Jump to content

Germinatorius Varnas


dumoju

Recommended Posts

O gal kas esat is jusu ant paprasto 4m rusisko kultivatoriaus uzsideja voliukus, nu tipo tokius kaip ant germintoriaus buna.Pas mane dabar ant kultivatoriaus ant galo yra akecios, as noriu jas mest ir vietoj ju det voliukus, nes pas man priemolis tai daug grumstu, tai manau voliukai butu naudingesni. Beje gal kas turit parduot tokius voliukus 4m.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kas esat is jusu ant paprasto 4m rusisko kultivatoriaus uzsideja voliukus, nu tipo tokius kaip ant germintoriaus buna.Pas mane dabar ant kultivatoriaus ant galo yra akecios, as noriu jas mest ir vietoj ju det voliukus, nes pas man priemolis tai daug grumstu, tai manau voliukai butu naudingesni. Beje gal kas turit parduot tokius voliukus 4m.?

labai geras dalykas, tik gausi volus det toliau nuo remo, o tarp dantu ir voliuku det kokia nors lyginimo lenta. dirva graziau atrodo.

kokie dantys???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kultivatoriaus dantys tai vadinamieji c formos, kultivatorius yra prikabinamas. Tai ir dabar suku galva kaip reiktu ten prijunk tuos voliukus, kogero vistiek kazkokia nors minimalia apsauga reiktu daryt nes akmenu daug pas mane, nors pirma reik voliukus nusipirkt tada zet. Beje del lyginimo lentos tai nezinau nezinau, kaip isivaizduoju ja reiktu det prieki, bet kad ten nelabai kur ja uzdesi, beto pats jos nesidarysi,o jei nusipirksi tai velnias zin kaip ten ja prichimincinus ir kaip ji dirbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kultivatoriaus dantys tai vadinamieji c formos, kultivatorius yra prikabinamas. Tai ir dabar suku galva kaip reiktu ten prijunk tuos voliukus, kogero vistiek kazkokia nors minimalia apsauga reiktu daryt nes akmenu daug pas mane, nors pirma reik voliukus nusipirkt tada zet. Beje del lyginimo lentos tai nezinau nezinau, kaip isivaizduoju ja reiktu det prieki, bet kad ten nelabai kur ja uzdesi, beto pats jos nesidarysi,o jei nusipirksi tai velnias zin kaip ten ja prichimincinus ir kaip ji dirbs.

nezinau.... as pats toki turiu, ir mastem ka iseitu padaryt.

neiseis.... C nagai giliai aria, todel reikia kazkuom palygint..

uosvis su S nagais turejo susivirines, ir tam ligintuvas pries volus but nemaises.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kultivatoriaus dantys tai vadinamieji c formos, kultivatorius yra prikabinamas. Tai ir dabar suku galva kaip reiktu ten prijunk tuos voliukus, kogero vistiek kazkokia nors minimalia apsauga reiktu daryt nes akmenu daug pas mane, nors pirma reik voliukus nusipirkt tada zet. Beje del lyginimo lentos tai nezinau nezinau, kaip isivaizduoju ja reiktu det prieki, bet kad ten nelabai kur ja uzdesi, beto pats jos nesidarysi,o jei nusipirksi tai velnias zin kaip ten ja prichimincinus ir kaip ji dirbs.

nezinau.... as pats toki turiu, ir mastem ka iseitu padaryt.

neiseis.... C nagai giliai aria, todel reikia kazkuom palygint..

uosvis su S nagais turejo susivirines, ir tam ligintuvas pries volus but nemaises.

Kas neiseis lyginimo lenta uzdet? ar voliukus?Kad lenta neiseis uzdet tai gali but,nors labai norint viskas imanoma, bet voliukai tikrai turetu gerai tikti. Tik stai klausimas kyla kaip? su kuo ? pritvirtint prie kultivatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

O ka manote apie toki aparata http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... mo&id=4933 ? Siap aiskiai parasyta ,kad cia nukopijuotas nuo kongskilde, tai tas ir biski neramina ,kad samadielnas jis. Siap dabar lauzau galva, ar renkonstruot savo senaji kultivatoriu, tai yra uzsidet voliukus ar pirkti ta atseit germinatoriu. Matot pas mane yra labai daug grumstu, tai su kultivatorium vistiek ju nesudauzai, reiktu kazko pries seja su geru volu, kaip tas aparatas, tankinimo volai irgi neblogas variantas, bet papildomas vazinejimas irgi nera labai ekonomiska. Aciu uz patarimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tankinimo volai yra dvieju rusiu, pavirsinio dirvos tankinimo ir apatinio dirvos sluoksnio tankinimas. Pavirsiniam priklauso frezos volai, kembridzio volai, jie skirti aptrint pavirsinius grumstus ir pagerint seklos kontakta su dirva , jei voluojama po sejos. Apatinio dirvos sluoksnio tankintuvai yra visi diskiniai, sunkieji volai, tankiausiai naudojami prie plugu. Jie per dirva tempiami skesta iki 10-5 cm ir tankina apatini dirvos sluoksni. Mano patarimas del grumstu, keiskit arimo stiliu ir jums nereikes jokiu malunu grumstams malt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...