Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

timeshute, pats parsivezu is lenkijos, juk lenkai musu kaimynai :eusa-clap: o saraj tau ir iki lenkijos nepertoli, kam duoti uzdirbt spekuliantam. As ir unipazo pasarus naudoju, dar yar neblogas K-K maitinanciom patelem. O siaip koksidiostatikai i visus pasarus eina, neina tik i finisher, kad isivalytu likuciai koksidiostatiku is organizmo pries skerdima

Jei nesunku, gal gali parašyti kainas ir iš kur parsiveži, nes lenkija gan plati

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

timeshute, pats parsivezu is lenkijos, juk lenkai musu kaimynai :eusa-clap: o saraj tau ir iki lenkijos nepertoli, kam duoti uzdirbt spekuliantam. As ir unipazo pasarus naudoju, dar yar neblogas K-K maitinanciom patelem. O siaip koksidiostatikai i visus pasarus eina, neina tik i finisher, kad isivalytu likuciai koksidiostatiku is organizmo pries skerdima

Nelabai ištyrinėjęs lenkų kombikormus triušiams, nes tenkina Unipasz :icon-wink:

Dėl važiavimo pačiam tai atsakymas toks: kadangi neužsiimu pašarų tiekimu, be to neauginu triušių tūkstančiais, tai ir nevažiuoju. Kita vertus, vien kombikormu nešeriu - maišau su kviečiais, miežiais. Pradedantys augintojai dažnai klausia kaip pasigaminti narvus? Sakau yra firmos kurios tai daro profesionaliai, tai tie: brangiai kainuoja. Tada klausiu, tai jūs norite užsiimti narvų gaminimo ,,bizneliu" ar triušius auginti :icon-question: Galų gale GERO narvo padarymas pačiam tikrai atseis brangiau :icon-idea: Taip ir čia: gamykla prie Varšuvos - neprivažinėsi, be to mano žieminės padangos su spygliais :icon-wink:

Ko dar norėti, kai atstovas Lietuvoj gali ,,atvežti iki durų" pageidaujamus kiekius :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedantys augintojai dažnai klausia kaip pasigaminti narvus? Sakau yra firmos kurios tai daro profesionaliai, tai tie: brangiai kainuoja. Tada klausiu, tai jūs norite užsiimti narvų gaminimo ,,bizneliu" ar triušius auginti :icon-question: Galų gale GERO narvo padarymas pačiam tikrai atseis brangiau :icon-idea: Taip ir čia: gamykla prie Varšuvos - neprivažinėsi, be to mano žieminės padangos su spygliais :icon-wink:

Ko dar norėti, kai atstovas Lietuvoj gali ,,atvežti iki durų" pageidaujamus kiekius :icon-cool:

Tai gal zinai kokia firma, kuri gamina tinklinius narvus triusiams su visa iranga, isskyrus tuos Michalovo. Kazkaip nelabai ka radau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas nors skaiciavot savikaina uzauginimo?

Viskas priklauso kaip savo darbą vertinį. Jei skaičiuoti narvų amortizaciją bent 3 - 5 metams manau gausis pliusas. Skaičiuoti bandžiau prieš kokius 5 metus, tai gavosi apie 30 % pelnas (narvų amortizacija 5 metai), bet paskui susigribau kad neįvertinau žemės dirbimo, sėjos, šienavimo ir savo darbo. Na manau pliusas liko, nes jei būčiau tą laiką televizorių žiurėjęs, man tikrai nuo to geriau nebūtų. Jei tai biznis ir už darbą reikia mokėti, pliusas gali likti labai mažas. Kaip čia jau rašė daugelis kažkas apčiuopiamo lieka kai triušių yra tūkstančiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas nors skaiciavot savikaina uzauginimo?

Viskas priklauso kaip savo darbą vertinį. Jei skaičiuoti narvų amortizaciją bent 3 - 5 metams manau gausis pliusas. Skaičiuoti bandžiau prieš kokius 5 metus, tai gavosi apie 30 % pelnas (narvų amortizacija 5 metai), bet paskui susigribau kad neįvertinau žemės dirbimo, sėjos, šienavimo ir savo darbo. Na manau pliusas liko, nes jei būčiau tą laiką televizorių žiurėjęs, man tikrai nuo to geriau nebūtų. Jei tai biznis ir už darbą reikia mokėti, pliusas gali likti labai mažas. Kaip čia jau rašė daugelis kažkas apčiuopiamo lieka kai triušių yra tūkstančiai.

jo jo jo.ne vienas jau sake.jei nori is to pralopti turi tureti nuo 600triusius ir plius dar skerdykla.bet to neymanoma turbut is karto pasiekti.man atrodo kad is kart bankrotas.visi kas tokius kiekius turi,tai jau maziausiai desimtmeti laiko.

mano pirmas nuopolis buvo preitoje savaiteje.(auginu jau 200dienu).nebeduodu kombikormos,nes man atrodo kad uztenka to ka

duodu ;kvieciu,mieziu,avizu,buroku,morku,sakeliu,sieno,duonos,obuoliu ir dar visokio skanumo :)

tai va.per skupuma turbut pasimokiau is savos klaidos.

gavau uz dyka kvieciu.jie nevalyti ir berods su vikiais buvo.daviau triusiams.po 3d.man keli suviduriavo.sakau,kad nuo buroko gal.bet....netekau 2pateliu sukergtu ir 1patino 5men.viena patina bandau isgelbeti vaistais.skupas moka 2kartus.tik va nuostolis toks kad uz tiek kiek krito galejau nupirkti 1t grudu.na bet turesiu pamokele visam gyvenimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...