Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, gal kas zinote kaip mazdaug nustayti triusio amziu? gal yra kokie pozymiai?[/quote

1 patinus is kiausiniu kuo didesni tuo viresnis ,pateles ir panasiai o jai rimtai oda buna stora ,nagai kuo ilgesni tuo senesnis ,seniu net uzsiriete ir i dantis paziuret reikia jei jau is nagu neatskirsi ziurek tada zemiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ketinu pradeti auginti triusius,gal galite paterti kokius apsimoka auginti triusius? buciau dekingas uz patarimus

na jai tik pradedi tai gal geriause nuo mišrunu pasakys kiti

bet aš pradejau nuo mesiniu didziuju

aišku nepirkau iš veislyno, tatuiruotom ausim, bet iš grynaveisliu vadu

pirmi buvo : belge ir dvi prancuzu avines :):)

tad manau kad cia kiekvieno zmogaus apsisprendimas, kas jam labiau prie širdies

nors daug kas siule pradet nuo kalifornu ar kitu smulkesniu

bet man asmeniškai nepatinka kaliforno išvaizda, man jie negrazus :lol::lol::lol:

tegu neišsizeidzia ju augintojai, bet kaip sakoma del skonio nesigincyjama :eusa-whistle::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ketinu pradeti auginti triusius,gal galite paterti kokius apsimoka auginti triusius? buciau dekingas uz patarimus

na jai tik pradedi tai gal geriause nuo mišrunu pasakys kiti

bet aš pradejau nuo mesiniu didziuju

aišku nepirkau iš veislyno, tatuiruotom ausim, bet iš grynaveisliu vadu

pirmi buvo : belge ir dvi prancuzu avines :):)

tad manau kad cia kiekvieno zmogaus apsisprendimas, kas jam labiau prie širdies

nors daug kas siule pradet nuo kalifornu ar kitu smulkesniu

bet man asmeniškai nepatinka kaliforno išvaizda, man jie negrazus :lol::lol::lol:

tegu neišsizeidzia ju augintojai, bet kaip sakoma del skonio nesigincyjama :eusa-whistle::eusa-whistle:

as ir pradejau nuo pransuzu avinu 3 pateliu nes kalifornai ir zelandai buvo negrazus o belgam aukstu narvu reik :D pasirodo ne man vienam isvaizda svarbi :) na ir jau 3 metai kaip juos auginu 10 pateliu 2 patinai kaip ir uztenka darbo prie ju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ketinu pradeti auginti triusius,gal galite paterti kokius apsimoka auginti triusius? buciau dekingas uz patarimus

na jai tik pradedi tai gal geriause nuo mišrunu pasakys kiti

bet aš pradejau nuo mesiniu didziuju

aišku nepirkau iš veislyno, tatuiruotom ausim, bet iš grynaveisliu vadu

pirmi buvo : belge ir dvi prancuzu avines :):)

tad manau kad cia kiekvieno zmogaus apsisprendimas, kas jam labiau prie širdies

nors daug kas siule pradet nuo kalifornu ar kitu smulkesniu

bet man asmeniškai nepatinka kaliforno išvaizda, man jie negrazus :lol::lol::lol:

tegu neišsizeidzia ju augintojai, bet kaip sakoma del skonio nesigincyjama :eusa-whistle::eusa-whistle:

as ir pradejau nuo pransuzu avinu 3 pateliu nes kalifornai ir zelandai buvo negrazus o belgam aukstu narvu reik :D pasirodo ne man vienam isvaizda svarbi :) na ir jau 3 metai kaip juos auginu 10 pateliu 2 patinai kaip ir uztenka darbo prie ju

geras ;D čia visi kaip susitarę :D aš irgi pradėjau nuo dviejų prancūzų avinų patelių, nors realiai supratimo apie veisles turėjau tokį kiek radau informacijos internete,bet visgi labiausiai traukė prancūzai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas ka gero patars?

Situacija tokia, ta patele, kur eis rytoj i puoda pries daugaiu nei savaite atsivede triusiuku, kuriuos suminde ir panasiai. Isgelbejau du. Idejau kitai patelei i lizda. Bet kadangi ten triusiukai savaite vyresni, tai tie mazieji nepritapo. Vienas isgaiso. Kita vel teko gelbeti, nes ir ausim apciulptom buvo ir pasilpes. Pagailo man jo. parsinesiau namo. Karves pienu girdau is pipetes. Taip nuo sekmadienio. Bet siandien jis pradejo skysciau kakoti ir daznai. Nelabai valgus. Ka pasiulytumete daryti? Jam savaite ir kelios dienos. Turiu vaikisku probiotiku, gal kazkaip maisyti su pienuku ir girdyti jam ar jau nieko nedaryti ir tik laukti? ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas ka gero patars?

Situacija tokia, ta patele, kur eis rytoj i puoda pries daugaiu nei savaite atsivede triusiuku, kuriuos suminde ir panasiai. Isgelbejau du. Idejau kitai patelei i lizda. Bet kadangi ten triusiukai savaite vyresni, tai tie mazieji nepritapo. Vienas isgaiso. Kita vel teko gelbeti, nes ir ausim apciulptom buvo ir pasilpes. Pagailo man jo. parsinesiau namo. Karves pienu girdau is pipetes. Taip nuo sekmadienio. Bet siandien jis pradejo skysciau kakoti ir daznai. Nelabai valgus. Ka pasiulytumete daryti? Jam savaite ir kelios dienos. Turiu vaikisku probiotiku, gal kazkaip maisyti su pienuku ir girdyti jam ar jau nieko nedaryti ir tik laukti? ...

O vet.vaistinėj nebūna mišinukų? Anyta kažkada paršiukam pirko. Arba bandyčiau mišinuką kūdikiui. Bet čia tik spėjimai. Tiksliau negaliu pasakyti - neteko dar nan taip. Tfu tfu tfu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra triušiukams specialių probiotikų, Biolapis - labai gerai atstato žarnyno mikroflorą. Mažais kiekiais per dieną 4-5 kartus su švirkštuku reikėtų sugirdyti.

http://www.protexin.com/products/bio-la ... rabbits/23

Grynas pienas nėra labai gerai, užtai ir paskystino viduriukus. Triušių pienas gerokai maistingesnis nei karvės. Sakyčiau pieno mišinėlis būtų geriau. Tik nepergirdyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau,kad ta mazaji pavyks jau man isgelbeti :( Kita karta net nerizikuociau panasioj situacijoj apsiimti toki maziuka bandyt auginti. 6 dienoj prasidejo problemos ir panasu,kad su liudna pabaiga :icon-neutral:

na taip liudnoka

maniške ir viena pirmavaike išmete 6, radau sušalusius

kita atvede uzvakar 6, vakar viena išmesta radau sušalusi, sakau gal taip ištempe

kita išmecius, sušaldzius

šiandien ryta paziuriu ta kur uzvakar grazei lizda pukais uzdengus, viskas gerai, vakare girdziu maziukai cype, ziuriu visi pukai iškapstyti po kletka, vaikai irgi. surinkau 3 dar juda, o 2 šalti kaip ledukai. bet pilvukai stori, tai pieno reiške yra.

susukau burgundes pukuosna, dar ziuriu ir tie abu kojytes judina, tai sudejau visus, ji tik 4 atvedus.

nelabai patenkinta, bet pirmavade gal priims.

nes pas jos motina perdejimas nepavyko, po poros valandu ištampe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau,kad ta mazaji pavyks jau man isgelbeti :( Kita karta net nerizikuociau panasioj situacijoj apsiimti toki maziuka bandyt auginti. 6 dienoj prasidejo problemos ir panasu,kad su liudna pabaiga :icon-neutral:

na taip liudnoka

maniške ir viena pirmavaike išmete 6, radau sušalusius

kita atvede uzvakar 6, vakar viena išmesta radau sušalusi, sakau gal taip ištempe

kita išmecius, sušaldzius

šiandien ryta paziuriu ta kur uzvakar grazei lizda pukais uzdengus, viskas gerai, vakare girdziu maziukai cype, ziuriu visi pukai iškapstyti po kletka, vaikai irgi. surinkau 3 dar juda, o 2 šalti kaip ledukai. bet pilvukai stori, tai pieno reiške yra.

susukau burgundes pukuosna, dar ziuriu ir tie abu kojytes judina, tai sudejau visus, ji tik 4 atvedus.

nelabai patenkinta, bet pirmavade gal priims.

nes pas jos motina perdejimas nepavyko, po poros valandu ištampe

Bet cia jos taip tendencingai tuos triusiuksu taip meto iekvienoj vadoj ar tik pasitaiko? Nes rytoj ant plauko pakibes maniskes vienos likimas. Gavau as ja jau kokiu 6 menesiu amziaus panasiai. Pirma vada atsivede, tai jai buvo netoli metai. Tai susalde, ismete. Gal ir musu dar buvo kalte, nes neturejo dezes, tai vedesi ant sieno. O gyvena ji ant sieto. Po sio ivykio padarem motininius gardus kelis, bet va vistiek, atsivede, tai vienam galva nuede, kiti numindzioti ir matosi,kad sutrypti, nes ir nagais savo pradreskus odeles jiems. Turbut,kai uzsikabarojo ant ju. Nezinau ka man su ja daryti. Todel nusprendem ryt pjauti. Kazi ar jau pasitaisys ji. Jai jau kokie pusantru metu panasiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna visokiu niuansu kartais iskarto viskas gerai,o buna is kelinto karto tik supranta kaip tuos vaikus auginti.Zmones daro klaida kad prisirisa prie gyvuno. Koks tykslas laikit metus ir neturet palikuoniu.Mano praktika rodo kad po triju kartu nera rezultato tokia patele keliauja i puoda jos vieta uzima kita kandidate. tai tokie butu pastebejimai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip

laikyt daugiau metu ir nesulaukt palikuoniu tikrai neapsimoka

maniškes visos trys pirmavades mišrunes, bet iš to pacio lizdo, tad aš ju tikrai nepaliksiutoliau, nes turiu iš ko renkasi.tad su laiku šitos keliaus i puoda, o su veislinem dar bandau antra karta, dazniausei po antro karto buna viskas gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau,kad ta mazaji pavyks jau man isgelbeti :( Kita karta net nerizikuociau panasioj situacijoj apsiimti toki maziuka bandyt auginti. 6 dienoj prasidejo problemos ir panasu,kad su liudna pabaiga :icon-neutral:

skaiciau knugoj kad karves pienas visiskai netinkamas. parasyta kad labiausiai tiktu ozkos pienas

Gaila, kad ozkos pieno niekur cia arti nebuvo :eusa-think:

Papjoviau siandien ta motina gegute... Grynos mesos 2,1 kg. Sunkiai skura luposi, gal kad po vaiku neseniai :eusa-think: O jau seriasi :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra triušiukams specialių probiotikų, Biolapis - labai gerai atstato žarnyno mikroflorą. Mažais kiekiais per dieną 4-5 kartus su švirkštuku reikėtų sugirdyti.

http://www.protexin.com/products/bio-la ... rabbits/23

Grynas pienas nėra labai gerai, užtai ir paskystino viduriukus. Triušių pienas gerokai maistingesnis nei karvės. Sakyčiau pieno mišinėlis būtų geriau. Tik nepergirdyti.

man teko taip 'maitinti'-tai irgi nuo karvės pieno apsitriedė,-o ožkos pienas tiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pirmadieni skiepisiu paskutinius savo neskiepytus triusius dvivalente vakcina.Man reikes tik 5 doziu, o likusiu 15 gaila ismesti. Jei kam reikia - skambinkit:861540044, Vilnius.

o kodel nusipirkai 20 doziu ? reikejo pirkti 10 butu reikeje ismesti tik 5 :(

Kad pestorin mormix parduoda 20 doziu arba po 1 :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Siandien keiciau lizde motininiam siena. Tai jau trecia savaite einantys triusiukai judrus, atsimerke, grazuoliukai. Bet vienas triusiukas taip lyg akies neturetu :icon-eek: Neatsimerkusi ta akyte ir jau nesimato zenklo,kad ten turejo akyte buti. Bet triusis storuliukas, judrus, vienaakis piratas :D Pasitaike kam taip vadose?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...