Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

na savaite vyresni jau yra vyresni iki 3 paru tai zinau kad viskas gerai buna nes nebuna didelio skirtumo labai o taip nezinau as taip nemegines visada darau taip aisku kada nea viena turiu bet suprantu kad jus ir neviena turite triuse tai sukergima daryti vienoda kai pas mane 3 patinai tai suleidi vis vienu metu triuses 3 tada jau jai kas ko paprasciau perdeti i kita lizda as ju skaiciu vis pakoreguoju kad lygiau butu geriau tada auga negu pas viena buna 11 pas kita 6 ar kokie 4 O seip tai na nepergyvenkit dar pavasaris bus tu triusiuku tiesiog jau kartais taip buna ir cia nieko negali padaryt...Pasigaminsit ka skanaus,nebus gaila uzmust ir nebus taip apasna...

As vasario 16 leidau viena, paskui kita diena kita patele. Tai ta 16 diena leista visgi pasirodo neapsivaisino, nes 25 diena prisileido patina. Tai vat taip ir gavosi skirtumas tarp pateliu.

O kada dabar geriausia tada pjauti ta triuse? Savaite palaukti ar kad ir rytoj, jei siandien apsivaikavo? Neduosiu as jai trecio sanso. Matosi,kad nepriziuri ji tu vaiku taip kaip reikia ir viskas. Nors salygas turi pateles vienodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau ten gal but del pieno kad liaukos pieno gali buti kokios padidejusios su pienu gal kokia keleta dienu galit palaukt neteko per daug metu neprasikalbejus musti taip kad po vaiku... Bet lyg esu mates kad paskiau kai lupama oda buna ten kur speneliai pienuota...

Palauksiu savaite. Neskubu labai. Dekui uz patarimus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na savaite vyresni jau yra vyresni iki 3 paru tai zinau kad viskas gerai buna nes nebuna didelio skirtumo labai o taip nezinau as taip nemegines visada darau taip aisku kada nea viena turiu bet suprantu kad jus ir neviena turite triuse tai sukergima daryti vienoda kai pas mane 3 patinai tai suleidi vis vienu metu triuses 3 tada jau jai kas ko paprasciau perdeti i kita lizda as ju skaiciu vis pakoreguoju kad lygiau butu geriau tada auga negu pas viena buna 11 pas kita 6 ar kokie 4 O seip tai na nepergyvenkit dar pavasaris bus tu triusiuku tiesiog jau kartais taip buna ir cia nieko negali padaryt...Pasigaminsit ka skanaus,nebus gaila uzmust ir nebus taip apasna...

As vasario 16 leidau viena, paskui kita diena kita patele. Tai ta 16 diena leista visgi pasirodo neapsivaisino, nes 25 diena prisileido patina. Tai vat taip ir gavosi skirtumas tarp pateliu.

O kada dabar geriausia tada pjauti ta triuse? Savaite palaukti ar kad ir rytoj, jei siandien apsivaikavo? Neduosiu as jai trecio sanso. Matosi,kad nepriziuri ji tu vaiku taip kaip reikia ir viskas. Nors salygas turi pateles vienodas.

Iš patirties siūlyčiau duot trečią šansą......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau ten gal but del pieno kad liaukos pieno gali buti kokios padidejusios su pienu gal kokia keleta dienu galit palaukt neteko per daug metu neprasikalbejus musti taip kad po vaiku... Bet lyg esu mates kad paskiau kai lupama oda buna ten kur speneliai pienuota...

Apie "pienuka" ...galiu pasakyti kad tas pienukas nelabai priklauso nuo to ar patele buvo atsivedus ar ne . Esu muses pateles kurios nera dar tureje vaiku ir lupant kaili ten kur speneliai budavo pienuko .

Manau tas pienukas joms atsirasdavo rujojimo metu suaugusioms , subrendusioms patelems .

O del musimo po nesekmingo vaiku atsivedimo ar tai po vaiku atskirimo ...tai manyciau reiketu palaukti kokias dvi savaites na apie 10 dienu kad susitvarkytu pieno liaukos ir tada ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš patirties siūlyčiau duot trečią šansą......

:eusa-think: Sakote, pasikeis kazkas? Pirmus susalde trecioj paroj. Buvo ju 8. Dabar atsivede devynis, tai vienas be galvos, kiti 6 sumindyti. Du isgelbeti dar spejau. Kazkiap gaila man tu vaikiuku, kuriuos ji atsiveda ir sitaip prazudo :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš patirties siūlyčiau duot trečią šansą......

:eusa-think: Sakote, pasikeis kazkas? Pirmus susalde trecioj paroj. Buvo ju 8. Dabar atsivede devynis, tai vienas be galvos, kiti 6 sumindyti. Du isgelbeti dar spejau. Kazkiap gaila man tu vaikiuku, kuriuos ji atsiveda ir sitaip prazudo :icon-rolleyes:

Tai ir sakau iš patirties....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone kam ten zaist ir vel rizikuot zmogu isigyt kita ir nesukt galvos o cia jau 2 kart nesamones gavos dar va lauks ir jai vel tai savijauta gaunasi vel tokia nekokia...As tai nemegejas zet kai man ten kokius nesveikus atveda ar dar kas nutinka tik papildomos problemos.Cia zmogui pacem spresti jau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau trecia savaite Eina ,vienas lizdas labai graziai auga pernestas i garaza, is kito 7 liko tik vienas rubuiliukas triusiukas.pavyko Nuo salciu issaugot puse naujos vados , gal reikejo surizikuot ir palikt narvuose, bet jei uzaugs likusieji manau ir tai bus Gerai,gal ateis Galu gale ir pavasaris, tai ruosimes naujoms vadoms:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pavasaris tikrai kažkur užtruko,čia kaip dabar populiariame posakyje- "pavasaris turbūt bankrutavo ūkio banke" :D na o aš tai už kelių savaičių laukiu dviejų pagausėjimų,tai tikiuosi jau stipriai nebešals, nes šiandieninis rytas nustebino, kai lauke išvydau sniego užklotą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pavasaris tikrai kažkur užtruko,čia kaip dabar populiariame posakyje- "pavasaris turbūt bankrutavo ūkio banke" :D na o aš tai už kelių savaičių laukiu dviejų pagausėjimų,tai tikiuosi jau stipriai nebešals, nes šiandieninis rytas nustebino, kai lauke išvydau sniego užklotą :D

Gerai pasakyta del pavasario :D:D ir mane nustebino :o , vat tau ir kovo pabaiga!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paroda RIGOJE balandzio4-7d bent jau seniau daug veisliniu geru triusiu budavo, nieks nevaziuosit galimetu susikoperuoti kartu vaziuoti

o tiksliau kurioj vietoj? gal kokia nuoroda turi apie ta parpda?

redbule, kur Tu radai ta montes atsakyma i mano klausima apie paroda???

cia kazkoks keistas tas forumas, tai istrina kazkas ka uzsimano, tai kazkas randa atsakymus kuriu kiti nemato, nu i nx x-faktor, pole ciudies :confusion-shrug:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paroda RIGOJE balandzio4-7d bent jau seniau daug veisliniu geru triusiu budavo, nieks nevaziuosit galimetu susikoperuoti kartu vaziuoti

o tiksliau kurioj vietoj? gal kokia nuoroda turi apie ta parpda?

redbule, kur Tu radai ta montes atsakyma i mano klausima apie paroda???

cia kazkoks keistas tas forumas, tai istrina kazkas ka uzsimano, tai kazkas randa atsakymus kuriu kiti nemato, nu i nx x-faktor, pole ciudies :confusion-shrug:

as irgi tai pastebejau, kad dalies komentaru nera, kad lieka turbut tie kurie"idomesni, savi"?????karta ieskojau atsakymo i savo klausima, bet neberadau paties klausimo :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paroda RIGOJE balandzio4-7d bent jau seniau daug veisliniu geru triusiu budavo, nieks nevaziuosit galimetu susikoperuoti kartu vaziuoti

o tiksliau kurioj vietoj? gal kokia nuoroda turi apie ta parpda?

redbule, kur Tu radai ta montes atsakyma i mano klausima apie paroda???

cia kazkoks keistas tas forumas, tai istrina kazkas ka uzsimano, tai kazkas randa atsakymus kuriu kiti nemato, nu i nx x-faktor, pole ciudies :confusion-shrug:

as irgi tai pastebejau, kad dalies komentaru nera, kad lieka turbut tie kurie"idomesni, savi"?????karta ieskojau atsakymo i savo klausima, bet neberadau paties klausimo :eusa-think:

Cia reikia visa diena buti "online" ir stebeti viska ...nes po keliu minuciu viskas pasikeicia :( istrina atsakimus ,klausimus ,komentarus , nuortaukas ...

Jei spejai paziureti tai spejai jei ne tai vadinasi nepasiseke :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paroda RIGOJE balandzio4-7d bent jau seniau daug veisliniu geru triusiu budavo, nieks nevaziuosit galimetu susikoperuoti kartu vaziuoti

o tiksliau kurioj vietoj? gal kokia nuoroda turi apie ta parpda?

redbule, kur Tu radai ta montes atsakyma i mano klausima apie paroda???

cia kazkoks keistas tas forumas, tai istrina kazkas ka uzsimano, tai kazkas randa atsakymus kuriu kiti nemato, nu i nx x-faktor, pole ciudies :confusion-shrug:

Tavo minimas atsakymas yra prieš tai esančiame, ankstesniame ( Nr. 476 ) puslapyje. Prieš rašant apie ištrynimą galima atsimerkti :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. 4 - balandžio 7, s / t "Rāmava"

22.starptautiskā žemės ūkio, gyvulininkystės, miškininkystės ir kaimo pastatas

"Pavasaris 2013" ir "Variety Triušis - 2013 Pavasaris"

2. 12 - 14. Balandžio 17 Tarptautinės sodas bei floristikos paroda. Sodas. Flora - 2013. Tuo Ķīpsala.

3. 3. - Spalio 6 s / t "Rāmava"

23.starptautiskā Žemės ūkis, miškininkystė, gamyba, aplinkos kūrimas ir tobulinimas

paroda

"Žemės ūkio mašinos 2013",

"Sodyba 2013"

"Veislės Triušis - 2013 ruduo"

4. 9. - 10. Lapkritis Tarptautinė Gyvūnai ir zoologijos sodas pramonės paroda "ZOOEKSPO - 2013 m." Tuo Ķīpsala cia is Latvijos triusiu augintoju draugijos svetaines manau kad is cia besilankanciu mazai kas augina veislinius triusius ir jais tikrai domisi greiciausiai nieks ir nevaziuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...