Jump to content

Manitou gedimai


Recommended Posts

Sveiki Kolegos,

Istiko tokia beda, patarkit gal kas buvote susidure. Manitou triju sezonu iki sios dienos dirbo be gedimu, 1500moto/h siandien bedirbant sustojo i prieki vaziuoja atgal ne, patikrinau reles, saugiklius, viskas tvarkoje. ant dezes sukeitu fiskes ijungus reversine rankenele i prieki atgal vaziuoja reiskias selenoidai tvarkoje. liko patikrint reversine rankenele ir elektros instaliacija kitu gedimu nebesugalvoju kas galetu but. patarkit kur galu ieskot..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusprogo reversine rankenele, siemet turejau ta pati dziaugsma, beja keiciau ne i originalia, suremontavo Antanas is monitou serviso ar jo kolega, nezinau kuris autorius, kalba eina apie vyrus is kuziu ar is kur jie ten, cia ne apie pardaveju servisa kalbu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toje reversineje rankeneleje nieko sudetingo nera, as savam buvau isardes , stovi uzknieditas jungtukas . Pirmiausia pabandyk kazkaip su kokia adata paspaudinet jungtuko kontaktus , jei beda ten turetu pradeti judeti . Jei reversine rankenele be pavaru o tik pirmin atgal , tokia turiu nauja nes per klaida nupirkau netokia (atiduociau be pvm). Kita problema gali buti apacioj prie dezes esanti reliuke , gali nekontaktuoti i viena puse ar panasiai . Na as isvardinau kas man buvo , gal pas tave dar kitaip kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko ten sudetingo rankeneleje yra trys jungtukai vienu metu kai jungi jungiasi du, is pradziu ir galvojau kad pajunginejus tuos jungtukus kur matosi vaziuos bet ne pasirodo turi jungti kartu, ir rankenele pajungus yra rysys mato sedyne pradeda pypt kad nera vairuotoja kitaip nereguotu kad butu bloga rankenele. kas idomiausia jam kartais pajungus rankenele ne is sio ne is to ima ir vaziuoja atgal. ir kada pajungus rankenele atgal, vaziuoja pamastydamas palaukia ir pokiek laiko pradeda vaziuot. i prieki vaziuoja normaliai. veliau idesiu foto jei iseis kokios reles ir selenoidai stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rankena kaip mano, gali ja patikrinti, reikia sujungti laiduku tuos kontaktus kur paprastai sujungia jungikliai, jei veikia, nepamirsk kontrolinio jungikliuko kur nuo rankinio ir nuo sedynes. pas mane buvo abu jungikliukas i prieki nusproges, bet keite abu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzeidavo vaziuoja uzeina ne, kol syki gryztant is lauku vos ant gelezinkelio viaduko nepastrigo su priekaba, bet beriededamas zemyn pastriksejo ir vel vaziuot pradejo taciau uz 10 km sustojo galutinai

astuoni610 126 devyni vienas, Antanas, vietoj rankenos idejo jungikli nes buvo sejos metas tad dirbti reikejo, po to ir rankena gavau po kapitalinio remonto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...