Jump to content

padekit


daiva77

Recommended Posts

sveiki, esu pradedanti triušininke, tad uzpuolus bedai dar nezinau ka tikslei daryt. gal kas patartumet?

pavasari suvakcinavau mamas, atsivede triušiukus, viskas tvarkoje, augo gerai. 10 savaiciu suskiepyjau kaip priklauso dvivalente vakcina. jau be savaites 5 men :( atejus ryte randu triušyte sutinuse nosim, patine akytes, ausu kraštelei. kadangi kletkoje jos dvi, tai kitos tik nosyte patinus. ka daryti? juk vakcinuotos?

ka daryt su kitais? turiu maziuku 23 vnt 8 savaiciu amziaus ir 4 -men amziaus

išviso 43 su dideleis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, esu pradedanti triušininke, tad uzpuolus bedai dar nezinau ka tikslei daryt. gal kas patartumet?

pavasari suvakcinavau mamas, atsivede triušiukus, viskas tvarkoje, augo gerai. 10 savaiciu suskiepyjau kaip priklauso dvivalente vakcina. jau be savaites 5 men :( atejus ryte randu triušyte sutinuse nosim, patine akytes, ausu kraštelei. kadangi kletkoje jos dvi, tai kitos tik nosyte patinus. ka daryti? juk vakcinuotos?

ka daryt su kitais? turiu maziuku 23 vnt 8 savaiciu amziaus ir 4 -men amziaus

išviso 43 su dideleis

Del gydimo ... vieninteliai vaistai ...I PUODA . bet cia tik gal pradziai tuos kurie jau turi kaskokiu pozimiu. Su kitais gali palaukti .

Su maziukais 8sav. skiepik jei pozimiu nera ir kuo greiciau (skiepas isigalioja po 10-14dienu ), gal praeis.

Su 4men. jei skiepiti lauk ...gal nieko nebus .

Jei kuriem tik atsiranda pozimiu iskarto i puoda .

Bet turiu kelis klausimus :

1. skiepijai pati ?

2.vakcina pirkai kur ?

3.kai skiepijai laikiaisi nurodimu ... sumaisyta vakcina galioja 2 val.(ant saules 1val) .

4. kai veziai vakcina is kaskur (jei veziai) tai laikeisi temperaturiniu nurodimu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei patele sirgus praeitais metais dar lengvesne kokia forma pastebeti gali buti sunku ypac neigudusiam. del tu priezasciu ir nieko neleidziu pas savo triusius ir pas kitu taip pat neinu net artyn kad nepernest ligu. seip reiktu gerai nusipraust pries einnant pas triusius o dar geriau ir rubus atskirus turet. tik jei laikot kelis triusius kur lauke tai turputi sudetingai persirenginet ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei patele sirgus praeitais metais dar lengvesne kokia forma pastebeti gali buti sunku ypac neigudusiam. del tu priezasciu ir nieko neleidziu pas savo triusius ir pas kitu taip pat neinu net artyn kad nepernest ligu. seip reiktu gerai nusipraust pries einnant pas triusius o dar geriau ir rubus atskirus turet. tik jei laikot kelis triusius kur lauke tai turputi sudetingai persirenginet ir pan.

kaip pas Danus i kiaulide - dusas ieinant , vienkartiniai triusikai, chalatas, kepure - dusas iseinant :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu. pradedi augint ir mokaisi iš skaudziu klaidu. teks nieko neleisti ir man, tai yra megeju kad atvazeve tuoj leke ziuret. o seip tai atrodo ir persirengiau juk iš miesto gryzau, rankas irgi ploviau, nes pirma pas karvytes buvau, tada teko pina sutvarkyt :( ir vistiek kazkur virusas perejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

miksamatoze nebutinai perneset jus savo drabuziais ar pan... gal tai buvo tiesiog atskirides kazkoks kraujasiurbys vabalelis, pvz uodas... kita vertus sia liga gali platint ir blusos, kurios lengvai galejo perropot ant jusu ranku/drabuziu, net ir tiesiogiai nelieciant to sergancio triusio ...

Mokslinis straipsnis apie miksamatozes atsiradima ir jos plitima ...

http://zpasaulis.lt/index.php?id=767

Nelabai aisku is jusu parasymo... is kur atsivezet seseriai ta patineli, kuris netrukus susirgo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Antibiotikai duodami ne maziau 5 dienu. Jei yra ukyje ligos zidinys, parastai yra duodama visiems, ne vien su klinikiniais simptomais, vat ir vadinas profilaktiskai. Bet butina islaikyti 5 dienu taisykle, nes kitaip vystosi mikroorganizmu atsparumas antibiotikams. Jei sneket apie miksomatoze, tai yra virusine liga, atsiminkit ir sau (del gripo ir tt), visrusu antibiotikai neima, jie tokiu atveju nebent apsaugo nuo antrines infekcijos- plauciu uzdegimo ar dar ko nors, ka sukelia bakterijos, o ne virusai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkom utenoj pas moteriške. vienas triušininkas patare profilaktiškai antibiotiko paduot TRISULFANO, gal patarsit kiek laiko ji duot? kas kiek laiko? jis sake duoda nujunkant ir kai išskyrsto apie 4 men

najau mano nuomone tai tik nepradek miksomatozes gyditi ... musk ir nesuk sau galvos .

Tiems katriems nera jokiu JOKIU pozimiu na tiems gali duoti TRIUSULFONO ...bet tai nuo miksomatozes neapsaugos ...na o jei plauciu uzdegimu nesusirgs tai ir neblogai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš tai 4 men nepjausiu, laikau milzinus, ne kokius hyla ar kalifornus. mano šeimynai tada reiktu keliu triušiu vakarienei. :D beja jis pats veterinaras tad nemanau kad ka blogai patartu, o tuos 4 men tai katruos veislei palieka o ne mesai. mazuosius suvakcinavau , tai jai jau sergantys greiciau išryskes, nes dviem prie akytes vienos po tris spuogelius suskaiciavau, o kitoj pusej švaru. tad palauksiu, jai ka per ausis ir amen. išliks sveikieji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...