloj nelabai panaudosi.Reikia kažkur antrą galą užkabint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš veršiavimuisi naudoju įtaisą kur seniau elektros linijos laidus tempdavo.Ten vienas šniūras eina per 6 skriemulius ir 5 sykius padidina traukimo jėgą.Nekartą gelbėjo sunkiais atvejais.Tik tiek kad ganykloj nelabai panaudosi.Reikia kažkur antrą galą užkabint.

Atsivarai teaktoriu ir turi 2 gala kur uzkabint...

Po kolkas man neteko naudot jokiu mechanizmu ,kad padetu karvems versiuotis, dazniausiai randu apsiversiavusias pacias is nakties. O jai ir reik kada prikibt pasiemi virvute uzsineri ant koju ir biski prikimbi karvei, svarbiausia nereik paciam subludit ir skubint versiavimosi. Viskas yra daroma savo laiku. O lupt per jega tai nemanau, kad visai yra gerai. Dar ir karve gali sudraskyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėkit,tie sunkūs veršiavimaisi 90%kantrybės trūkumas.Karvė turi pasiruošti,atsidaryti gimdymo takai ir tt.Padėti reikėtų,kai matosi kojytės ir snukiukas ar kulno sąnariai(užp.eigos atveju).Tuo atveju pakanka 2-3 žmonių maksimum.Padėti galima ir reikia tik stangų metu.gana retas atvejis ,kad jų visai nebūtų.Spec preitaisas skirtas teikti verš.pagalbą vienam.Mokant naudotis,geras daiktas.Nemokant, aišku lūžta kojos, plyšta karvės.Laukiant, aišku didėsnė galimybė,kad veršelis gims negyvas,bet kiekvieno valia spresti ar traumuoti karvę(bet koks lindimas į vidų gyvuliui trauma)ar gal išsaugosi prieauglį.Likę 10 proc.patologiniai atvejai,geriau pasikviesti išmanantį žmogų, nes eigos prognozuoti neįmanoma.Ne pats geriausias atvejis palikti karvę veršiuotis be jokios priežiūros,tikintis ,kad viskas bus gerai,bet geresnis, nei plėšti veršelį vos karvei pakėlus uodegą,pradraskant pūsles ir tt.nes blogos baigties tikimybė maždaug vienoda.Norint sumažinti tą 10 proc.iki minimumo reikia dirbti su banda.Jei sėklintojas negali suteikti informacijos apie gimsiančio prieauglio dydį,būsimų telyčių veršiavimosi lengvumą,yra veislininkystės įmonėse vadybininkai,jie mielai jusų bandai parinks optimalų varijantą.Beje nemokamai.Banda jūsų, tik reikia trupučio pastangų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai as nesiskubinu traukt versiaus, o ir vaiksciot i tvarta nesistengiu. Jai blogai versiuojas pradeda baup isgirstam ir nueinam. O jai viskas tylu ramu ko ten eit tik blaskai gyvuli. Jau taip man 5 metus karves versiuojas ir problemu kolkas nebuvo, tikiuosi ir nebus... Pas kaimynus buna daugiau problemu, kad jie lupa versius tik pradejus versiuotis karvei,ir mano manymu ir karvei nera labai sveika kai lupi. O ir vetenorius sake kad karve gali versiuotis apie 6 val. Tai ner ko skubet jai neapsiversiuoja savaime tad tik padedam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nesistengiu traukti veršio tik pamates kad prasideda.Palaukiu kokia valandą antrą,ir tada pažiūriu ar kojos ir galva gerai.Bet yra buvę daug atvejų kad viena nebūtų įstengusi.Tai koja užlinkusi, tai atbulas .Yra buvę kad aukštielnikas ėjo, tai teko daug pavargt kad atsukti.nesenei radom iš ryto su užstrigusiu.Bet veršis buvo galvą iškišęs ir sunkiai alsavo :D .Vaizdelis neblogas.Bet nieko nėr geriau kai karvė pati apsiveršiuoja.Bet prižiūrėt vistiek reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Albert Kerbl nėra gamintojas,tik stambus didmenininkas.Tą patį olandų firmos Vink-Elst B.V gamybos gimdymo prietaisą turi ir Albert Kerbl,ir Grene,manau ir kitos įmonės be problemų gali pasiūlyti.Dėl kainų - geras ir kokybiškas produktas pigiai tikrai nekainuoja,esmė yra kiek tarpininkų prekė praeina kol pasiekia galutinį pirkėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Albert Kerbl nėra gamintojas,tik stambus didmenininkas.Tą patį olandų firmos Vink-Elst B.V gamybos gimdymo prietaisą turi ir Albert Kerbl,ir Grene,manau ir kitos įmonės be problemų gali pasiūlyti.Dėl kainų - geras ir kokybiškas produktas pigiai tikrai nekainuoja,esmė yra kiek tarpininkų prekė praeina kol pasiekia galutinį pirkėją.

Visiskai sutinku, bet esme, kad uz ta pati produkta galima moketi pigiau, nepermokant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vis dar nuovalas atidalinu, ir tada įvedu gimdines žvakutes. Esu nuėmęs nemažai nuovalų bet nei karto neturėjau kokios nors komplikacijos. Net ir tada kai atsidalina labai sunkiai neturėjau komplikacijų tik šiuo atveju pas tokią karvutę ateinu 1-2 kartus papildomai. Šiaip esu girdėjęs, kad galima ir neatidalinti. Jei galvosit taip daryti tai reikia paėmus už nuovalų galo, kuris išlindęs stipriai patraukti ir prie pat lytinių lūpų nukirpti ir tada įvesti žvakutes ar kitus vaistus. Aišku, kad prieš tai reikia švariu šiltu vandeniu su muilu apiplauti lytines lūpas. Ir

tada nusiprausus ranką ar užsidėjus ginekologinę pirštinę įvesti vaistus.

Vaistai gali būti naudojami žvakutės, tirpalai, suspensijos antibiotikų pagrindu. Gerai veikia tetraciklino grupės tai galėtų būti: Utracure, Gynabiotikas, Ekzuteris tai žvakutės. Galima tai pat suvesti į gimdą Oksitetraciklino injekcinio tirpalo. Metrigent yra gentamicino gr. žvakutės.

Jei nuovalų neatidalinat vaistai reiks įvesdinėti kas 2-3 dienos, o jie kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...