Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Nu va as ir pabandziau kelias dienas duot tik puscukrius burokus vietoj vandens, bet kai po tu keliu dienu pakabinau gertuves, tai triusiai kaip isproteje supuole gere. Ir norit pasakyti, kad jiems uztenka tu buroku? Na, nezinau... Mano triusiai tikriausiai kitokie yra. :)

maniškei reiškia irgi, nes duodu ir puscukrinius ir pašarinius kartu. bet nelabai jie ju nori. pjaustau aš juos, tai dar grauze, o jai ne tai ir voliojasi

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va as ir pabandziau kelias dienas duot tik puscukrius burokus vietoj vandens, bet kai po tu keliu dienu pakabinau gertuves, tai triusiai kaip isproteje supuole gere. Ir norit pasakyti, kad jiems uztenka tu buroku? Na, nezinau... Mano triusiai tikriausiai kitokie yra. :)

maniškei reiškia irgi, nes duodu ir puscukrinius ir pašarinius kartu. bet nelabai jie ju nori. pjaustau aš juos, tai dar grauze, o jai ne tai ir voliojasi

:)

kai subines pilnos tai burokai ir voliojasi :icon-arrow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar paskaiciuok pradine investicija ja dalink ant 2-3 metu ...10 pateliu po 50Lt , 2-3 patiniukai po 50Lt tai jau sudaro 600Lt tai gaunasi dar po koki 20-25Lt per menesi ( i minusine puse) ...

Seip skaiciuokit kaip norit ...pliusas ....minusas ...

As Tai esu pasidares savo paskaiciavimus per 2metus ir tai PLIUSO is 10 pateliu nelabai jau turiu tokio kad galeciau sakyti "O CIA RYSKUS PLIUSAS PRIE GAUNAMOS ALGOS " :(

Yra tas pliusiukas bet cia tik vaikam ant saldainiu ...:) O man ant alaus ...nebeuztenka :D

Tai o dar narvai , dar visokios seriklos , girdyklos , bliudeliai .....

as tai pliuso jokio neisskaiciuoju is to kad jau turbut 2 metai kaip auginu tik tiek kad as parduodu viena, kita o siaip tai sau auginu ir skaiciuodamas mesa kuria suvalgau po 20lt /kg iseinu ant nulio bet tuo nesiskundziu nes zinau ka valgau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar paskaiciuok pradine investicija ja dalink ant 2-3 metu ...10 pateliu po 50Lt , 2-3 patiniukai po 50Lt tai jau sudaro 600Lt tai gaunasi dar po koki 20-25Lt per menesi ( i minusine puse) ...

Seip skaiciuokit kaip norit ...pliusas ....minusas ...

As Tai esu pasidares savo paskaiciavimus per 2metus ir tai PLIUSO is 10 pateliu nelabai jau turiu tokio kad galeciau sakyti "O CIA RYSKUS PLIUSAS PRIE GAUNAMOS ALGOS " :(

Yra tas pliusiukas bet cia tik vaikam ant saldainiu ...:) O man ant alaus ...nebeuztenka :D

Tai o dar narvai , dar visokios seriklos , girdyklos , bliudeliai .....

Natūralu, kad kiekvienam skirtingai gaunasi. Kiekvienas skirtingai skaičiuoja, skirtingos auginimo technologijos, skirtinga įranga. O nuo 10 patelių kas mėn. po tris šimtus litų gryno pelno pakankamai normalus rezultatas, ypač laikant lauko sąlygom. aišku yra kur tobulėti. o kad dirbi per mėnesi savaitę prie 10 patelių tai jau man fantastika. Na bet kaip sakiau tai kiekvienas skirtingai. Svarbiausia, kad tobulėti yra kur. Jei nebūtų va tada tai jau problemos prasidėtų. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar paskaiciuok pradine investicija ja dalink ant 2-3 metu ...10 pateliu po 50Lt , 2-3 patiniukai po 50Lt tai jau sudaro 600Lt tai gaunasi dar po koki 20-25Lt per menesi ( i minusine puse) ...

Seip skaiciuokit kaip norit ...pliusas ....minusas ...

As Tai esu pasidares savo paskaiciavimus per 2metus ir tai PLIUSO is 10 pateliu nelabai jau turiu tokio kad galeciau sakyti "O CIA RYSKUS PLIUSAS PRIE GAUNAMOS ALGOS " :(

Yra tas pliusiukas bet cia tik vaikam ant saldainiu ...:) O man ant alaus ...nebeuztenka :D

Tai o dar narvai , dar visokios seriklos , girdyklos , bliudeliai .....

Natūralu, kad kiekvienam skirtingai gaunasi. Kiekvienas skirtingai skaičiuoja, skirtingos auginimo technologijos, skirtinga įranga. O nuo 10 patelių kas mėn. po tris šimtus litų gryno pelno pakankamai normalus rezultatas, ypač laikant lauko sąlygom. aišku yra kur tobulėti. o kad dirbi per mėnesi savaitę prie 10 patelių tai jau man fantastika. Na bet kaip sakiau tai kiekvienas skirtingai. Svarbiausia, kad tobulėti yra kur. Jei nebūtų va tada tai jau problemos prasidėtų. :lol:

Na del laiko paskaiciavimo tai gal jus narvu nevalot , arba gal tik seip apvalot ir paliekat , arba jusu triusiai atsiprasant mesle gyvena tai ir serga :( visokiom ligom ...

As pvz turiu 7 seseviecius narvus t.y. 42 narvai ir visus isvalyti pakankamai svariai ( ka ir darau ) uztrunka apie 3-4 val. valau kas 4-5-6 dienas tai gaunasi 5-6 kartus per menesi :( tai jau sudaro beveik 2-3 darbo dienas po 8 val :( plius kombikormos papildimas , plius sieno papildymas , plius vandens pakeitimas .... tai ir gaunasi 5-6 darbo dienos per menesi po 8 val. :(

aisku galetu pasidaryti girdima per slangeles ...bet lauke , ziema ...kai temperatura minusine ...reikia sildyti reikia kad neuzsaltu ...vel bedos ... o cia dubeneli apvertei , leda ismetei , ipiliai vel svaraus vandens ir vel triusis laimingas ....

Seip turiu minciu kad gal pasmane triusiai neserga del to kad svariai gyvena , kad gauna pastoviai svaraus vandens , kad pastoviai priziurimi yra o ne del to kad kombikorma gauna ( aisku gal ir del kombikormos jie maziau serga)...

O jei skaiciuoti kad 300Lt tai labai gerai is 10 pateliu ....tai norint minimuma uzsidirbti reikia tureti bent jau 30 pateliu ir apie 100 narvu ir visus juos valyti , priziureti tai nebelieka kada dirbti kito (pagrindinio ) darbo ...o jei tik blogiau priziuresi tai prasides ligos tai ir nebesigaus to minimumo uzsidirbti ...:( o jei skaiciuoti kad dar ir susimoketi kaskokius mokescius (valstybei ) ....tai jau ir visu 50 pateliu reikia ...

O norint kad is to pragiventi ....mano paskaiciavimais kokius 500 pateliu reikia tureti , reikia tinklo realizacijai , reikia euro skerdiklos , reikia patalpu ...ir tai laikyti pagrindiniu darbu o ne laisvalaikio praleidimu ...

Va tada 500 pateliu gal ir atpirks tuos poreikius kurie iskyla ....bet tada (nors ir dabar su 10 pateliu ) isvykti savaitei pailseti i kokia nors sali gaunasi sudetinga .... reikia kasko prasyti kad pasertu , kad priziuretu , kad bent jau kartais vandeni paeistu ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va jei pratesiant kalba, apie pagrindini darba triusiu auginima, as anasyk kai kazkas uzdave klausima atsakiau kad 1000 pateliu reikia augint norit turet pajamas atitinkancias to zmogaus poreikius. o gazkas sake kad nusisneku ir sake uzteks 100pateliu, vakar vaziuodamas pergalvojau, kad buvau teisus del 1000pateliu, Teisus del to, kad kur investicijos i aparatura? kur investicijos i triusiu atnaujinima kur investicijos i skerdykla, transporta? ir t.t.

su 100pateliu neuzdirbsi 2-3 tukstanciu pelno.(panasiai anas zmogus norejo i menesi uzdirbt)

pas mane pavasari dar buvo apie 230 pateliu, bet tiek neuzdirbau i menesi tikrai.

jus cia labai jau demonstratyviai skaiciuojat 1patele 6vaikus atveda 100 pateliu 600 vaiku.

na buna ir taip bet buna kad ta patele ir 2 ir 3 teatveda, arba atveda 10vaiku ir teuzaugina 2-3-4.

arba sukergiai o po 5dieenu pakartoji ir paaiskeja kad ji pirmasyki nesusikerge, tai va vel kergimu ratas dideja, ir jau nebesigauna menesio proporcijos, pasitaiko kad patele 12 atsiveda ir visus susaldo tada lauki 2savaites kad galetum vel ja kergti, nes iskarto negalima, cia nera taip paprasta ir teisinga ka jus bandote irodyti.

ir laiko tikrai uzima nemazai. todel 5kartus sumazinau banda, nes norint 200 triusiu motininiu tureti ir norint gerai juos bei tinkamai priziureti tikrai jau liksi be poilsio arba negalesi kito darbo dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iš narvų pas mane kakučiai patys išbyra nebūna beveik ten ką valyt. Šiltuoju metų laiku išdezinfekuoju kai keičiasi triušiai. Šėryklos bunkerinės reikia papildyti ne dažniau kaip kas 2-3 dienas papildyt reikia ir ilgai neužtrunka. girdyklos automatinės nipelinės - darbo praktiškai nėra. o žiemai jei nesinori šildyt tai išleidi vandenį ir lakstai su bliūdukais. Per savaitę triušių priežiūrai sugaištu iki 2 val.

Nors aišku pas mane triušių šiek tiek mažiau, bet tobulinsiu visa sistemą ruošiu naują triušidę didinsiu patelių skaičių ir tikiuosi rezultatai gerės.

P.S. Nešeriu kombikorma ir jokių ligų neturiu, o į laiko sąnaudas įskaičiuotas ir laikas pašarų paruošimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va jei pratesiant kalba, apie pagrindini darba triusiu auginima, as anasyk kai kazkas uzdave klausima atsakiau kad 1000 pateliu reikia augint norit turet pajamas atitinkancias to zmogaus poreikius. o gazkas sake kad nusisneku ir sake uzteks 100pateliu, vakar vaziuodamas pergalvojau, kad buvau teisus del 1000pateliu, Teisus del to, kad kur investicijos i aparatura? kur investicijos i triusiu atnaujinima kur investicijos i skerdykla, transporta? ir t.t.

su 100pateliu neuzdirbsi 2-3 tukstanciu pelno.(panasiai anas zmogus norejo i menesi uzdirbt)

pas mane pavasari dar buvo apie 230 pateliu, bet tiek neuzdirbau i menesi tikrai.

jus cia labai jau demonstratyviai skaiciuojat 1patele 6vaikus atveda 100 pateliu 600 vaiku.

na buna ir taip bet buna kad ta patele ir 2 ir 3 teatveda, arba atveda 10vaiku ir teuzaugina 2-3-4.

arba sukergiai o po 5dieenu pakartoji ir paaiskeja kad ji pirmasyki nesusikerge, tai va vel kergimu ratas dideja, ir jau nebesigauna menesio proporcijos, pasitaiko kad patele 12 atsiveda ir visus susaldo tada lauki 2savaites kad galetum vel ja kergti, nes iskarto negalima, cia nera taip paprasta ir teisinga ka jus bandote irodyti.

ir laiko tikrai uzima nemazai. todel 5kartus sumazinau banda, nes norint 200 triusiu motininiu tureti ir norint gerai juos bei tinkamai priziureti tikrai jau liksi be poilsio arba negalesi kito darbo dirbti.

1. Jei triušė nesusikergia, neatsiveda tiek kiek buvo planuota tada kada reikėjo reiškia kažkas daroma ne taip ir geras ženklas kad dar yra kur pasitempti. Galima būtų galvoti apie dirbtinį apvaisinimą, laikymosalygas ir pan.

2. nebutina savo rankom visus 1000 patelių pačiupinėt. tam egzistuoja samdomas darbas. Mano manymu nuo 100 patelių peržiangiama riba kai tai yra hobis, papildomos pajamos ir pan. tai jau turi tapti verslu ir reikia sukurti sistemą , kad tas verslas taptų sėkmingas ir pelningas. Čia jau reik turėt sugebėjimų arba gerus konsultantus.

3. kažkodėl visi galvoja apie mistinę skerdyklą kurios pajėgumas toks kiek triušių apskritai nėra Lietuvoj. Nedidelę skerdyklėlę įmanoma isirengti nuosavame ūkyje, o ir ivesticijos nėra jau kažkokios kosminės. tik tokius dalykus geriausia daryti susikoperavus. mano akimis tai viena nedidelė skerdyklėlė galėtų tarnati visam regionui. o tokiam reikalui puikiai tiktu kooperacija.

4. apie investicijas, nusidėvėjimo skaičiavimus, atsiperkamumus, pelnus, kaštus ir pan dalykus net kalbėt neverta tokį dalyka turi puikiai žinoti ir pasiskaičiuoti pries užsiimant bet kokia veikla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va jei pratesiant kalba, apie pagrindini darba triusiu auginima, as anasyk kai kazkas uzdave klausima atsakiau kad 1000 pateliu reikia augint norit turet pajamas atitinkancias to zmogaus poreikius. o gazkas sake kad nusisneku ir sake uzteks 100pateliu, vakar vaziuodamas pergalvojau, kad buvau teisus del 1000pateliu, Teisus del to, kad kur investicijos i aparatura? kur investicijos i triusiu atnaujinima kur investicijos i skerdykla, transporta? ir t.t.

su 100pateliu neuzdirbsi 2-3 tukstanciu pelno.(panasiai anas zmogus norejo i menesi uzdirbt)

pas mane pavasari dar buvo apie 230 pateliu, bet tiek neuzdirbau i menesi tikrai.

jus cia labai jau demonstratyviai skaiciuojat 1patele 6vaikus atveda 100 pateliu 600 vaiku.

na buna ir taip bet buna kad ta patele ir 2 ir 3 teatveda, arba atveda 10vaiku ir teuzaugina 2-3-4.

arba sukergiai o po 5dieenu pakartoji ir paaiskeja kad ji pirmasyki nesusikerge, tai va vel kergimu ratas dideja, ir jau nebesigauna menesio proporcijos, pasitaiko kad patele 12 atsiveda ir visus susaldo tada lauki 2savaites kad galetum vel ja kergti, nes iskarto negalima, cia nera taip paprasta ir teisinga ka jus bandote irodyti.

ir laiko tikrai uzima nemazai. todel 5kartus sumazinau banda, nes norint 200 triusiu motininiu tureti ir norint gerai juos bei tinkamai priziureti tikrai jau liksi be poilsio arba negalesi kito darbo dirbti.

1. Jei triušė nesusikergia, neatsiveda tiek kiek buvo planuota tada kada reikėjo reiškia kažkas daroma ne taip ir geras ženklas kad dar yra kur pasitempti. Galima būtų galvoti apie dirbtinį apvaisinimą, laikymosalygas ir pan.

2. nebutina savo rankom visus 1000 patelių pačiupinėt. tam egzistuoja samdomas darbas. Mano manymu nuo 100 patelių peržiangiama riba kai tai yra hobis, papildomos pajamos ir pan. tai jau turi tapti verslu ir reikia sukurti sistemą , kad tas verslas taptų sėkmingas ir pelningas. Čia jau reik turėt sugebėjimų arba gerus konsultantus.

3. kažkodėl visi galvoja apie mistinę skerdyklą kurios pajėgumas toks kiek triušių apskritai nėra Lietuvoj. Nedidelę skerdyklėlę įmanoma isirengti nuosavame ūkyje, o ir ivesticijos nėra jau kažkokios kosminės. tik tokius dalykus geriausia daryti susikoperavus. mano akimis tai viena nedidelė skerdyklėlė galėtų tarnati visam regionui. o tokiam reikalui puikiai tiktu kooperacija.

4. apie investicijas, nusidėvėjimo skaičiavimus, atsiperkamumus, pelnus, kaštus ir pan dalykus net kalbėt neverta tokį dalyka turi puikiai žinoti ir pasiskaičiuoti pries užsiimant bet kokia veikla.

1.net ir dirbtiniu apvaisinimu neturesi 100% susikergimo

2.samdomas darbininkas viska darys tik taip kad padaryti o ne taip kad kaip pats savininkas ir iskart nepamirsk vel islaidos tai tada galima mazinti kieki ir apseiti be samdomos darbo jegos ir gauti tas pacias pajamas (nekalbu apie 2000-3000 triusiu ferma kur realizacija uzsienio rinka tokiu atveju viskas daroma del kiekio kad galetum uzauginti partija )

3.kooperacija lietuvoje sunkiai imanoma, nes lietuvis galvoja "man man ir man"

4.turi paskaiciuoti bet daznai atsiranda papildomu islaidu kai pradedi viska igyvendinti skaicia lieka skaiciais

ekopasarai teisingai ir sake jai is triusiu gyventi tai min 1000 pateliu tada taip galima kazka isgauti bet velgi tiek auginant bus pamirstas visas naturalumas isliks tik serimas kombinuotais pasarais (jai jie bus ekologiski pacio gaminami islaidos isaugs, o kiekvienas verslininkas ziuri kaip isspausti max) ir vanduo jokio sieno nes jis uztersia narvus neiskrenta spiros jokios zoles nes per daug darbo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai teisingai ir sake jai is triusiu gyventi tai min 1000 pateliu tada taip galima kazka isgauti bet velgi tiek auginant bus pamirstas visas naturalumas isliks tik serimas kombinuotais pasarais (jai jie bus ekologiski pacio gaminami islaidos isaugs, o kiekvienas verslininkas ziuri kaip isspausti max) ir vanduo jokio sieno nes jis uztersia narvus neiskrenta spiros jokios zoles nes per daug darbo...

Kodel islaidos isauks gaminant paciam pasarus?? granuliu linija ta pati investicija i ta pati triusiu uki kaip ir pastatai ar automobilis, grudiniu kulturu gali nusipirkti is ukininko kuris mazai naudoja arba isvis nenaudoja chemijos. + skaiciuoti paprasta nes paziurekite savo pasaru (cheminiu )sudeti 70% sieno miltai :) :) :) :) skaiciuokit racijona:

kvieciai% + sieno miltai% + mieziai% + avizos% + kalcis% + zirniai% = ? kg kombinuoto pasaro (jei turit poreiki kazka keisti galima nusipirkti nekondiciniu kukuruzu kazkur seis metais kukuruzu skalduku maciau po 500lt/t).

1tonos GRANULIAVIMO ISLAIDOS NESKAICIUOJANT SAVO DARBO YRA 100=130LT.

KIEK MOKAT UZ PASARUS JUS?DIDMENINE KAINA SKAICIUOKIT.

Ir dar vienas dalykas galit papildomai paslauga pasaru ruosimo teikt, arba tuos pacius pasarus pardavinet, savo kaina dar kris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai teisingai ir sake jai is triusiu gyventi tai min 1000 pateliu tada taip galima kazka isgauti bet velgi tiek auginant bus pamirstas visas naturalumas isliks tik serimas kombinuotais pasarais (jai jie bus ekologiski pacio gaminami islaidos isaugs, o kiekvienas verslininkas ziuri kaip isspausti max) ir vanduo jokio sieno nes jis uztersia narvus neiskrenta spiros jokios zoles nes per daug darbo...

Kodel islaidos isauks gaminant paciam pasarus?? granuliu linija ta pati investicija i ta pati triusiu uki kaip ir pastatai ar automobilis, grudiniu kulturu gali nusipirkti is ukininko kuris mazai naudoja arba isvis nenaudoja chemijos. + skaiciuoti paprasta nes paziurekite savo pasaru (cheminiu )sudeti 70% sieno miltai :) :) :) :) skaiciuokit racijona:

kvieciai% + sieno miltai% + mieziai% + avizos% + kalcis% + zirniai% = ? kg kombinuoto pasaro (jei turit poreiki kazka keisti galima nusipirkti nekondiciniu kukuruzu kazkur seis metais kukuruzu skalduku maciau po 500lt/t).

1tonos GRANULIAVIMO ISLAIDOS NESKAICIUOJANT SAVO DARBO YRA 100=130LT.

KIEK MOKAT UZ PASARUS JUS?DIDMENINE KAINA SKAICIUOKIT.

Ir dar vienas dalykas galit papildomai paslauga pasaru ruosimo teikt, arba tuos pacius pasarus pardavinet, savo kaina dar kris.

kiek mazdaug butine linija gali kainuoti? tokia kad gamin sau bet kad butu galima normaliai dirbt su ja o ne po siauda ar sieno ziupsneli kisti i smulkintuva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek mazdaug butine linija gali kainuoti? tokia kad gamin sau bet kad butu galima normaliai dirbt su ja o ne po siauda ar sieno ziupsneli kisti i smulkintuva

Rasyk i privatu arba skambink, 863042292, papasakosiu ka gaminu, ka rekomenduoju ka galiu padaryt, nes jeigu isiplesiu cia tai bus temos tersimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek mazdaug butine linija gali kainuoti? tokia kad gamin sau bet kad butu galima normaliai dirbt su ja o ne po siauda ar sieno ziupsneli kisti i smulkintuva

Rasyk i privatu arba skambink, 863042292, papasakosiu ka gaminu, ka rekomenduoju ka galiu padaryt, nes jeigu isiplesiu cia tai bus temos tersimas

na koks cia tersimas cia idomi informacija kas susije su triusiu auginimu. ir as nesakau kas susikoperuos ar ne, tiek augins ar ne, samdys ar nsamdys. as norejau pasakyti kad uzsiimant verslu reikia laikytis elementariu verslo taisykliu ir gyvenimas tampa paprastesnis. manau idomi kiekviena patirtis ir is ju daug ko galima pasimokyt. o kodel eko pasarai pasilikai tik 50 pateli7 kokios priezastys priverte mazinti?

su artejanciais naujais visus !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek mazdaug butine linija gali kainuoti? tokia kad gamin sau bet kad butu galima normaliai dirbt su ja o ne po siauda ar sieno ziupsneli kisti i smulkintuva

Rasyk i privatu arba skambink, 863042292, papasakosiu ka gaminu, ka rekomenduoju ka galiu padaryt, nes jeigu isiplesiu cia tai bus temos tersimas

na koks cia tersimas cia idomi informacija kas susije su triusiu auginimu. ir as nesakau kas susikoperuos ar ne, tiek augins ar ne, samdys ar nsamdys. as norejau pasakyti kad uzsiimant verslu reikia laikytis elementariu verslo taisykliu ir gyvenimas tampa paprastesnis. manau idomi kiekviena patirtis ir is ju daug ko galima pasimokyt. o kodel eko pasarai pasilikai tik 50 pateli7 kokios priezastys priverte mazinti?

Laiko trukumas, visur nespeju. su triusiais reikia dirbt, o ne taip kad noriu vaziuoju noriu nevaziuoju, kas 2 ar kas 3 dienas. cia gyvi padarai todel reikia nuolatines prieziuros, kad ko blogo nenutiktu ar seip, kad nebutu kaip pas mane praitais metais kazkoks gyvis papjove apie 100triusiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir buna, visada to laiko maža. Jei ir grūdus augini ir pašarus ruoši, dar prekiauji ir triušius augini, tai aišku kas laiko nėra. jau 200 patelių atskiro etato reikalauja.

Galvojau apie kooperaciją ir sugalvojau, kad vietoj jos išeitų puikus klasteris.

Pagrindine mano veikla importas eksportas is rusijos, po to eina granuliatoriu gamyba , o visa kas liko paskutinej eilej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau parasyta, kad koncentruotuju pasaru triusiui duodama apie 60g per diena. tai paaiskinkit man, as seriu kombikorma ir sienas, ir kombikormos dienai suvalgo apie 250g. Tai ar as cia bereikalo maista metau ar kombikorma kitaip skaiciuojama gramais/dienai? Prasau atsakyti rimtai tie kurie skaiciuoja kiek deda. Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,tai susiklasteriuojam ir priauginam tu zuiku. :) Vezam uzsienin, ar cia kur parduodam. :) Man visai patinka su jais zaist. :) baigiu, net kalba ismokt jau ju. :)

Nemanau kad kas cia klasteriuosis ar bent jau jungsis ....siuliau kas nori pigiau gauti Kauno grudu pasaru ...susiorganizuojam ,aptariam kiek reikia ,po kiek galim moketi , is kur pasimti .... kaikurie kaip "Pumputis" labai reiske nora ir inciatyva ....po kiek , kiek pigiau ...ir tuo uzsibaige ...

Nei noro nei susijungimo kaskokio ...Galiu pasakyti visi ziuri kad tik JAM paciam butu naudinga ir pelninga ...ir cia kaskam atiduoti savo rinkos niekas nenori ...visi stengiasi patis apziot ...gali buti kaikada net didesni kasni nei gali :(

Tad siuliciau uzmirsti visus susijungimus , o tuolabjau uzsienius ir panasiai ... visokius bendrus planus ir koperacijas ....

Kaip ir sakiau anksciau taip ir dabar ...nematau neivieno is cia esanciu kurie galetu ar noretu burtis ,koperuotis ir issimusineti geriasnes saligas is pasaru tiekeju ,ar triusiu supirkeju ...

Visi turi kaskokias mazas rinkas kuriose parduoda ,perka ir aisku gal noretu plestis bet nenori nieko investuoti ...nori kad visa tai padarytu kaskas kitas o jiems atitektu tik nuolaidos ir perspektyvos :(

Visi sedi ir laukia kada katras nors is triusininku isirenks kaskokia skerdikla ,kurioi prades skersti , fasuoti visiems , kada kaskas pramus rinka i didesnius prekybos centrus ...ar net i mazas kaimo parduotuves (nes kogero nei vienas is cia esanciu negali ir netiekia net ir gatves kioskeliui triusienos ) ....

Tad trumpai tokia cia ta situacija su susijungimais , koperacijom , bendradarbiavimais ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki šiame versle aš dar šviežias, :D norėčiau išgirsti jūsu nuomone apie vienos melinuosius triusius, jų auginima ju pliusus ir minusus :)

mano kolegė vienos mėlynuosius augina,-kol neįrengė atskirų 'gimdyklų'[dėžučių],tol prieauglio nebuvo-mėtė ,nemaitino,-be to sunkiai kergiasi,ir neveda po daug[4-6vnt.].skerdžiant,daug atsimeta[kailis ,galva ir tt..],na o pliusas,kad labai gražūs,kailis puikios spalvos...daugiau pliusų nežinau.. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki šiame versle aš dar šviežias, :D norėčiau išgirsti jūsu nuomone apie vienos melinuosius triusius, jų auginima ju pliusus ir minusus :)

mano kolegė vienos mėlynuosius augina,-kol neįrengė atskirų 'gimdyklų'[dėžučių],tol prieauglio nebuvo-mėtė ,nemaitino,-be to sunkiai kergiasi,ir neveda po daug[4-6vnt.].skerdžiant,daug atsimeta[kailis ,galva ir tt..],na o pliusas,kad labai gražūs,kailis puikios spalvos...daugiau pliusų nežinau.. ;)

oi, oi, oi tik nereikia del daug atsimeta :eusa-naughty: , kaip tik labai geras gyvo svorio ir skerdienos santykis gaunasi, galva kaip galva, pas visus galvos atsimeta, pas VM netgi ausys mazesnes negu kitu... kailis irgi nesunkesnis negu kitos veisles, kunas trumpas, bet tai tik pliusas skerdienos naudai... taip, kad visiskai nesutinku, kad daug atsimeta... man VM pasirode patys mesingiausi kiek teko susidurti ir skersti mazesniu veisliu triusius... (apie didziuju veisles tyliu, nes nesusiduriau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...