Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

mes marijampoliai davem tai db sumazino lyg iki 85 ct is vilkyciu paskambino siulo po 95 taigi konkurencija siokia tokia yra

siūlo tokią kainą, tik įdomu ar ilgam, ar nepradės po kiek laiko mažinti, mes už kovo 1 dekadą atrodo gavom po 0,95 lt, bet kol nėra sąskaitų tiksliai negaliu pasakyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir mes dar uz kovo 1 puse gavom 95 ct. Dabar nezinau kaip kitur bet as skambinau i vilkyskiu pienine tai vadybininkas nieko gero negalejo pasakyt apie kainas ir jiem tipo nereikia pieno ir plius nieko gero nepasiule aprt 75ct. O draugas skambino i zemaitija, tai pastarosios vadybininkas isdeste nuo a iki z. kad pieno jiem nereika, kombinatai susitare mazint kainas ir neperiminet pieno gamintoju vieni is kitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
cia koks rajonas? :icon-rolleyes:

Sveiki... Aš čia pirmą kartą, labai įdomu paskaityti, pasidalinti informacija. Aš norėjau paklausti, kaip jums su riebalais ir baltymais.. Ar visada jie normalūs ir atitinka kontroliuojamų gyvulių tyrimo rezultatus... Pas mus tai tikras chaosas, riebalai ir baltymai žiauriai maži. Net važtaraščiuose didesni rezultatai išbraukyti, o surašyti mažesni, ir taip ne pirmą kartą... Maudo jie visi mus kaip tik nori... O dar ir kainas meta, kad taip būtų parduotuvėje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia koks rajonas? :icon-rolleyes:

Sveiki... Aš čia pirmą kartą, labai įdomu paskaityti, pasidalinti informacija. Aš norėjau paklausti, kaip jums su riebalais ir baltymais.. Ar visada jie normalūs ir atitinka kontroliuojamų gyvulių tyrimo rezultatus... Pas mus tai tikras chaosas, riebalai ir baltymai žiauriai maži. Net važtaraščiuose didesni rezultatai išbraukyti, o surašyti mažesni, ir taip ne pirmą kartą... Maudo jie visi mus kaip tik nori... O dar ir kainas meta, kad taip būtų parduotuvėje...

buvo panasiai,kai ima tyrimus pienine imk ir tu i atskira ir vesk tirt tada parodyk rezultata jai netinka , :icon-twisted: ir nenusileisk jai nepades kviesk pieno tyrimus,manau pades,svarbu uz save pastovet
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia koks rajonas? :icon-rolleyes:

Sveiki... Aš čia pirmą kartą, labai įdomu paskaityti, pasidalinti informacija. Aš norėjau paklausti, kaip jums su riebalais ir baltymais.. Ar visada jie normalūs ir atitinka kontroliuojamų gyvulių tyrimo rezultatus... Pas mus tai tikras chaosas, riebalai ir baltymai žiauriai maži. Net važtaraščiuose didesni rezultatai išbraukyti, o surašyti mažesni, ir taip ne pirmą kartą... Maudo jie visi mus kaip tik nori... O dar ir kainas meta, kad taip būtų parduotuvėje...

buvo panasiai,kai ima tyrimus pienine imk ir tu i atskira ir vesk tirt tada parodyk rezultata jai netinka , :icon-twisted: ir nenusileisk jai nepades kviesk pieno tyrimus,manau pades,svarbu uz save pastovet

Sveiki... O kur geriau vežti, kiek suprantu reikėtų kur nors visai kitur išsitirti, ne ten kur statom pieną. Vieną kartą nešėm, pati pavaduotoja nunešė, nei mes ten matėm ar mūsų ar ne mūsų tie tyrimų rezultatai buvo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ogi stai matom zemes ukio če gevara jamasi veiklos:

http://www.delfi.lt/news/daily/country/ ... d=16791498

dar matome artejancius rinkimus:

http://www.delfi.lt/news/daily/country/ ... d=16789637

ka gi, abi iniciatyvos sveikintinos, tik greiciausiai eilinis snipstas bus..

kartelinius susitarimus vokieciai gerai nuskausmina. mum dar toli iki to. taip sakant perdirbimo imones gerai atranda tepimo taskus.. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasysiu savo nuomone apie ukininku verkslenimus del krentanciu kainu,dabartine situacija tikrai nedziuginanti,bet kaltinti perdirbejus kad jie zlugdo projektus,neis atiduoti paskolu,ir taip toliau,bet noreciau pastebeti kad kainos pradejo kilti tik nuo rugsejo tai nejaugi visi jau taip puole imti paskolas,daryti nerealius projektus is kur buvo tas optimizmas,as realiai pats tikrai netikejau,kad ilgai taip bus su tom kainom,buvau pesimistas ir jau nuo nauju metu laikiau kainu kritimo pradzios,mes juk gyvenam rinkos salygom ,bet tokia dabar situacija vercia ieskoti galimybiu isgyventi,ir nereikia pulti tik i panika ''nera to blogo kas neiseiti i gera''.ir kainos tikrai krito visur netik lietuvoj ,kolega lenkas gauna 0.85ct tiek kiek ir as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasysiu savo nuomone apie ukininku verkslenimus del krentanciu kainu,dabartine situacija tikrai nedziuginanti,bet kaltinti perdirbejus kad jie zlugdo projektus,neis atiduoti paskolu,ir taip toliau,bet noreciau pastebeti kad kainos pradejo kilti tik nuo rugsejo tai nejaugi visi jau taip puole imti paskolas,daryti nerealius projektus is kur buvo tas optimizmas,as realiai pats tikrai netikejau,kad ilgai taip bus su tom kainom,buvau pesimistas ir jau nuo nauju metu laikiau kainu kritimo pradzios,mes juk gyvenam rinkos salygom ,bet tokia dabar situacija vercia ieskoti galimybiu isgyventi,ir nereikia pulti tik i panika ''nera to blogo kas neiseiti i gera''.ir kainos tikrai krito visur netik lietuvoj ,kolega lenkas gauna 0.85ct tiek kiek ir as.

tai tegu ir gauna tuos 85 cnt... bet tada nors jau sumazina ir pardavimo kainas... parduotuvese kaina nemazeja, o superkamo kaina krinta kas 2 savaites po 5-7 cnt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...