Jump to content

Kukurūzų smulkintuvas POTTINGER mex-3


TautvydasG

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Na mes auginam apie 1,5 ha, bet atsiradus didesniam smulkintuvui sėtum kokius 3ha.

Tas smulkintuvo mažumas mums, tai kad jį kabinam prie vientilčio belaruso, o esant šlapesniam rudeniui patys suprantat kas darosi, nusipirkus didesnį smulkintuvą,kabintumėme jį ant fortschritto ir tada pamirštumėme visus pjovimo nepatogumus. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes auginam apie 1,5 ha, bet atsiradus didesniam smulkintuvui sėtum kokius 3ha.

Tas smulkintuvo mažumas mums, tai kad jį kabinam prie vientilčio belaruso, o esant šlapesniam rudeniui patys suprantat kas darosi, nusipirkus didesnį smulkintuvą,kabintumėme jį ant fortschritto ir tada pamirštumėme visus pjovimo nepatogumus. :icon-confused:

kitas klausimas kiek kainnuoja tas potinger smulkintuvas? ir antras ar labai slapios zemes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn tada ka ir patart kad jis kainuoj tik 3,5tukst. asmeniskai as tai nepirkciau nes su juo kaip as isivaiduoju ir kiek esu mates nera darbo spartos. anksciau mes auginom po 10ha i metus smulkindavome su forstritu smulkintuvu. vezdavome (atstumas 10km i abu galus) tik 3traktorai tai per dvi dienas iveikdavom lengvai. o susmulkinimo kokybe tai kaip prisivedi peilius ir priespeili. jei tvarkingas forstritas tai per diena gali iveikt 10ha jei tik yra kas veza mase, nelygu koks kukuruzas jeigu aukstis 3metrai ir daugiau burbuoliu po 5 tai tada zinai nepaleksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aparatas gal ir neblogas bet is kur tu jam daliu paimsi kai pabirs.. bereikalo nieks neparduoda jie visi dasirpe. kaina nemaza uztokia kaina gali jau paimt smulkintuvuva paieskojes(forstirta). pjausi minimum 4vagas iskart. na cia tavo pasirinkimas nesiulau kas tau geriau ta ir pirk. siaip as pats pasirinkau forstrita. noresi bet ka desi netik kukuruza zole smulkinsi zalia ar is baru rinksi kederius persikabini ir varai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ponaiti jeigu tu rasi ten vietos tai prasau galit det. siaip as smulkinau tik su 6peiliais ir tai normalai o su dvylika tai nera ka ir kalbet. vat tik sakyk kad dazniausiai buna pagrindinis bugnas smulkinimo nuardytas ir tik sesi peiliai palikti ir su peiliu stovais net isimti. dar kas buna kad dezes pavaru kur padavimo volus ir pjaunamaja suka buna nubaigtos buna palikta viena kokia pavaram ir iskabinta net trauke kur jungineja tuos du greicius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ponaiti jeigu tu rasi ten vietos tai prasau galit det. siaip as smulkinau tik su 6peiliais ir tai normalai o su dvylika tai nera ka ir kalbet. vat tik sakyk kad dazniausiai buna pagrindinis bugnas smulkinimo nuardytas ir tik sesi peiliai palikti ir su peiliu stovais net isimti. dar kas buna kad dezes pavaru kur padavimo volus ir pjaunamaja suka buna nubaigtos buna palikta viena kokia pavaram ir iskabinta net trauke kur jungineja tuos du greicius.

:icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal galit padet man ieskau saku smulkintuvo ir kazkada ziuriu atogide imestas PORTINGER MEX-2 man atrodo, zodziu zmogus parases kad jis saku smulkintuvas ir kaina gera, jau buvau susigundes dar itarima sukele tai kad jis atrodo lyg ir vagai vienai pjaut, as jo paklausiau jis man atsake kad jis skirtas buvo zilviciam smulkint o jie vagose sodinami, na jau zadejau pirkt bet paskui kazkaip netycia pamaciau skelbima kad zmogus parduoda kukuruzu smulkintuva Portinger mex -1 ziuriu kad identiskas tik ten 2 ar 3, tai zodziu klausimas butu toks ar jie yra skirti tik kukuruzu smulkinimui ar ju tokiu buna skirtu ir medienos smulkinimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal galit padet man ieskau saku smulkintuvo ir kazkada ziuriu atogide imestas PORTINGER MEX-2 man atrodo, zodziu zmogus parases kad jis saku smulkintuvas ir kaina gera, jau buvau susigundes dar itarima sukele tai kad jis atrodo lyg ir vagai vienai pjaut, as jo paklausiau jis man atsake kad jis skirtas buvo zilviciam smulkint o jie vagose sodinami, na jau zadejau pirkt bet paskui kazkaip netycia pamaciau skelbima kad zmogus parduoda kukuruzu smulkintuva Portinger mex -1 ziuriu kad identiskas tik ten 2 ar 3, tai zodziu klausimas butu toks ar jie yra skirti tik kukuruzu smulkinimui ar ju tokiu buna skirtu ir medienos smulkinimui?

Na jei negaila, tai viską gali smulkint, peilius tik atitrauki ir turėtų eit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...