Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Ar yra važiuojančių su triušiukais į Rietavo turgų? šiandien buvau pasižvalgyti kas kaip, ir nelabai supratau kokia kaina stovejimo.. administracija pasakė kad 35lt su triušiais 10lt su šunimis :D paklausiau kodel toks skirtumas, o pasirodo todel kad triusiai cia jau verslas :D :D :D tai ir likau nesupratus kas kaip kiek :)

gal kad velai nuvaziavau pasirinkimas mazas buvo, o ir veisles negirdetos nematytos :D "Ispanijos milžinai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra važiuojančių su triušiukais į Rietavo turgų? šiandien buvau pasižvalgyti kas kaip, ir nelabai supratau kokia kaina stovejimo.. administracija pasakė kad 35lt su triušiais 10lt su šunimis :D paklausiau kodel toks skirtumas, o pasirodo todel kad triusiai cia jau verslas :D :D :D tai ir likau nesupratus kas kaip kiek :)

gal kad velai nuvaziavau pasirinkimas mazas buvo, o ir veisles negirdetos nematytos :D "Ispanijos milžinai"

Vau! Ir kaip tie ispanai atrodė? :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra važiuojančių su triušiukais į Rietavo turgų? šiandien buvau pasižvalgyti kas kaip, ir nelabai supratau kokia kaina stovejimo.. administracija pasakė kad 35lt su triušiais 10lt su šunimis :D paklausiau kodel toks skirtumas, o pasirodo todel kad triusiai cia jau verslas :D :D :D tai ir likau nesupratus kas kaip kiek :)

gal kad velai nuvaziavau pasirinkimas mazas buvo, o ir veisles negirdetos nematytos :D "Ispanijos milžinai"

Gali būt , kad šita veislė gimininga ''Rietavo dryžuotiesiems''. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip labai nusivyliau visais turgais :) veisles negirdetos nematytos, ir ne tik ispanai bet ir rusijos baltieji milzinai :D o dar labai populiaru dabar yra misrunus (jau tokius tikrus kaimietukus, kurie jokiu veisliu bruozu neturi, ) vadinti veisliniais... pvz vienam turguj ziuriu didelis juodas triusis sakau kas cia?? sako triusis :D ne sakau o veisle kokia, aaaa tai cia gi belgu milzinas su vienos melynuoju maisytas :D, o buvo dar triusiukas i kaliforna panasus tai cia sake V. demetas milzinas + avinas :lol::lol::lol::lol:

sakau gal ir man savo pilkiesiems misruniukams pavadinimus sugalvoti, ale kazkaip pries zmogu sarmata :D

P.S. parduodu Šveicarijos pilkuosius milžinus :lol:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/mesinia ... 91503.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tai jei ruosiesi auginti triusius MESAI tai ta veisle kaip ir DZIN .Svarbu kad butu didelis , gerai augtu ,dideles vados butu ir gerai pateles kergtusi . Na kaip ir viskas ko reikia triusiams .

O koks jis ten melinasis , demetasis , zalias ar raudonas ... jokio skirtumo .

Na , kad ir pasmane auga konkretus misrunai ...sveria realiai 3 men -3-4kg , 4 men -4-5kg ,5men 5-6kg , 6 men 6-7-8kg net buna .

Tad realiai as patenkintas tokiais svoriais . nulupus kaili lieka 50-65 % mesos su kaulais . Tad nemanau kad paskaska ir veisliniai , kad ir milzinai auga geriau ir mesos lieka daugiau .

Aisku dabar prades visi aiskinti kad nesveika mesa , kad kombikorma , kad geriau mazesnis bet sveikesnis .... cia pasilikim visi prie savo nuomones :)

O pirkti ir moketi pinigus vien del to kad veislinis triusis ...nelabai racionalu , nebent jau tek labai nori konkretaus triusio , spalvos ,veisles ... ir pinigai nelabai svarbus .

Bet jei MESAI tai jokio skirtumo koks kailis , kokia spalva , kokia veisle ...svarbu kg butu daug :)

Aisku galima gincitis , kad ten kaulu struktura kitokia , kaulai stambesni ju svoris didesnis , daugiau atsimeta ...Bet cia vel pasilikim kiekvienas prie savo nuomones :)

Kas turgui ten ruosesi pirkti ir auginti mesai tai bereikalo jiesko kaskokios veisles ir ziuri kad butu grinaveisliai ir kad atitiktu kaskokius standartus budingus vienai ar kitai veisliai ...

1.veiskinis triusis kad ir kaip skaiciuosi yra dvigubai , trigubai brangesnis :(

2.veislinis triusis maziau atsparus ligoms :(

3.vedasi maziau triusiuku :(

Tad paemus betkoki misruna :

1. kaina pigiau :)

2. ligom atsparesnis :)

3. vedasi daugiau triusiuku :)

Tad betkokiu atveju geriau misrunas nei kaskoks ten veislinis ,kad ir koks jis ten bebutu geras .Juolabjau pradedant auginti , mazesni nuostoliai nesekmes atveju .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti,kaip labiau apsimoka realizuot triusius,uz kilograma gyvo svorio kolkas gaunu 8 lt, taigi galvoju parduot sitaip, taciau vienas zmogus man patare, kad juos parduot i skerdiena ir tuo paciu nuluptus kailius sutvarkyti, ir parduot, gal kas esat su situo susidure, kuris pasirinkimas butu naudingesnis? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip labai nusivyliau visais turgais :) veisles negirdetos nematytos, ir ne tik ispanai bet ir rusijos baltieji milzinai :D o dar labai populiaru dabar yra misrunus (jau tokius tikrus kaimietukus, kurie jokiu veisliu bruozu neturi, ) vadinti veisliniais... pvz vienam turguj ziuriu didelis juodas triusis sakau kas cia?? sako triusis :D ne sakau o veisle kokia, aaaa tai cia gi belgu milzinas su vienos melynuoju maisytas :D, o buvo dar triusiukas i kaliforna panasus tai cia sake V. demetas milzinas + avinas :lol::lol::lol::lol:

sakau gal ir man savo pilkiesiems misruniukams pavadinimus sugalvoti, ale kazkaip pries zmogu sarmata :D

P.S. parduodu Šveicarijos pilkuosius milžinus :lol:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/mesinia ... 91503.html

Karališkieji Gargždų dručkiai :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti,kaip labiau apsimoka realizuot triusius,uz kilograma gyvo svorio kolkas gaunu 8 lt, taigi galvoju parduot sitaip, taciau vienas zmogus man patare, kad juos parduot i skerdiena ir tuo paciu nuluptus kailius sutvarkyti, ir parduot, gal kas esat su situo susidure, kuris pasirinkimas butu naudingesnis? :icon-rolleyes:

Aritmetika paprasta. Už 4kg triušį, parduodant gyvą 32 (vasarą po 8 Lt už kg gyvo svorio negausi). Jį papjovęs gausi mažiausiai 2kg skerdienos. Jos kg kaina 22-27 Lt. Vidutiniškai 25. Tai 50 Lt. O dabar pats turi nuspręsti, kas tau geriau - 32 ar 50 Lt už triušį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti,kaip labiau apsimoka realizuot triusius,uz kilograma gyvo svorio kolkas gaunu 8 lt, taigi galvoju parduot sitaip, taciau vienas zmogus man patare, kad juos parduot i skerdiena ir tuo paciu nuluptus kailius sutvarkyti, ir parduot, gal kas esat su situo susidure, kuris pasirinkimas butu naudingesnis? :icon-rolleyes:

Aritmetika paprasta. Už 4kg triušį, parduodant gyvą 32 (vasarą po 8 Lt už kg gyvo svorio negausi). Jį papjovęs gausi mažiausiai 2kg skerdienos. Jos kg kaina 22-27 Lt. Vidutiniškai 25. Tai 50 Lt. O dabar pats turi nuspręsti, kas tau geriau - 32 ar 50 Lt už triušį.

na nezinau kas pas jus perka po 25 kaune ekologiskai augintus po 20 uz kg ir dar snairai ziuri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau kas pas jus perka po 25 kaune ekologiskai augintus po 20 uz kg ir dar snairai ziuri

Na ka galiu pasakyti :) vesk i Siaulius pardavineti :) Siauliuose po 25 be jokiu problemu :) ir auge ant kombikormos . Cia geriau apsimoka vadinasi auginti :) .

na tikrai taip jaigu pas jus tiek moka tai tikrai labiau apsimoka as parduodu tik koki 1 i menesi tai man tai nefiguruoja nes viska patys suvartojam bet va jau daugiau augini kad pardavimui kazkaip ner tikslo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien toks smagus dalykas atsitiko :lol: valiau triusiu narvus,iskeliau mazylius,jiems 14d bus menuo,dedu ir skaiciuoju,net du kartus skaiciavau,anksciau maniau,kad ju 10,o pasirodo 13vnt,rekordas pas mane pirma tokia didele vada kalifornu.

Sveikinu! Smagu, kai randi daugiau, nei tikėjaisi. Mano triušiukų rekordas 14. kai kurie sako, kad kai daug triušiukū, jie mažesni. bet aš manau, kad čia nuo triušės priklauso. viena ir 6 augindama cirkų prikrečia, kita ir su didesniu būriu susitvarko. tik pastebėjau, kad kai daugiau mažylių, jie anksčiau iš lizdo išeina ir patys valgyt pradeda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien toks smagus dalykas atsitiko :lol: valiau triusiu narvus,iskeliau mazylius,jiems 14d bus menuo,dedu ir skaiciuoju,net du kartus skaiciavau,anksciau maniau,kad ju 10,o pasirodo 13vnt,rekordas pas mane pirma tokia didele vada kalifornu.

Sveikinu! Smagu, kai randi daugiau, nei tikėjaisi. Mano triušiukų rekordas 14. kai kurie sako, kad kai daug triušiukū, jie mažesni. bet aš manau, kad čia nuo triušės priklauso. viena ir 6 augindama cirkų prikrečia, kita ir su didesniu būriu susitvarko. tik pastebėjau, kad kai daugiau mažylių, jie anksčiau iš lizdo išeina ir patys valgyt pradeda

Del to is lizdo anksti ir islenda, kad pieno nebeuztenka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti,kaip labiau apsimoka realizuot triusius,uz kilograma gyvo svorio kolkas gaunu 8 lt, taigi galvoju parduot sitaip, taciau vienas zmogus man patare, kad juos parduot i skerdiena ir tuo paciu nuluptus kailius sutvarkyti, ir parduot, gal kas esat su situo susidure, kuris pasirinkimas butu naudingesnis? :icon-rolleyes:

Aritmetika paprasta. Už 4kg triušį, parduodant gyvą 32 (vasarą po 8 Lt už kg gyvo svorio negausi). Jį papjovęs gausi mažiausiai 2kg skerdienos. Jos kg kaina 22-27 Lt. Vidutiniškai 25. Tai 50 Lt. O dabar pats turi nuspręsti, kas tau geriau - 32 ar 50 Lt už triušį.

na nezinau kas pas jus perka po 25 kaune ekologiskai augintus po 20 uz kg ir dar snairai ziuri

Turiu savo klientus: gimines, giminiu draugai ir ju draugu draugai, tai po 27 lt/kg - man nebelieka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien toks smagus dalykas atsitiko :lol: valiau triusiu narvus,iskeliau mazylius,jiems 14d bus menuo,dedu ir skaiciuoju,net du kartus skaiciavau,anksciau maniau,kad ju 10,o pasirodo 13vnt,rekordas pas mane pirma tokia didele vada kalifornu.

Sveikinu! Smagu, kai randi daugiau, nei tikėjaisi. Mano triušiukų rekordas 14. kai kurie sako, kad kai daug triušiukū, jie mažesni. bet aš manau, kad čia nuo triušės priklauso. viena ir 6 augindama cirkų prikrečia, kita ir su didesniu būriu susitvarko. tik pastebėjau, kad kai daugiau mažylių, jie anksčiau iš lizdo išeina ir patys valgyt pradeda

Del to is lizdo anksti ir islenda, kad pieno nebeuztenka...

Tai suprantama. Tiesiog norėjau pasakyti, kad visada yra išeitis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekasi jums, jei brangiau nei po 20 Lt/kg parduodate...Bet ir už 20 gerai :)

22 - daugiau prasyti nesivercia liezuvis...

Kaune -turguje -22-24lt./kg.-tai ką tu prašysi turgaus kainą???-niekas nepirks,-20lt/kg.-visi pinigai.O'perekupai'-duoda 16-17 lt./kg.Tai jau 2 metai- varau po 20lt./kg.-ir džiaugiuosi,kad klientų turiu.O po 27lt-maximoje-pilna.... :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekasi jums, jei brangiau nei po 20 Lt/kg parduodate...Bet ir už 20 gerai :)

22 - daugiau prasyti nesivercia liezuvis...

Kaune -turguje -22-24lt./kg.-tai ką tu prašysi turgaus kainą???-niekas nepirks,-20lt/kg.-visi pinigai.O'perekupai'-duoda 16-17 lt./kg.Tai jau 2 metai- varau po 20lt./kg.-ir džiaugiuosi,kad klientų turiu.O po 27lt-maximoje-pilna.... :o

Vilniui turgui visur po 29 stumdo, na o moka ir gi ne ką geriau 18-19, per šventes kai poreikis didelis gali iki 22 išsireikalaut.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...