Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

na nezinau ar cia ytakos pašaras turi

nes ar vadoj 4 ar 8, pas mane jie 3 savaiciu patys eda

o beja aš nekarto nesiskundziau tuo kombikormu :lol::lol::lol:

prieš kokius 7 metus, nuo joniškio berots kombikormo

seserei iškrito beveik 70 triušiu, krito visi iš eiles

mazi, dideli ir vaikingos pateles, veterinare pasake kad nuo pašaro

aš ,jau 3metai su kauno komb. pašarais šeriu,-kažkodėl problemų nekilo-tik pradėk-su kokiais kėdainių šerti,-nežinau ko sulauksi-lakstė čia tokie vieni-siūlė,tai net nesugebėjo sudėties parodyti,-įtariu turi kokį 'podpolną'cechelį ,ir varo viską ant vieno kurpaliaus,-ir kiaulėm,ir vištom-ta pati mergelė-tik kita suknelė,-ir dar velniai žino iš ko... :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Man kilo klausimas. Puliuoja mano vienam triusiukui akyte. Cia, tam kur maniau,kad piratas jau bus. Atsimerke, bet akyte puliuoja ir matyt,kad aklas bus, nes vizdys balksvas. Cia man jau pegyventi,kad kokia liga jam isimete, ar cia tik paprastas akiu uzdegimas? Apziurejau as ji siandien, isvaliau ta aki su virintu vandenu ir vata, ilasinau homeopatiniu Oculoheel lasiuku ir palikau ramybej. Ryt bandysiu Opticlox nupirkti dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Man kilo klausimas. Puliuoja mano vienam triusiukui akyte. Cia, tam kur maniau,kad piratas jau bus. Atsimerke, bet akyte puliuoja ir matyt,kad aklas bus, nes vizdys balksvas. Cia man jau pegyventi,kad kokia liga jam isimete, ar cia tik paprastas akiu uzdegimas? Apziurejau as ji siandien, isvaliau ta aki su virintu vandenu ir vata, ilasinau homeopatiniu Oculoheel lasiuku ir palikau ramybej. Ryt bandysiu Opticlox nupirkti dar.

Kaip tik toki siandien padejau pavesin. isgyveno iki 4men. ir nieko nenutiko jam. Nei ploviau, valiau, ar lasinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Man kilo klausimas. Puliuoja mano vienam triusiukui akyte. Cia, tam kur maniau,kad piratas jau bus. Atsimerke, bet akyte puliuoja ir matyt,kad aklas bus, nes vizdys balksvas. Cia man jau pegyventi,kad kokia liga jam isimete, ar cia tik paprastas akiu uzdegimas? Apziurejau as ji siandien, isvaliau ta aki su virintu vandenu ir vata, ilasinau homeopatiniu Oculoheel lasiuku ir palikau ramybej. Ryt bandysiu Opticlox nupirkti dar.

Kaip tik toki siandien padejau pavesin. isgyveno iki 4men. ir nieko nenutiko jam. Nei ploviau, valiau, ar lasinau.

Greiciausiai cia jam akytes uzdegimas. Gal ir nieko nedarant nieko ten jam nepsidarytu, bet man kazkaip elimentariai pagailo jo :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien radau viena triusi negyva. buvo 6 patinai viename narve. amzius 3.5men. vienu zodziu sudirbo :icon-evil:

as planuoju atskyrusi triusius nuo pateles pirmiausia bandyti surusiuoti juos pagal lyti. Kadangi tai pirma vada. Ar realu pusantro menesio triusiukus jau pagal lyti atskirti? Ir patinukus atskirai nuo pateliu jau laikysiu. O triju menesiu amziaus jau visi po viena gyvens.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien radau viena triusi negyva. buvo 6 patinai viename narve. amzius 3.5men. vienu zodziu sudirbo :icon-evil:

as planuoju atskyrusi triusius nuo pateles pirmiausia bandyti surusiuoti juos pagal lyti. Kadangi tai pirma vada. Ar realu pusantro menesio triusiukus jau pagal lyti atskirti? Ir patinukus atskirai nuo pateliu jau laikysiu. O triju menesiu amziaus jau visi po viena gyvens.

na as atskirdamas taippat rusiuoju pagal lyti ...bet jei lieka pabaigoi kos vienas patiniukas ir dvi pateles imetu taupumo sumetimais i viena narva o paskui kai paauga atskiriu atskirai ...bet buna kad atskirinedamas ...truputi viena kita nepataikau ...bet tai buna retai :)

1,5men atskirti pagal lyti seip realu yra .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laisvai kas augina senai juos tai atskirti ir maziuka gali kur patinas kur patele...seip kai daug patinu nera gerai jie pjaunasi bet kartais ir galimybes neleidzia jai pvz minimum koks 100 patinu tai kiekviena atskirai jau yra kebliau.Kadaise pasakojo senelis kad kastruodavo patinus,bet kazkaip dabar kas augina nelabai girdet kad kastruotu juos ar neapsimoka ar ten kas pavojinga bet nemanau nes kurie patinai gyvena kartu keletas tai jie patys susizaloja ir gali issikastruot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laisvai kas augina senai juos tai atskirti ir maziuka gali kur patinas kur patele...seip kai daug patinu nera gerai jie pjaunasi bet kartais ir galimybes neleidzia jai pvz minimum koks 100 patinu tai kiekviena atskirai jau yra kebliau.Kadaise pasakojo senelis kad kastruodavo patinus,bet kazkaip dabar kas augina nelabai girdet kad kastruotu juos ar neapsimoka ar ten kas pavojinga bet nemanau nes kurie patinai gyvena kartu keletas tai jie patys susizaloja ir gali issikastruot...

Nezinau nuo kiek pas tave prasideda "daug" bet pas mane jie gyvena ispradziu po 4-5 o paskui atskiriu po 2-3 ir nieko nesipjauna :) ... retai kada atsiranda "sustresnis " kuris jau labai arsus ir puola ant kitu tai ta atskiriu i vienute :) o seip po 2-3 jie puikiausiai gyvena :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai buna broliai nuo gimimo tada va maziau pjaunasi o jai sumaisai is visu lizdu pjove ir pjausis tas daug tai po 10 laikant gaunasi mesine ir po 2 laikant pradeda kartis vienas ant kito ir pjautis dar nebuvo stebuklu kad patinai nesipjautu kartu bunant nekabu as apie keliu menesiu o apie tuos kurie brendimo sulaukia jau...Gal buna kokiu isimciu kad nesipjauna kam nors bet man tokiu stebuklu nebuvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laisvai kas augina senai juos tai atskirti ir maziuka gali kur patinas kur patele...seip kai daug patinu nera gerai jie pjaunasi bet kartais ir galimybes neleidzia jai pvz minimum koks 100 patinu tai kiekviena atskirai jau yra kebliau.Kadaise pasakojo senelis kad kastruodavo patinus,bet kazkaip dabar kas augina nelabai girdet kad kastruotu juos ar neapsimoka ar ten kas pavojinga bet nemanau nes kurie patinai gyvena kartu keletas tai jie patys susizaloja ir gali issikastruot...

Nezinau nuo kiek pas tave prasideda "daug" bet pas mane jie gyvena ispradziu po 4-5 o paskui atskiriu po 2-3 ir nieko nesipjauna :) ... retai kada atsiranda "sustresnis " kuris jau labai arsus ir puola ant kitu tai ta atskiriu i vienute :) o seip po 2-3 jie puikiausiai gyvena :)

o aš 'šustrus' jaunikius'-įkišu pas senį-veislinį patiną-užtenka 10min.tada būna ramus ,kaip belgas-nereikia kitų skriausti... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laisvai kas augina senai juos tai atskirti ir maziuka gali kur patinas kur patele...seip kai daug patinu nera gerai jie pjaunasi bet kartais ir galimybes neleidzia jai pvz minimum koks 100 patinu tai kiekviena atskirai jau yra kebliau.Kadaise pasakojo senelis kad kastruodavo patinus,bet kazkaip dabar kas augina nelabai girdet kad kastruotu juos ar neapsimoka ar ten kas pavojinga bet nemanau nes kurie patinai gyvena kartu keletas tai jie patys susizaloja ir gali issikastruot...

Nezinau nuo kiek pas tave prasideda "daug" bet pas mane jie gyvena ispradziu po 4-5 o paskui atskiriu po 2-3 ir nieko nesipjauna :) ... retai kada atsiranda "sustresnis " kuris jau labai arsus ir puola ant kitu tai ta atskiriu i vienute :) o seip po 2-3 jie puikiausiai gyvena :)

o aš 'šustrus' jaunikius'-įkišu pas senį-veislinį patiną-užtenka 10min.tada būna ramus ,kaip belgas-nereikia kitų skriausti... :lol:

O kaip ilgam tokio paauklėjimo užtenka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...