Jump to content

Belarus 82.1 Elektra


Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 4 savaičių...
as cia ne i tema paklausiu, ar imanoma pajungti paprasta radija nuo telefono? va video, kaip pajungta.

radija pas mane panasi, tai noriu zinoti ar imanoma butu taip pajungti nuo telefono ar mp3?

https://www.google.lt/#q=mp3+moduliatorius&safe=off

ir kaip man viska reiktu pajungt? radija kasetine pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as cia ne i tema paklausiu, ar imanoma pajungti paprasta radija nuo telefono? va video, kaip pajungta.

radija pas mane panasi, tai noriu zinoti ar imanoma butu taip pajungti nuo telefono ar mp3?

https://www.google.lt/#q=mp3+moduliatorius&safe=off

ir kaip man viska reiktu pajungt? radija kasetine pas mane

Dėk tokį, jei kasetė labiau patinka.

_CASADPT.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, iskilo problema belarusui 82.1 (2005m) dingo uzvedimas is kabinos, manau jog bus kokia rele nuejusi velniop, tik kaip atrasti kuri, ju ten gana nemazai ir kiek bandziau ziureti kas ten vyksta sukant rakteli per visas padetis spragsi ten kelios jos paeiliu ir neina suprasti kuri tikroji. (laidas einantis link starterio sveikas, neprideges, viskas su jo ok) :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo problema belarusui 82.1 (2005m) dingo uzvedimas is kabinos, manau jog bus kokia rele nuejusi velniop, tik kaip atrasti kuri, ju ten gana nemazai ir kiek bandziau ziureti kas ten vyksta sukant rakteli per visas padetis spragsi ten kelios jos paeiliu ir neina suprasti kuri tikroji. (laidas einantis link starterio sveikas, neprideges, viskas su jo ok) :icon-rolleyes:

Tai mažu nugaišo varlytė, kad ant bėgiaus neužkurtai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpinant starteri kuriasi gerai, paskirstymo dezutej (saugiklinej) prie hidrobako viskas tvarkoj, kontaktus sukinejau judinau viskas kaip ir gerai turetu buti, laidas nuo reles sveikas, tikrinau paduodamas pliusa i ji, starteri suka iskart, spynele reles snekina, manau spynele atkrenta, reiks ziureti reles :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali issamiau papasakoti kuri rele pas tave buvo nuejus, nes dabar sunku man pagaut kampa, nes yra kelios jos, spynele junginejant caksi kelios reles, ir visokiu variantu, t.y. starterio atjungimo uzsikurus varikliui, paties starterio paleidimui, degimo ijungimui, kaip suprantu bent trys tai tikrai priristos prie uzvedimo :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kelintu metu pas tave? pas mane reles ir tik dvi. Viena prie hidro bako kurimui, kita spyneles. o jei caksi reiskia veikia. pas mane buvo nuejus ta kur prie hidro bako, i kuria laidai ateina nuo starterio ir nuo varlytes begiu. dr variantas pagrindinis saugiklis nusautas, jei naujesne panele mtz nezinau kur jis randasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...