Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

kaip patikrinti ar patele laukiasi? buvau suleidusi bet dar neatsivede, nei lizdo suka o jau laikas...

seip kaip suleidi patele su patinu rekomenduojama po 4-7 dienu pakartoti.

buvo pakartota... :) ale nieko.. nu gal sianakt... bet jin tokia nerami lakso laksto bringt ant sono gulii.. nukrenta isitiesia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip patikrinti ar patele laukiasi? buvau suleidusi bet dar neatsivede, nei lizdo suka o jau laikas...

seip kaip suleidi patele su patinu rekomenduojama po 4-7 dienu pakartoti.

buvo pakartota... :) ale nieko.. nu gal sianakt... bet jin tokia nerami lakso laksto bringt ant sono gulii.. nukrenta isitiesia...

sianakt ir pas mane turetu buti, dvi jau nesioja siena zubuose, o viena kol kas pozymiu nerodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit pasakyti, kodel kailiniu triusiu toks deficitas didelis yra? Vos kelis triusius radau skelbimuose ir kainos kosmines. :)

Ziema, kailiai (kailiniai) tai brangus :)

Tai jau tikrai. Ot ruksteles.mato, kad labai mazai yra ir domisi zmones, tai ir kainas susikele. Kodel kalifornu nera tokios kainos? Todel, kad ju pilna. :) Labai norecioau isiveist kailiniuku triusiuku. :) Gal koks senis saltis padovanos... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidure su ligai kai triusiai pradeda mazai esti apsividuriuoja ir po poros dienu krenta? kas tai per liga ar ji gydoma ir kaip?

o kuo seri ? zaliu produktu duodi ar tik grudai ir kombikorma ?

Nezinau ar apie tapacia liga kalbam ... man pernai buvo kai uzseriau perdaug kopustu ...tai keli buvo krite ....

Bet vel sakysit ...reklamuoju , persu savo nuomone ....Galiu pasakyti nenorit nepirkit , kuo norit tuo serkit ...

Bet kai pradejau serti vien tik kombikorma ...na pries musant tik grudu duodu , na kita karta pamaisau i kombikorma grudu kad zinotu skoni , kad nekapstytu kai pradeda gauti vien tik grudus (pries musima) ... praejo visos bedos ...nekrenta , neserga , negaista ...

Nezinau kodel ... gal imunitetas stipresnis , gal pasaras pilnavertiskesnis ,gal kitos priezastis ...nezinau ...

Maniskiai nebegauna nei morku , nei kopustu ...dabar per salcius buroku duodu ir kombikorma ,grudus ir vandens su sienu ...ir viskas .

Bet neserga , nekrenta ir visi linksmi ir laimingi :)

Bet cia tik mano nuomone , kad tam itakos turi kombikorma ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidure su ligai kai triusiai pradeda mazai esti apsividuriuoja ir po poros dienu krenta? kas tai per liga ar ji gydoma ir kaip?

o kuo seri ? zaliu produktu duodi ar tik grudai ir kombikorma ?

Nezinau ar apie tapacia liga kalbam ... man pernai buvo kai uzseriau perdaug kopustu ...tai keli buvo krite ....

Bet vel sakysit ...reklamuoju , persu savo nuomone ....Galiu pasakyti nenorit nepirkit , kuo norit tuo serkit ...

Bet kai pradejau serti vien tik kombikorma ...na pries musant tik grudu duodu , na kita karta pamaisau i kombikorma grudu kad zinotu skoni , kad nekapstytu kai pradeda gauti vien tik grudus (pries musima) ... praejo visos bedos ...nekrenta , neserga , negaista ...

Nezinau kodel ... gal imunitetas stipresnis , gal pasaras pilnavertiskesnis ,gal kitos priezastis ...nezinau ...

Maniskiai nebegauna nei morku , nei kopustu ...dabar per salcius buroku duodu ir kombikorma ,grudus ir vandens su sienu ...ir viskas .

Bet neserga , nekrenta ir visi linksmi ir laimingi :)

Bet cia tik mano nuomone , kad tam itakos turi kombikorma ...

nes kombikorma privaryta vaistu chemijos tj ir neserga. taip gaudavo morku runkeliu kopustu grudu kombos sieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidure su ligai kai triusiai pradeda mazai esti apsividuriuoja ir po poros dienu krenta? kas tai per liga ar ji gydoma ir kaip?

o kuo seri ? zaliu produktu duodi ar tik grudai ir kombikorma ?

Nezinau ar apie tapacia liga kalbam ... man pernai buvo kai uzseriau perdaug kopustu ...tai keli buvo krite ....

Bet vel sakysit ...reklamuoju , persu savo nuomone ....Galiu pasakyti nenorit nepirkit , kuo norit tuo serkit ...

Bet kai pradejau serti vien tik kombikorma ...na pries musant tik grudu duodu , na kita karta pamaisau i kombikorma grudu kad zinotu skoni , kad nekapstytu kai pradeda gauti vien tik grudus (pries musima) ... praejo visos bedos ...nekrenta , neserga , negaista ...

Nezinau kodel ... gal imunitetas stipresnis , gal pasaras pilnavertiskesnis ,gal kitos priezastis ...nezinau ...

Maniskiai nebegauna nei morku , nei kopustu ...dabar per salcius buroku duodu ir kombikorma ,grudus ir vandens su sienu ...ir viskas .

Bet neserga , nekrenta ir visi linksmi ir laimingi :)

Bet cia tik mano nuomone , kad tam itakos turi kombikorma ...

nes kombikorma privaryta vaistu chemijos tj ir neserga. taip gaudavo morku runkeliu kopustu grudu kombos sieno

Pas mane siamet irgi taip buvo. Iskart blogai valgo, paskui pradeda viduriuoti ir po 3-4 dienu krenta. Tai paskutini kritusi triusi nuveziau i labolatorija, kad padarytu tyrimus. Tai dabar laukiu atsakymo. Seriu grudais su kombikormu, sienas ir vanduo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidure su ligai kai triusiai pradeda mazai esti apsividuriuoja ir po poros dienu krenta? kas tai per liga ar ji gydoma ir kaip?

o kuo seri ? zaliu produktu duodi ar tik grudai ir kombikorma ?

Nezinau ar apie tapacia liga kalbam ... man pernai buvo kai uzseriau perdaug kopustu ...tai keli buvo krite ....

Bet vel sakysit ...reklamuoju , persu savo nuomone ....Galiu pasakyti nenorit nepirkit , kuo norit tuo serkit ...

Bet kai pradejau serti vien tik kombikorma ...na pries musant tik grudu duodu , na kita karta pamaisau i kombikorma grudu kad zinotu skoni , kad nekapstytu kai pradeda gauti vien tik grudus (pries musima) ... praejo visos bedos ...nekrenta , neserga , negaista ...

Nezinau kodel ... gal imunitetas stipresnis , gal pasaras pilnavertiskesnis ,gal kitos priezastis ...nezinau ...

Maniskiai nebegauna nei morku , nei kopustu ...dabar per salcius buroku duodu ir kombikorma ,grudus ir vandens su sienu ...ir viskas .

Bet neserga , nekrenta ir visi linksmi ir laimingi :)

Bet cia tik mano nuomone , kad tam itakos turi kombikorma ...

nes kombikorma privaryta vaistu chemijos tj ir neserga. taip gaudavo morku runkeliu kopustu grudu kombos sieno

Pas mane siamet irgi taip buvo. Iskart blogai valgo, paskui pradeda viduriuoti ir po 3-4 dienu krenta. Tai paskutini kritusi triusi nuveziau i labolatorija, kad padarytu tyrimus. Tai dabar laukiu atsakymo. Seriu grudais su kombikormu, sienas ir vanduo.

as tai manau kad tai galetu buti kokcidioze bet kadangi nezinau tai laukiu nuomoniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o priminkit is kur ta kokcidoze pasigauna?

Kokcidiozė . Sukelia net 7 rūšių pirmuonys vienaląsčiai - kokcidijos . Šie parazitai gyvena persirgusios žindančios patelės plonųjų ir storųjų žarnų epitelyje bei kepenų tulžies takuose . Kokcidioze serga lapės , šunys , katės , graužikai . Užsikrečia per pašarą , vandenį , kuriame yra suaugusių kokcidijų . Dažniausiai serga 1 - 2 mėn. nusilpę triušiukai . Liga pakenkia kepenis ir žarnyną . Triušiai blogai ėda , liesėja , viduriuoja arba jų viduriai užkietėja , kartais pagelsta gerklos , akių vokai . Krinta 80 -90 proc. triušių . Persirgę lieka užkrato nešiotojai . Su spiromis išsiskiria kokcidijų oocitas . Išskrodus nustatomas stiprus žarnų uždegimas , jose daug gleivių , žarnos paraudusios . Kepenyse matyti daug baltų iki žirnio dydžio židinėlių .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, triušininkai, šiandien radau vieną 6 mėn zuikį negyvą. gal žinot kas galėtų būti iš vakaro viskas buvo gerai, jokių pokyčių nepastebėjau. Šeriu avižomis, morkomis, šienu. Tiesa pastaruoju metu mažai gaudavo atsigerti, nors pastebėjau, kad kai gauna morkų nelabai ir geria

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien avizos(is grudu) tikrai nera geras pasaras, nors del to kristi irgi neturetu. Nors vel, kas ten zino, skurdziai maitinasi, tai ir visokia zaraza kimba...

zmones kaimuose desimtmecius augindavo vien ant grudu, zoliu, sienu ir runkeliu ir nebudavo bedu. o dabar jau skurdus maistas paliko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien avizos(is grudu) tikrai nera geras pasaras, nors del to kristi irgi neturetu. Nors vel, kas ten zino, skurdziai maitinasi, tai ir visokia zaraza kimba...

zmones kaimuose desimtmecius augindavo vien ant grudu, zoliu, sienu ir runkeliu ir nebudavo bedu. o dabar jau skurdus maistas paliko?

Skurdus, jei seria vien avizas ir siena. Grudai - viskas ok, pats jais seriu, bet mixuoju avizas, kviecius, miezius, zirnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien avizos(is grudu) tikrai nera geras pasaras, nors del to kristi irgi neturetu. Nors vel, kas ten zino, skurdziai maitinasi, tai ir visokia zaraza kimba...

zmones kaimuose desimtmecius augindavo vien ant grudu, zoliu, sienu ir runkeliu ir nebudavo bedu. o dabar jau skurdus maistas paliko?

ir dabar zinau zmogu kuris pastoviai laiko keleta triusiu savo reikmem ir jo triusiai jokiu kombikormu, jokiu grudu nemato... zole ir sienas pagrindinis pasaras, ziema burokai, vasara oboliai, darzoves ir viskas ka galima rasti kaime darze, netgi vandens tik per karscius kartais paduoda, o ziema imestas burokas ir vsio, sugriauze - imeta nauja... Ir uzauga pas ji tie triusiai ir nepasakyciau, kad labai serga, na kai uzeina kokia miksomotoze, tai neaplenkia ir jo, tik va su kergimu tai nesiseka zmogeliui, jei jau susikergia ir atsiveda patele, tai didziausia svente, visgi matyt truksta jo triusiam kokiu tai medziagu ar vitaminu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu, kad vien imestas burokas gali patenkinti vandens poreiki. YPAC triusei su triusiukais. :)

suo ir kariamas pripranta - kaip sako patarle.

O is tikruju, jei pastoviai yra sultingas pasaras, patele patenkina juo poreiki skyscio (raso - kad buroku buna pastoviai). mano senelis irgi taip darydavo. sniego idedavo gal karta i 2 savaites po gniuzte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...