Jump to content

Triušių nėštumo laiko ir prieauglio skaičiavimo būdai


Mindaugas Pleška

Recommended Posts

Mes naudojamės štai tokia individualiai sukurta programa

Tai čia speciali programa?Ar sukurta jūsų Exsel.

Grynai suprogramavo pagal mūsų poreikius

Ta geltona spalva įspėja, kad reikia jau žiūrinėti ar neatsivedė. Jei praeina 30 d. nuo sukergimo užsidega raudona spalva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rimtai tai nelabai suprantu klausima. Kazkada panasu klausima turejau ir as. berods atsakymo nebuvo. Kiek teko matyti realybej ivairiu lenteliu, nei viena man neitiko.

Dabar susipaprastines. visa istorija xls lentelese rasausi. o "darbine" pasidares paciame tvarte ant magnetines lentos. man taip labai patogu. toje lenteleje, pateles nr. kada su kuom suleista, kada atsivede ir kiek. dar rasausi dar du stulpelius, jau ne pagal pateles nr. o pagal datas. t.y. kada kelinta patele vesis ir paskutinis stulpelis irgi pagal datas, kada kokia patele mesti pas patina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rimtai tai nelabai suprantu klausima. Kazkada panasu klausima turejau ir as. berods atsakymo nebuvo. Kiek teko matyti realybej ivairiu lenteliu, nei viena man neitiko.

Dabar susipaprastines. visa istorija xls lentelese rasausi. o "darbine" pasidares paciame tvarte ant magnetines lentos. man taip labai patogu. toje lenteleje, pateles nr. kada su kuom suleista, kada atsivede ir kiek. dar rasausi dar du stulpelius, jau ne pagal pateles nr. o pagal datas. t.y. kada kelinta patele vesis ir paskutinis stulpelis irgi pagal datas, kada kokia patele mesti pas patina.

Visus duomenis vesdavau ir aš į paprastą lentelę, bet vieną kartą pražiopsojau atsivedimą ir praradau 11 triušiukų. Tai nutariau, kad reikia programos, kuri skaičiuotų viską ir įspėtų apie artėjantį gimdymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai stai, kad nepraziopsoti ir uzsikabinau magnetines lentas. tikrai pasiteisino. visa laika pries nosi datos. seri girdai ar tiesiog uzeini i tvarta .... o apie programa svajoju, bet tokius reikalavimus susakau, kad mano pazystami kompiuteristai atsisako :) o pinigeliu moketi nenoriu. gal kai atsiras rimtesnis poreikis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

susirašai visas skiltis į excelį ir taspats gaunasi. :)

Aš naudoju exselį ir viskas liuks.

Man akį užkliuvo tavo nuotraukoj kur yra "nėštumas" , kam tu dar valandas rašai ? :lol:

Valandos reikalingos, nes valandų skirtumas gali sudaryti net kitą parą.

Excel'is neįspėja apie artėjantį nėštumą, reikia pačiam galvoti. O kai turi ir kitų darbų, tai skaičiuoti nebėra laiko.

Mano tikslas neįsiųlyti programą, o tiesiog parodyti kokia programa aš naudojuosi. Už ją mokėjau, todėl veltui atiduoti nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tas Jusu paraudonavimas ar melynavimas nieko nevertas zmogui laikanciam bent kiek daugiau pateliu. pasiziureciau kaip Jus atkreipsite demesi i tas spalvas kai tenai bus bent 30 vienos 30 kitos ir dar tiek trecios spalvos. bus ta pati paprasta lentele, tik marga. buvau su paprastu xls pasidares kazka panasaus. viskas buvo grazu kol laikiau 10 pateliu, bet dabar kai per menesi 30-40 kergimu tai tas pats kas atsispausdinti visa lentele (o kas bus kai bus 100). jei tikrai moki programuoti ir nori geriau padaryti. padaryk is tos lenteles iseinancias lenteles su artimiausios savaites: gimimo planu, kergimo planu, atjunkymo planu, dar didesniems augintojams kirtimo planu, megstantiems skaiciuoti priesvorio augimo planu, pasaru iseigos planu ir t.t.(faktas tas, kad norisi pildyti viena lentele, o tureti daug lenteliu, kurias kiekvienas mes nesiojam paslepe po plauku ar plikes (kaip as) sluoksniu). uz kazka panasaus as ir 100 sumokesiu. o dabar nemokamai galiu perziureti ir duoti pastabas. Ar net atvirksciai uz pastabas paprasyciau is tamstos 50 lt :)

Sukurt programa yra labai gera ir sena ideja, as labai uz! prisideciau kuom galeciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprask neteisingai. tema buvo is tiesu be jokiu komerciniu tikslu :) tiesiog viskas pakrypo i komercija, o cia jau ir netiko tavo pasiulymas. kaip as zymiuosi surasiau. kaip as noriu zymetis irgi daug maz nupasakojau.

Programavimas yra ilgas ir sunkus procesas. Bandysiu Jūsų pasiūlymus pasiūlyt programuotojui. Ačiū už įdėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
AŠ DAR KARTĄ PASIKARTOSIU. AŠ NESIŪLAU PIRKTI TOS PROGRAMOS, AŠ KLAUSIAU KĄ KITI AUGINTOJAI NAUDOJA IR PARODŽIAU KĄ AŠ NAUDOJU.

Čia pirmoji programos versija. Su laiku ji bus tobulinama.

na,man paprasčiau-prie kiekvieno narvo-prikabinau kortelę[kaip pardavėjos turi],su markeriu parašau kergimo datą,poto kada atsivedė ir iš karto ,kada vėl kergti,vaikų skaičių,kiek liko gyvų ir tt..rašau į didelį sąsv.kiekvienai patelei ,atskiras lapas[ten visa info [skiepai,tėvai,su kuo kergti ir pan.].O tos kortelės puikiai nusivalo su spiritu,-rašyk kiek nori,ir prieš narvą visa info.taip pat yra lapai skirti išlaidoms,[pašarai[kada pirkta-kiekis,kaina] ,skiepai ir tt..]]ir pajamos[kiek parduota,kokie [gyvi,ar skerdiena].tada matai,-kiek turi 'pliuso',ar 'minuso'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AŠ DAR KARTĄ PASIKARTOSIU. AŠ NESIŪLAU PIRKTI TOS PROGRAMOS, AŠ KLAUSIAU KĄ KITI AUGINTOJAI NAUDOJA IR PARODŽIAU KĄ AŠ NAUDOJU.

Čia pirmoji programos versija. Su laiku ji bus tobulinama.

na,man paprasčiau-prie kiekvieno narvo-prikabinau kortelę[kaip pardavėjos turi],su markeriu parašau kergimo datą,poto kada atsivedė ir iš karto ,kada vėl kergti,vaikų skaičių,kiek liko gyvų ir tt..rašau į didelį sąsv.kiekvienai patelei ,atskiras lapas[ten visa info [skiepai,tėvai,su kuo kergti ir pan.].O tos kortelės puikiai nusivalo su spiritu,-rašyk kiek nori,ir prieš narvą visa info.taip pat yra lapai skirti išlaidoms,[pašarai[kada pirkta-kiekis,kaina] ,skiepai ir tt..]]ir pajamos[kiek parduota,kokie [gyvi,ar skerdiena].tada matai,-kiek turi 'pliuso',ar 'minuso'.

tai kiek to pliuso iseina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AŠ DAR KARTĄ PASIKARTOSIU. AŠ NESIŪLAU PIRKTI TOS PROGRAMOS, AŠ KLAUSIAU KĄ KITI AUGINTOJAI NAUDOJA IR PARODŽIAU KĄ AŠ NAUDOJU.

Čia pirmoji programos versija. Su laiku ji bus tobulinama.

na,man paprasčiau-prie kiekvieno narvo-prikabinau kortelę[kaip pardavėjos turi],su markeriu parašau kergimo datą,poto kada atsivedė ir iš karto ,kada vėl kergti,vaikų skaičių,kiek liko gyvų ir tt..rašau į didelį sąsv.kiekvienai patelei ,atskiras lapas[ten visa info [skiepai,tėvai,su kuo kergti ir pan.].O tos kortelės puikiai nusivalo su spiritu,-rašyk kiek nori,ir prieš narvą visa info.taip pat yra lapai skirti išlaidoms,[pašarai[kada pirkta-kiekis,kaina] ,skiepai ir tt..]]ir pajamos[kiek parduota,kokie [gyvi,ar skerdiena].tada matai,-kiek turi 'pliuso',ar 'minuso'.

tai kiek to pliuso iseina?[/q

na jei 200lt,-išleidai ant pašarų,-tai atsiperka pašarai ir 200 pliusas,na dar jei narvą parduodi,-tai dar geriau.Bet,su kiekvienu mėnesiu didinama banda ir prieauglis,-bus dar geriau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kiek to pliuso iseina?

na jei 200lt,-išleidai ant pašarų,-tai atsiperka pašarai ir 200 pliusas,na dar jei narvą parduodi,-tai dar geriau.Bet,su kiekvienu mėnesiu didinama banda ir prieauglis,-bus dar geriau...

Taprasme jei skaiciuojant kad triusienos kg parduodi po 20Lt tai jo savikaina 10Lt ?

Tai jei skaiciuojant kad pardavei triusiu uz 40Lt tai jis per savo gyvenima suede pasaro (kartu su pagrindines bandos patele ir patinu nes juos taip pat reikia serti) , isgere vandens ir vaistu (vakcinos ) uz 20Lt ir 20Lt lieka pelnas ?

Na man taip nelabai gaunasi .... mano paskaiciavimai skiriasi ... nors auginu ant kombikormos (greiciau auga) aisku reiketu paskaiciuoti grudu \kombikormos \svorio santiki bet man nesigauna 50% pelno niekaip :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kiek to pliuso iseina?

na jei 200lt,-išleidai ant pašarų,-tai atsiperka pašarai ir 200 pliusas,na dar jei narvą parduodi,-tai dar geriau.Bet,su kiekvienu mėnesiu didinama banda ir prieauglis,-bus dar geriau...

Taprasme jei skaiciuojant kad triusienos kg parduodi po 20Lt tai jo savikaina 10Lt ?

Tai jei skaiciuojant kad pardavei triusiu uz 40Lt tai jis per savo gyvenima suede pasaro (kartu su pagrindines bandos patele ir patinu nes juos taip pat reikia serti) , isgere vandens ir vaistu (vakcinos ) uz 20Lt ir 20Lt lieka pelnas ?

Na man taip nelabai gaunasi .... mano paskaiciavimai skiriasi ... nors auginu ant kombikormos (greiciau auga) aisku reiketu paskaiciuoti grudu \kombikormos \svorio santiki bet man nesigauna 50% pelno niekaip :(

perdaug tu ten skaičiuoji,-mano triušiai ėda pilna burna ,nieko nenormuoju[irgi kauno kombikorma],plius šienas[kurio jau turiu iki sekančios šienapjūtės,-o ką tau vanduo irgi kainuoja?tai dar paskaičiuok,kiek kartų narvą valei,ir tt..Paprasta politika-išlaidos,pajamos,-pelnas[į mėn.]Vakcinuoju tik vedančias pateles,ir patinus,o jaunimas iki 4mėn.nespėja susirgti-švara,reguliari priežiūra,kova su musėm.O būna,kad ir dovanų duodi skerdienos,tai aš jau neskaičiuoju.Narvai atsipirko-pardavus naujus[medžiagos įrankiai ir tt..]O juk vedančios patelės 'išlaiko' visą bandą-kokį tu ten dviratį išradinėji,man nedaeina.Parduodi juk jų vaikus? :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Mes naudojamės štai tokia individualiai sukurta programa

Va šitas dalykas man patinka. bandžiau aš sasviniuose ant korteliu ir pan. bet kai reikia gaut kokia bendra ir informacija tai skaičiuok, suk galvą ir pan. susikuriau ecxel be tobulinu tobulinu ir nera galo. o viena bendra programa kuri but padaryta profu but geras variantas, ypac pleciant banda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Mes naudojamės štai tokia individualiai sukurta programa

Va šitas dalykas man patinka. bandžiau aš sasviniuose ant korteliu ir pan. bet kai reikia gaut kokia bendra ir informacija tai skaičiuok, suk galvą ir pan. susikuriau ecxel be tobulinu tobulinu ir nera galo. o viena bendra programa kuri but padaryta profu but geras variantas, ypac pleciant banda

Dabar biski laiko neturiu visokiems pasaliniams darbams ... bet po nauju kogero reikes prisesti ir uzsimti programos rasymu ...gal net patalpinti ja viesai ...kad galetu visi ja naudotis .

Dabar biski itemptas laikotarpis ...kaledos , nauji metai , atidarimai .... bet po nauju tikiu bus biski laisviau ir gales uzsimti kitais darbais ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...