Jump to content

Pigiausia renovacija


arcturus

Recommended Posts

Pagrindinis dalykas-patogumai,atvesk i namus vandeni,ir tualetas,vamzdziai dabar milionus nekainoja,o ir padaryt galima paciam,didelio proto ten nereikia.Vonia ar duso kabina-bet geriau vonia,irgi neblogai butu.O kaina is kartu bus daug didesne-mano tokia nomone.

Pas mane irgi panasi situacija,turiu Vilniaus,Traku,Salcininku rajonose,po truputi renovoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindinis dalykas-patogumai,atvesk i namus vandeni,ir tualetas,vamzdziai dabar milionus nekainoja,o ir padaryt galima paciam,didelio proto ten nereikia.Vonia ar duso kabina-bet geriau vonia,irgi neblogai butu.O kaina is kartu bus daug didesne-mano tokia nomone.

Pas mane irgi panasi situacija,turiu Vilniaus,Traku,Salcininku rajonose,po truputi renovoju.

velnias, o neseniai 2 tulikus senus išmečiau :D galėjau įmontuot :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Aš irgi sakyčiau geriausia tai vonia. Nors yra kas įisirengia dušo kabiną, man tame vienintelis pliusas tai tas, kad vietos mažiau užima, bet jei tai ne bėda, tai geriau vonią statyk. Mes restauravom vonią tai sujungėm kartu, ir wc ir vonią. Labai gerai, nes kai wc toks mažos patalpos tai man atrodo labai nepatogu. O ir prisižiūrėt visokiausių vonios dizainovarijantų gali ir prisitaikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebandėt paskaičiuot kiek vargo ir pinigų sudėsit, plius dar nevisiems tikti gali toks ant snarglių remontas kad tik pardavimiui, vistiek daugkas persidarnės pagal save ir moka tik už vieta dažniausia. Čia mano nuomonė tokia tik.

Gal tiesiog prašyt reikia tiek kiek manai kad verta, pvz. niekad nepirkčiau sodybos skardiniu stogu , nes klausyt kaip lietus barškina menkas malonumas, o iš pigiausių medžiagų normaliai nepadarysi. Bus daug plastikų, kas kitiems labai nepatinka, žodžiu investoti galima , bet reik žiūrėt kad atsipirktų.

Po kažkiek metų pats planuoju toliau nuo miesto , į kaima keltis , tai į nama mažiausiai bus kreipiamas dėmesys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki, turiu pora sodybų patrešusių, reikėtų jas kaip imanoma pigiau renovuot ir parduot, nes dabar išvaizda tikrai nekokia, nors gyventi galima... Ką patartumėt ? kokia stogo danga pigiausia ? ka daryt viduje ? ką išorėje ?

tokius tik uz kiausu kart :lol: atvaz paskui zmones pirkti atrodo grazu o tik atrodo,sukista visas s.... ir t.t..geriau pigiau ir tokia kokia yra nei patepliot ir parduot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

As irgi po truputi ziurineju sodybu, tai tas namas maziausiai demesio sulaukia, arba kaip tik tik minusas buna kai remontuotas, o ten is jo vistiek nieko gero tik uzkelta kaina. Vistiek viskas sena, noresis viska pagal save daryti, persistatyti ar prasiplesti. Manau geriausia investuoti i aplinka. Tiesiog ja aptvarkyti, kad bendras vaizdas butu geresnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi po truputi ziurineju sodybu, tai tas namas maziausiai demesio sulaukia, arba kaip tik tik minusas buna kai remontuotas, o ten is jo vistiek nieko gero tik uzkelta kaina. Vistiek viskas sena, noresis viska pagal save daryti, persistatyti ar prasiplesti. Manau geriausia investuoti i aplinka. Tiesiog ja aptvarkyti, kad bendras vaizdas butu geresnis :)

Visiškai pritariu. Iškuopt pirmiausiai viską, tiek aplinką tiek vidų. Kad nebūtų džiunglių aplinkui ir senų skudurų ar pripūvusių stiklainių name. Pirkau šiemet sodybą, remontuotą vietinių chroniukų-košmaras.Lauko sienos kreivai plastiku apkaltos, stogas-bituminiai lakštai šleivi, langai-plastikiniai nevarstomi. Dabar galvoju, kai viską nulupsiu, kur tokią krūvą šiukšlių reikės dėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ke$tas Ne kreivai apkalta ,o taip buvo dizainerio uzmatyta :D:D:D ,Primine viena veikeja kuris kritikuoja visus kurie sako pasidare euro remonta .Tai sako jis, zinai kodel euro remontais rusai vadina suremontuotus butus ,o gi todel kad dizainavo koks Armenas ,murijo ir tinkavo Hoholas .O tapetus atveze is Voketijos :D .O kad visi pamatytu jog prie remonto buvo prisidejas dizaineris ,plastikines lenteles pasuka kaldami 45 laipsniais :lol: .Taip ir pas pati ,matyt dizainerio ranka ir aki liudija tas kreivuma primenantis sedevras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...