Jump to content

pagelbekit del karpato


Romka

Recommended Posts

Bedos su karpatu. gal kas turit toki eskavatoriu ir zinote kas galetu buti, kad nebeveikia paskirstytojas kuris sukineja strele, kelnoja lapkes, ir dar prie to pacio nebekelia buldozerio, gal cia surblys numire? nuo kurio galo pradeti ieskoti problemos?

pas mane tapati problema, ir kolkas neturejau laiko ieskot bedos ytariu kad voztuvas pastrigo. gal kas kataloga ar naudojimo instrukcija turit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bedos su karpatu. gal kas turit toki eskavatoriu ir zinote kas galetu buti, kad nebeveikia paskirstytojas kuris sukineja strele, kelnoja lapkes, ir dar prie to pacio nebekelia buldozerio, gal cia surblys numire? nuo kurio galo pradeti ieskoti problemos?

pas mane tapati problema, ir kolkas neturejau laiko ieskot bedos ytariu kad voztuvas pastrigo. gal kas kataloga ar naudojimo instrukcija turit?

voztuvas bus pastriges...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

gal kas turit jumzo variklio literaturos, ytariu kad nesuka pas mane siurbliu esanciu ant variklio(vairo ir buldozerio su posukiais bei padnoskem).yjungimo rankenele nereaguoja. beda su karpatu aisku , bet variklis ir baze jumzo manau tikt turetu literatura.

isanksto dekoju:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
anksciau dar kaskiek atsokdavo dabar numire visai, ir vairas irgi vos sukasi. cia tas vostuvas gal randasi prie to paskirtytojo kur buldozeri kelnoja?

taip, būtent tas.

gal kas zinote kodel leidziant strele ji leidziasi su trukciojimais :icon-question: ir pirma ir antra streles vienodai tiesiog tranko labai , bet iki galo sklandy nustumus leidzia graziai ,svelniai tik greitai :icon-rolleyes: dar koks slegis turi buti hidro sistemoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...