Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Mano tevai turi pieno uki visai salia Siauliu, bet jie prie kompo nesedi ir net nezino kad yra toks forumas. O turguje tai tik samdytos bobutes sedi, nes kai praeinu pro turgu tai jau is veidu pazystu kur sedi kiekviena diena tos pacios bobutes. Bet kiek domejausi,tai jas samdo zmones kurie turi po kokias 3-5 karves. Bet didieji ukininkai tikrai nesamdo, bent Siaul;iuose. O mano tevai tai yra seniai perzengia bankroto riba, tai jau pusvelciui zeme prie pat Siauliu pardavineja , kad tik su bankais atsiskaityti.( o zemes tai niekas ir neperka).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šiandien buvau Vilniuje susitikime su prekybos tinklo atstovu, ir dar šią savaitę turėtume pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su tinklu, ir startuoti su pieno pardavimu per preakybos tinklą....

p.s. turių pasiulymą, ir kviečiu prisidėti, prie perspektyvios idėjos, nes aš ją jau igyvendinu kad ir vienas.... bet apsijungę tikrai turėtume kas veikti ir kokie 20 vidutinių ūkių....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes pieninem tai neapsimoka duot,tyciojas jie tik is zmoniu ir centus moka,nepaskaiciuoja zmogaus darbo kad reik prie gyvuliu taip sunkiai dirbt

Auksinė taisyklė: Prekę parduosi ne būtinai už tiek, kiek darbo idėsi, -bet už kiek suderėsi....

To ir turėtume siekti, kad ir nepats lengviausias kelias link to veda....

Bet gal verčiau yra ieškoti ir rasti, negu dejuoti ir prarasti.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas nori tas randa,o kititik dejuoja gaunam 30cnt kiti gaunam 40 bet vistiek duoda i pienine,aisku cia ir nepyragai mama daro surius iki vidurnakcio tai dar tik is 6 karviu o kaip iseis ant zoles tai dvigubai pieno bus.nori uzsidirbt tai reikia dirbt

tai va kai pats dirbsi iki vidurnakcio, o ryte nuo penkiu ryto i turgu jau vaziuosi ir taip 7 dienas per savaite, tada nesakysi jog kas nori uzsidibt, tas gali. turiu 13karviu, gaunu po 30 cnt, ir dziaugiuos, jei ir maziau mokes vistiek parduosiu, o rudeni likviduosiu visai karves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 30 karviu ir visa piena perdirbu, bet susisuku truputeli greiciau.Manau kad kitos iseities nelabai ir rasim, nes tokiom pieniniu kainom nebeilgai egzistuosim.Galbut kitiems ir geriau, taciau as pasiemus turiu paskola ir netureciau galimybiu ja grazinti , jei ne perdirbimas. PRITARIU bet kokiam pardavimui ;prekybos centrui ar tai pavienem mazom parduotuvelem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baisu su tom pieninem sau kapitala kelia o kaimo zmogu i bankrota varo.pas mus kaime tik 2 zmones laiko daug negu 5 karves

tai pati didziausia problema ir yra tie kelias karves turintys... Iskalbingi faktai:

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenimis, 2009 m. balandžio 1 dieną Lietuvoje buvo 377 626 karvės, kurias laikė106 115 laikytojų. 1–2 karves laikė 80 956 ūkiai (100 097 karvės), 3–5 karves – 14 212 ūkių, 6–10 karvių – 5 782 ūkiai, 11–20 karvių – 2 869 ūkiai, 21 –30 karvių – 964 ūkiai, 31 – 50 karvių – 715 ūkių, 51 – 100 karvių – 395 ūkiai, 101 – 150 karvių – 76 ūkiai, daugiau kaip 151 karvę laikė 146 ūkiai.

Kitaip sanat, dauguma pensininku, kol dar velka kojas, butinai laiko po kelias karves ir butinai nesa piena i pienine. Ir kazkaip stipriai abejoju, ar kaina jiem imponuoja, cia gal net iprotis kazkoks. Pilna pavyzdziu pas mus, kai gauan pensijos vos ne po 1000 ir vistiek karves laiko. Visa tai ir priveda prie to, kad pieno juros ir moka kapeikas. Nu bet kaip jiem uzdrausi... Pripazinkim, kad pensininkui kaime is pensijos pinigu pragyvent laisvai galima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pastebejes Tie ukinikai, ypac stambus, yra lietuvos didieji parazitai. Jie nenori dirbti, yra lietuvos didziausi tinginiai.Dziaugiasi kai kaimymo troba dega. Kitokiam darbui ir jie netinka kaip tik apie karviu subines vaikscioti. Vienu zodziu yra nevykeliai. Juos reikia naikinti. Ka ir daro dabartine valdzia.

Pritariu, čia tai rimtas pasisakymas.... Aš niekada neneigiau, kad esu tinginys, ir niekada nedirbu savo ūkije fizinio darbo, taipat visada man maža pinigų, todėl atleidau visus tinginius ir palika minimalų kiekį dirbančiųjų, tiesa prieš tai pakėliau atlyginimą, ir dabar esu dėkingas visagalei "kryzei" nes ja ketinu pasinaudoti(o ta jau ir darau) ir iš jos tik išlošti.... Tad jei esate kas pajėgus, nubauskite mane ir sunaikinkite...... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baisu su tom pieninem sau kapitala kelia o kaimo zmogu i bankrota varo.pas mus kaime tik 2 zmones laiko daug negu 5 karves

tai pati didziausia problema ir yra tie kelias karves turintys... Iskalbingi faktai:

VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenimis, 2009 m. balandžio 1 dieną Lietuvoje buvo 377 626 karvės, kurias laikė106 115 laikytojų. 1–2 karves laikė 80 956 ūkiai (100 097 karvės), 3–5 karves – 14 212 ūkių, 6–10 karvių – 5 782 ūkiai, 11–20 karvių – 2 869 ūkiai, 21 –30 karvių – 964 ūkiai, 31 – 50 karvių – 715 ūkių, 51 – 100 karvių – 395 ūkiai, 101 – 150 karvių – 76 ūkiai, daugiau kaip 151 karvę laikė 146 ūkiai.

Kitaip sanat, dauguma pensininku, kol dar velka kojas, butinai laiko po kelias karves ir butinai nesa piena i pienine. Ir kazkaip stipriai abejoju, ar kaina jiem imponuoja, cia gal net iprotis kazkoks. Pilna pavyzdziu pas mus, kai gauan pensijos vos ne po 1000 ir vistiek karves laiko. Visa tai ir priveda prie to, kad pieno juros ir moka kapeikas. Nu bet kaip jiem uzdrausi... Pripazinkim, kad pensininkui kaime is pensijos pinigu pragyvent laisvai galima

atleiskit uz isireiskima, bet tik asilas gali taip kvailai galvot, kad smulkus pieno laikytojai ka nors itakoja, todel ponai stambus karviu uodegu sluostitojai, kai jus liksit vieni be tu smulkiuju ukininku, tada pienine visus transporto kastus sudes ant jusu peciu, nes kai paskaicius 3000kg vezima iki pienines 70 km, gausis kad transportavimas kainuoja 200lt, plius veterinarija islaikysit, uz zemes nuoma brangiau mokesit, nes kai smulkus kaimynas prades seti, padides konkurescija. Tad nebukit naivuoliais ir kuo pienininku daugiau tuo geriau, bet tik neriaikia tarpusavi piktis, o reikia draugiskai kovot pries monopoli. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atleiskit uz isireiskima, bet tik asilas gali taip kvailai galvot, kad smulkus pieno laikytojai ka nors itakoja, todel ponai stambus karviu uodegu sluostitojai, kai jus liksit vieni be tu smulkiuju ukininku, tada pienine visus transporto kastus sudes ant jusu peciu, nes kai paskaicius 3000kg vezima iki pienines 70 km, gausis kad transportavimas kainuoja 200lt, plius veterinarija islaikysit, uz zemes nuoma brangiau mokesit, nes kai smulkus kaimynas prades seti, padides konkurescija. Tad nebukit naivuoliais ir kuo pienininku daugiau tuo geriau, bet tik neriaikia tarpusavi piktis, o reikia draugiskai kovot pries monopoli. :D

nu taip, nes dabar ir didieji moka uz surinkima is visu, duodanciu po kanike, nes toks surinkmas tai tikrai brangiai atsieina ir nebesvaik apie kazkokius didelisu kastus, nes jie tikrai zymiai mazesni. Po to, vyksta streikas tarkim, kam lengviau susitart: keliem simtam dideliu, ar 100000 mazu? Va tau ir nauda, tu tiem maziem gali i subine papusti, nes piena ir viskas, poch-ui jam atsiprasant visa ekonomine nauda :) nu cia kalbu daugiausia apie kelias karves laikancius. Tokie "ukininkai" zemes nuomos kainu tikrai nepakels, nes idomu, kiek jie texnikos turi, kad pradeti seti ir aketi. Is tos klases pensininkai dauguma, tai ka jie ses? Galetu kojas ant lovos uzsikele gulet, bet tai ne, sienauja, kaves laiko, lyg dar maza :) nekalbu apie tuos, kurie be karviu neturi is ko gyventi. Bet gal dabar apsiramins biski, bet gal ir ne, kad ir i minusa varys, vis tiek augins ir melsh :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na na ,pavarot forumieciai vieni ant kitu ,tai smulkus tai stambus ukininkas bet kiekvienas tai ziuri saves ir savo naudos tiek vieniems tiek kitiems sunku ,as taip pat prikalausau prie tu keliakarviu ir kur detis jei ne i pienine nest ,vaikai serga reik pas daktaru tai suriu ner kam spaust,kita diena vel kokie reikalai o dirbi tai viens zmogus taip ir bludini uztat ir reik sprest klausima kaip pasiekt kad perdirbejai moketu normaliai ,musu darbas ir yra piena gamint o ne su juo terliotis .Laikant mazai karviu darbo ir lesu idedama tikrai ne ka maziau kaip dideliam ukyje nes darbai atliekami savo fizine jega ir mums visiems pienininkams tikrai valdzia turetu padet pasiekt didesniu kainu uz piena. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na na ,pavarot forumieciai vieni ant kitu ,tai smulkus tai stambus ukininkas bet kiekvienas tai ziuri saves ir savo naudos tiek vieniems tiek kitiems sunku ,as taip pat prikalausau prie tu keliakarviu ir kur detis jei ne i pienine nest ,vaikai serga reik pas daktaru tai suriu ner kam spaust,kita diena vel kokie reikalai o dirbi tai viens zmogus taip ir bludini uztat ir reik sprest klausima kaip pasiekt kad perdirbejai moketu normaliai ,musu darbas ir yra piena gamint o ne su juo terliotis .Laikant mazai karviu darbo ir lesu idedama tikrai ne ka maziau kaip dideliam ukyje nes darbai atliekami savo fizine jega ir mums visiems pienininkams tikrai valdzia turetu padet pasiekt didesniu kainu uz piena. :icon-rolleyes:

Tu skaitai, ka as rasau ar nelabai? Jei nera is ko gyventi, o ir vaikus islaikyti, tai gyveni su tuo, ka turi. Svarbiausia, kad stengiesi zmogus ir tai sveikintina. Dar pasikaitykit mano ankstesni posta. 1-2 karves turinciu yra 80 000 berods. Jei gauna po 30 ct, o pieno tarkim 30 litru priduoda, tai koki 10 litu per diena. Su tiek jau tikrai nepragyvensi ir vaiku neislaikysi, nebent jiem pieno duosi ar suriu isspausi. Bet per tiek tukstanciu zmoniu pieno visgi nemazai prisirenka. Taigi, jei su 10 lt per diena nelabai galima pragyventi, tai man atrodo, kad tie savininkai tas karves vos ne is ipratimo laiko. Nu jus man paskykit, kam kaime zmogui, kuris gauna pensija, dar tampytis su tom 1-2 karvem, eikvot sveikata, nest piena, kuris gal savikaina padengia ir kurt perteklini jo kieki, jei to galima ir atisisakyti. Juk nei vaikai rupi, niekas. Islaidos irgi minimalios, neskaitant vaistu. Bet va is dalies is to ir yra dabartine situacija. O kas del darbo, tai sutikim, kad 5 karves ir 20 paciam laikyt nera tas pats darbo kiekis. Tevai laiko apie 30 galvu ir patys viska apsidirba, bet jau iseina 6 ryte, o vakare pareina 10.. Taciau visumoj tiketis kazka issidereti ar panasiai, kai yra tiek pieno gamintoju ir didziule ju dalis laiko po 1-2 karves, tai yra nerealu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ech Jūs.... Aš dar šiemet šiame forume plyšavau, agitavau, puoselėjau viltį aktyviai prisidėti streikuojant ne tik Prahoje, bet ir čia.... net iš policijos gavau perspėjimus avansu.... dėliojau visa pieno supirkimo kainų politiką, ir neskirščiau pieno gamintojų į mažus, nei į elgetas....Tol, kol perdirbėjas privertė savo rankomis išpilti į kanalizaciją 3 tonas pieno.... toliau nesilioviau ir visus kaimynus ir kolegas savo rajono pienininkus agitavau ką ir kaip daryti, kad gautume didesnę kainą, deja.... dar vakar turėdamas konkrečius pasiulymus, ir geras salygas kviečiau į pm parašyti tuos,kas nori prisidėti ir kartu žengti mano pramintu taku.... paklauskit kiek ūkininkų atsiliepė? o gi lygiai vienas.... Ar dar yra prasmė testi diskusiją tema, kad permažai perdirbėjai moka už pieną....?

p.s. viešai išsakau nebe visas mintis ir faktus, nes turiu tam priežasčių.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...