Jump to content

labai reikia patarimo


rabitas

Recommended Posts

sveiki visi, man labai reikia jūsų patarimo. taip kvailai nutiko, kad mano triušė susilaukė vaikų nuo jos tikro brolio tai labai norėčiau gauti patarimą ką su tais triušiukais daryti.... ar palikti gyvus ir žiurėti ar triušė augins ar atiduoti suvalgyti šuniui...... :icon-cry: (jiems dar tik viena diena) please help, net net neįsivaizduoju ką reikia daryt.... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi, man labai reikia jūsų patarimo. taip kvailai nutiko, kad mano triušė susilaukė vaikų nuo jos tikro brolio tai labai norėčiau gauti patarimą ką su tais triušiukais daryti.... ar palikti gyvus ir žiurėti ar triušė augins ar atiduoti suvalgyti šuniui...... :icon-cry: (jiems dar tik viena diena) please help, net net neįsivaizduoju ką reikia daryt.... :icon-question:

na aš manau palik ir kaip dus taip jau ir bus, o šuo kali ir pabadauti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kame cia tokia didele problema. Na atsivede tai atsivede, tegul gyvena, kam juos zudyti, jei atrodo sveiki, negime su 5 kojom, 3 akim ir 1 ausim, tikrai nera tikslo ... :) Tik tiek kad ju jau veislei veliau nelaikyt, uzaugs papjauk ir suvalgyk. Nes jei veisi vis tuos pacius, gali turet nemalonumu su pasitaikysianciais isigimimais, triusiu lepumu ligoms ir pan.

As dar vaikysteje, kai triusis buvo zaislas ir neturejo proto ten juos deramai augint, tikrai neziurejau kas kaip, budavo kad ir patinai su patelemis po tvartuka palaidi lakstydavo (vieno lizdo). Paskiau net nustebdavai, kad dar ir maziuku is kazkur pradedavo stiksinet atnesus pasaro seimynai. :D Niekada nesu mates kazkokio triusiuko apsigimimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o nebus taip kad jie dėl kažkokio geno trūkumo (kažkur buvo apie tai rašyta, kad veisti giminingus triušius yra labai blogai) kažkiek laiko pagyvenus ims ir nudvės?? :icon-question: kitokio būdo kaip nužudyt triušiukus taip ir nesugalvojau, kaip tik atiduoti šuniui :icon-neutral:

manyčiau, kad jie nebus apsigimę, o tiesiog kaip kolega teigė, netiks veisimui, gali būti silpnas imunitetas bei mažas svoris. Šiek tiek ugtelėjus, gali koks vienas nugaišti, dėl silpnumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesekmė.... katik buvau nuėjusi pas triušius ir su siaubu nužvelgiau gardelį.... triušiukai visi ištampyti, pusė negyvų, likę apgraužti ir vos juda- ,,mamytės" darbelis........ na ką padarysi...... gal ji taip pasielgė nes jos pirmoji vada, nemokėjo rūpintis, o ir maisto daug pridėjusi buvau ir gerti daviau...... :icon-cry::icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

sveiki, vėl reikia jūsų patyrusių triušininkų patarimo :icon-redface: mano geriausia triušienė atvedė triušiukus,kitą dieną nuėjus radau kruviną narvelį, viskas aptaškyta, o ta tokia žvali laksto sau, atsigulė žiuriu rurikan sakau gal šeip čia po gimdymo kraujuojas bet niekad taip nebuvo, o pasirodo gudrutė sau uodegą prasigriaužė :o

kuo tept kad koks užkrėtimas nesgautų, kad triušiukam nepakenktų kai maitins?

ir iš vis kas čia jai užejo? maisto per akis, narvas švariausias, šalia triušių nėra, kad pro groteles butų galėję apgriaužt jai uodegą, viena lauke gyvena. anksčiau buvo mažas triušiukas pas mane uodegyte nugriaužta tai ten jo lizdo draugelių darbas, bet kai atskyriau sugijo, bet vat čia mama su vaikais tai nesinori kad kuo užsikrėstų ar nukraujuotų :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neįmanoma buvo kad pro apačią kaikas nugriaužtų- smulkutis sietas vienam kampe, o visur kitur mediena, visas narvelis sandarus. na nėra ten, kad pusės uodegos nebutų, tik pats galas matosi kruvinas, šiandien jau užsitraukė krešuliukas tai kaip sakėt pats užgis tai gerai :eusa-pray:

o dėl vandens tai, taip turi visada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...