Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sveiki, norejau pasidomet, preita menesi suleidau triuse pas patina ir laikau kokias 5 dienas. na bet si menesi nieko nesulaukem jokiu palikuoniu, nors matem kaip ten isdykavo. ir taip ne viena patele nieko neatsivede o net trys. ir taip jau kokius 3 kartus leidom palaikom po kokias 3-4 dienas po poros dienu vel pakartoju. bet deja nieko. vis jau zadam pjauti bet va vis dar norisi tu triusiuku tai dar bandom. bet nieko. gal delto, kad lauke jos yra ir salta joms. patarkit ar jau pjauti ar dar laukti. cia paprastos triuses ne mesines.

Pirma Jūsų klaida, kad labai ilgai tęsiasi jų vestuvės. Patinas, kad ir dirba savo darbą, jis pradeda šaudyti tuščiais šoviniais :icon-redface: . Taip sugadinsit ir geriausią patiną :( . Šaltis aišku ir nėra labai gerai, bet ... + - :D Ir nenuvertinkit savo triušyčių, kad jos ir ne veislinės, o paprastos, jos vis tiek mėsinės :D . Nebent Jūs dekoratyvinius triušius lauke auginat ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau pasidomet, preita menesi suleidau triuse pas patina ir laikau kokias 5 dienas. na bet si menesi nieko nesulaukem jokiu palikuoniu, nors matem kaip ten isdykavo. ir taip ne viena patele nieko neatsivede o net trys. ir taip jau kokius 3 kartus leidom palaikom po kokias 3-4 dienas po poros dienu vel pakartoju. bet deja nieko. vis jau zadam pjauti bet va vis dar norisi tu triusiuku tai dar bandom. bet nieko. gal delto, kad lauke jos yra ir salta joms. patarkit ar jau pjauti ar dar laukti. cia paprastos triuses ne mesines.

As pateles pas patina niekada nelaikau,imetu ir stebiu. Jeigu nerujoja tai neverta palikti,nes neprisileis ,tada nesioju kasdien.Kai rujoja tai toli nebega ,issiriecia kaip stirna ir laukia,palaukiu kol patinas nukris kelis sykius ant sono ir viskas,tada bunu tikra,kad bus palikuoniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jus man paaiskinkit.kiek skaiciau spalva triusiukai paima is patino.o jei mes suleidom pilka mama ir balta teti,o vaikai gavosi angliukai visi.juodut juoduteliai.

dar mano ukis padidejo 7 vyrais.persu-egzotu kaciukais.kai drebtelejo tai drebtelejo ir dar visus su kiau..... :)

stai ir paaiskinimas http://www.freewebs.com/beagles_straips ... rindai.htm

nu nezinau nesu susidures. kiek tik ymetu pacios pateles patiniuj kand y subine ir lep ant patino :D o kai patinas uzlepa ir nugriuva poto ilsesi, tai ta patele vel kand tam patiniuj y subine kad vel pamalonintu. net nzn kaip man ce pasiseke jog tokes istvirkeles nusipirkau :D o pvz jei miesai augini tai tikrai geriausei misrunus augini, su tais paprastais triuseis maisai kokius zelandus ar flandrus ar dar kokius avinu. ir imunitetas pagereja palikuoniu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienoje vadoje yra 8 triusiukai (buvo 10) dabar bendras vidurkis 7triusiuku yra 1,6-1,9kg 2men 7dienos o vienas triusiukas tai tokio mazumo, kad sveria 1kg 130g bet zbitrus laksto normaliai eda viskas jam gerai nevaiksto apspanges, nepasakyciau kad sergantis, kas jam galetu buti? auginti ar laukti konors? :D:D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienoje vadoje yra 8 triusiukai (buvo 10) dabar bendras vidurkis 7triusiuku yra 1,6-1,9kg 2men 7dienos o vienas triusiukas tai tokio mazumo, kad sveria 1kg 130g bet zbitrus laksto normaliai eda viskas jam gerai nevaiksto apspanges, nepasakyciau kad sergantis, kas jam galetu buti? auginti ar laukti konors? :D:D:D:D:D:D

geras triusis tiesiog toky gali kambary auginti kaip koky dekoratyvini :) galetum man toky padovanoti as tokio noreciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienoje vadoje yra 8 triusiukai (buvo 10) dabar bendras vidurkis 7triusiuku yra 1,6-1,9kg 2men 7dienos o vienas triusiukas tai tokio mazumo, kad sveria 1kg 130g bet zbitrus laksto normaliai eda viskas jam gerai nevaiksto apspanges, nepasakyciau kad sergantis, kas jam galetu buti? auginti ar laukti konors? :D:D:D:D:D:D

geras triusis tiesiog toky gali kambary auginti kaip koky dekoratyvini :) galetum man toky padovanoti as tokio noreciau :)

:) jei nenudves tai gal uzauks gal prades pustis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot ar 2 metu patele kuri dar neturėjus tirušiukų dar galima kerti? ar jau nieko iš jos nebus?

Tai jau vistiek sukergei :) Manau viskas bus gerai su ja.

Jinai tokia vat. Galvoju gal per stambi jau? dabar jinai siek tiek stambesne. nuotrauka daryta vasara

Cia kartais sita patelka ne drugelio misrune? Nes turiu 3men. Triusiuku ir jie man labai panasus i sia, kiek jinai sveria?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot ar 2 metu patele kuri dar neturėjus tirušiukų dar galima kerti? ar jau nieko iš jos nebus?

Jinai tokia vat. Galvoju gal per stambi jau? dabar jinai siek tiek stambesne. nuotrauka daryta vasara

Cia kartais sita patelka ne drugelio misrune? Nes turiu 3men. Triusiuku ir jie man labai panasus i sia, kiek jinai sveria?

Pas mus Lietuvoje visus demetus drugeliais bando vadinti. Visus kuriu ausys dideles - belgu milzinais, kuriu ausys nulepe - avinais.

Sioje nuotraukoje esantis triusis neturi nieko bendro su drugeliu veisle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus Lietuvoje visus demetus drugeliais bando vadinti. Visus kuriu ausys dideles - belgu milzinais, kuriu ausys nulepe - avinais.

Sioje nuotraukoje esantis triusis neturi nieko bendro su drugeliu veisle.

ech, :D galvvojau vėl biesius pasireiškė, nepataikiau.nes po jo pasisakymų visad nusišypsau.su jumoru žmogus

dabar aš pajuokinsiu su savo klausimais.kadangi auginam neseniai triušius tai nebuvau mačius rujos.ale įeinu ir žiūriu visas sniegas bliūde kruvinas.jau galvojau patelė triušiukus sulapnojo.įmetėm pas patiną,tai ji rūr....patiną.nu ir taip pasikeisdami vienas kitą.tai čia suprast kad gerai tikra ruja ir tokia tikra jų meilė tuo metu?

o jei pas triušytę jau iš prieauglio visos grindys nukruvintos tai turbūt jau subrendo?ar jau galima leist pas kavalėrių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ech, :D galvvojau vėl biesius pasireiškė, nepataikiau.nes po jo pasisakymų visad nusišypsau.su jumoru žmogus

dabar aš pajuokinsiu su savo klausimais.kadangi auginam neseniai triušius tai nebuvau mačius rujos.ale įeinu ir žiūriu visas sniegas bliūde kruvinas.jau galvojau patelė triušiukus sulapnojo.įmetėm pas patiną,tai ji rūr....patiną.nu ir taip pasikeisdami vienas kitą.tai čia suprast kad gerai tikra ruja ir tokia tikra jų meilė tuo metu?

o jei pas triušytę jau iš prieauglio visos grindys nukruvintos tai turbūt jau subrendo?ar jau galima leist pas kavalėrių?

Ar tu moki juokauti ? :D

as nemanau jog ce kaip ir moterei. mienesines prasidejo jau gali vaikus gimdyti :D yra pagal veisle lytinio brentimo amzius ir tik tada meti pas patina. o kad patele ant patino lepa, tai ysivaizduok kad pati ziauriai nori vyro :D viskas tuom paaiskinta. visi mes zmones esame gyvuliai zmogus- tai yra gyvuno pavadinimas kaip karve triusis oska ir t.t. o zmogus skirstomas y rases. kaip triusiai y veisles. :) zmogus ypatingas tuom jog jisai gali atsispirti lytinem potraukiu nei kiti pasaulio gyvunai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ech, :D galvvojau vėl biesius pasireiškė, nepataikiau.nes po jo pasisakymų visad nusišypsau.su jumoru žmogus

dabar aš pajuokinsiu su savo klausimais.kadangi auginam neseniai triušius tai nebuvau mačius rujos.ale įeinu ir žiūriu visas sniegas bliūde kruvinas.jau galvojau patelė triušiukus sulapnojo.įmetėm pas patiną,tai ji rūr....patiną.nu ir taip pasikeisdami vienas kitą.tai čia suprast kad gerai tikra ruja ir tokia tikra jų meilė tuo metu?

o jei pas triušytę jau iš prieauglio visos grindys nukruvintos tai turbūt jau subrendo?ar jau galima leist pas kavalėrių?

Ar tu moki juokauti ? :D

as nemanau jog ce kaip ir moterei. mienesines prasidejo jau gali vaikus gimdyti :D yra pagal veisle lytinio brentimo amzius ir tik tada meti pas patina. o kad patele ant patino lepa, tai ysivaizduok kad pati ziauriai nori vyro :D viskas tuom paaiskinta. visi mes zmones esame gyvuliai zmogus- tai yra gyvuno pavadinimas kaip karve triusis oska ir t.t. o zmogus skirstomas y rases. kaip triusiai y veisles. :) zmogus ypatingas tuom jog jisai gali atsispirti lytinem potraukiu nei kiti pasaulio gyvunai :)

Biesiau tu kartais nedirbi biologijos mokytoju ? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus Lietuvoje visus demetus drugeliais bando vadinti. Visus kuriu ausys dideles - belgu milzinais, kuriu ausys nulepe - avinais.

Sioje nuotraukoje esantis triusis neturi nieko bendro su drugeliu veisle.

Nieks ir nevadina jos drugeliu veislės. Čia buvo klausimas ar ji drugeliu mišrunė. taip ir yra nes jos teva yra grinaveislis drugelis, o mama paprasta mišrūnė. Todėl ir ši patelė yra drugeliu mišrunė, nieks nesako kad ji grynaveislė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ačių už patarimus, na kol nėra kam papjauti einu suleisiu dar kartelį. Viena karta turėjo triusiukų, bet taip gavosi, kad keli mažiukai iškrito pro skylę tokią, tai įėjom atgal į lizdą, tai kita dieną jau neliko nei vieno gyvo. visus išpjovė patelė. ta einu bandyt dar kartelį, gal šis kartas bus sėkmingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...