Jump to content

Neatsiveda triušiuku


KestasU

Recommended Posts

Sveiki, kadangi esu tik pradedantis ir nelabai dar gaudausi visuose triušių reikaluose baisiai nepykit jei klausimas pasirodys kvailas.

Turiu pora pateliu kurios turejo triušiuotis 04-25 diena. Viena patelė tvarkingai 25 dienos vakare pradejo temt siena i lizda, prisipeshe puku ir t.t. (vienu zodziu pasiruose) O triusiuku neatsivede nei 25 nei 26 nei siandien ju nematyti. o puku su kiekvienu rytu vis daugiau pripesta. Kur cia gali būti problema?

O kita patele tai tik sieno pritempe i lizda ir tuo viskas uzsibaige, nei puku , nei triusiuku :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kadangi esu tik pradedantis ir nelabai dar gaudausi visuose triušių reikaluose baisiai nepykit jei klausimas pasirodys kvailas.

Turiu pora pateliu kurios turejo triušiuotis 04-25 diena. Viena patelė tvarkingai 25 dienos vakare pradejo temt siena i lizda, prisipeshe puku ir t.t. (vienu zodziu pasiruose) O triusiuku neatsivede nei 25 nei 26 nei siandien ju nematyti. o puku su kiekvienu rytu vis daugiau pripesta. Kur cia gali būti problema?

O kita patele tai tik sieno pritempe i lizda ir tuo viskas uzsibaige, nei puku , nei triusiuku :(

o paskaiciavai kad vasaris trumpesnis buvo? gal veliau bus.

be to pateles pilvas storas turi buti jei vaikinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad pagal mane vasaris cia nelabai prie ko. nes jos leistos kovo 26-27 diena. (o gal as neteisingai skaiciuoju) Del pilvo tai nesuprasi, abi jos didesnes per ta menesi pasidare. Gal nutuko :)

Kergti nesiai viena karta 26-27 diena ar paskui po 5 dienu pakartotinai nenesiai ?

seip aisku gali buti kad klaidingas nestumas...

Jei pakartotinai nenesiai tai siuliciau palaukti dar iki Geguzes 1d ir nesti pas patina jas abi.

Aisku gali buti kad nestumas uztruko kelias dienas tad palauk iki 1d ir pas patina .

Jei nenesi pakartotinai tai darai biski siokia tokia klaida . Nunesus pakartotinai buni garantuotas kad kliuvo :)

As asmeniskai visada stenguosi nesti pakartotinai ... ir visada susilaukiu triusiuku .

Kai pradejau tai nenesdavau pakartotinai tai budavo visokiu tuscio laukimo menesiu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai as sitas dvi pirkau jau sukergtas ir man uzgarantavo kad tikrai susikerge ir patikrintos. Na dar palauksiu iki 1 geguzes ir tada pas patina mesiu.

oi su tais uzgarantavimais .... as pirmas taippat pirkau ale SUKERGTAS.... tai kadangi buvo pirmos pateles tai du menesius pralaukiau :) ....galvojau atsives .... TIGI UZGARANTAVO :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimeli apie pakartotinius kergimus: ar cia pacio tokia sistema po 5 dienu kartotinis kergimas, ar tai jau visuotinai priimtas dalykas ? Nes as, pvz pakartotinai nesu pas patina du kartus su triju dienu pertrauka ir tai, atrodo, veikia nes anksciau kai bandziau viena kartojima po 5 dienu , tai neretai triusiuku nebudavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

gal ir kvailas mano klausimas bus, bet jau visai susimaišiau... mano patelės buvo sukergtos tą pačią dieną, pas patiną kai idedu jos bėga bet nekniurksi nieko... dvi atsivedė lygiai prieš savaitę o kitos dvi išsipūtusios, mažai juda, viena mažokai ėda, tad noriu paklausti ar joms čia taip užsitęsė nėštumas ar šeip sutapimas ir jos nenėščios? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimeli apie pakartotinius kergimus: ar cia pacio tokia sistema po 5 dienu kartotinis kergimas, ar tai jau visuotinai priimtas dalykas ? Nes as, pvz pakartotinai nesu pas patina du kartus su triju dienu pertrauka ir tai, atrodo, veikia nes anksciau kai bandziau viena kartojima po 5 dienu , tai neretai triusiuku nebudavo.

kiek raso visose ismintinguose knygutese : kad patele rujoja kas 5 dienas :)

tad jei pirma karta nepataikei tai yra tikimybe pataikiti po 5 dienu .

O kas 3 dienas tai gali abudu kartus pataikiti ant nerujojancios pateles :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...