Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Man buvo. Po 5-6vnt vienam narve gyveno. Tai vienas kitam tas akis laizydavo tik nesuprantu kam. Bet po to nustojo.

Tikką gimusiems mamos vaikams visada (dažniausiai) akytes išlaižo, išvalo, kad ateity nevarvėtų/nepuliuotų.

Tai gal čia variantas iš tų, kurio mama nelabai prižiūrėjo?

Jei va dar žmonės šneka, kad broliukai vieni kitiems akytes laižo...

Tai, kad kalifornas vienas narve yra :eusa-think: bet as ji pirkau, kai nusipirkau jis dar nebuvo su tokiom akim, o dabar kai pas mane jis pradejo akys kazko slapios but. bet jeigu kanors blogai duociau tai visiems uzeitu taip as manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laba vakara noreciau zinanciu paklausti,kodel mano triuses neveda vaiku o suka tik lizda atrodo ir maisto ir pasaro uztenka.viena buvo atsivedus 1 ir tas pats negyvas prie peryklos iejimo padetas buvo.palaukem savaite lizdo dar neardem taciau kai isardem triusiuku ne vieno nebuvo dabar kalifornijos sukerge buvom triuse nesuprantu kas i kad triusiuku ne kas zinot kas gali but parasykit is anksto aciu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galėtumėte padėti?reikia triušininkystės palankių ir nepalankių veiksnių politinės-teisinės, socialinės,ekonominės, technologinės bei ekologinės aplinkų? čia kreipiuosi į tuos, kurie jau ilgiau augina triušiukus, žino visus sunkumus, galbūt kas palengvina auginimą ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laba visiem triusiu augintojam noreciau jus paklaust apie kergima,gal kas galit pasakyti ar dabar tinkamas metas sukerkt triuse?jei kas galit parasykit nes kiek sukergiu tiek triusiuku ne sakau gal ir metas netinkams dabar laukiu lapkricio pabaigos turetu 2 avinu pateles atsivesti,bet va kalifornijos triuse taip ir neatsivede lizdas tuscias taipat melynuju belgu patele buvo atvedus 1 ir ta pati negyva gal kas gali pasakyti kas cia netaip.nesenai pradejau triusiukus auginti noreciau kad kas pagelbetu ir patartu gal as ka ne taip darau...lauksiu jusu atsakymo.is anksto dekui:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karoli,labai gaila tavo triušiukų ir triušienės. :)

aciu, as pats nesupratau, ziuriu kazkokie raudoni gabalai. nebuciau atspejas kad ten triusiukai mazi, bet vienas grynai kaip triusiukas atrode (nuotraukoj matosi) ... :icon-cry:

Pas mane taip buvo vienai pateliai 2 kartus likus savaitei iki vaikavimosi. Pirma karta suskaiciavau 16vnt. Galvojau gal per daug uztai neisnesiojo. Antra karta 12vnt. Nu po 12 tai isnesioja ir isaugina nesunkiai. Tada reiskia beda - kazkur kitur. Trecio karto nebuvo... Isdarinejes patele ant plauciu radau baltu demiu ir rausvo skyscio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima triusius pvz. Vasara laykit duobėse, nes girdejau, kad ukrainoj ir kt. Salyse taip daro.

:lol: Tai galima ir i medi koki ikelt vistiek neislips. Negi sunku susikalt kokia deze. Kaip duobej nuo lietaus apsaugosi ir t.t. Man tai tokia mintis nesamoningai atrodo.

pritariu tau Pauliau. kam eiti arti zeme gadinti zalevas ir bereikalingai uzimti zemes plota. tikrai geriau eimi sukali keliu aukstu garduka arba dezike ir tegu gyvena. ce taspats varijantas kaip ir triusius ant piemenuko auginti. nu aisku galima ir taip auginti jei pastave sveciai lankosi arba koke kaimo turizmo sodyba ir nori parodyti zmonem kokie grazus triusiukai ir tuo paciu kad ir jie susizavetu ir butu malonu pas tave veseti sveciuose. o jei del mesos tai y narva ir peni. kol isaus diena kai laipinsi y kugeliuka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas per problema, ko truksta? jei patele apsivaikuoja ir vaikai auga gerai jau kokiu triju keturiu dienu triusiukai nugaista ? ju gal nelabai maitina veliau ? gal pieno truksta? bet seriamos kombinuotais gerais pašarais. ačiū už atsakymus :icon-question:

Jei truksta pieno, 4d triusiukai varineja po lizdadeze kaip pasiute, buna ploni ir rauksleti. Jei pieno netruksta, miega ir buna storais pilvais. Apziurek pateles pilva, ar nekieti tesmenys. Gali but mastitas. O tada juokai menki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas per problema, ko truksta? jei patele apsivaikuoja ir vaikai auga gerai jau kokiu triju keturiu dienu triusiukai nugaista ? ju gal nelabai maitina veliau ? gal pieno truksta? bet seriamos kombinuotais gerais pašarais. ačiū už atsakymus :icon-question:

3 dienas triusiukas isgyvena net nemaitinamas. ir jei po to negauna pieno, numirsta. Patele arba nenori arba negali maitint. gali pabandyt primaitint pats pora dienu - po to kartais atsiranda reflexas patelei. o gal jai truksta vandens? geras kombikormas dar nera garantija, kad turi maitint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau. mano zelandu patele 33 dienos kaip apvaisinta ir dar neatsivede. ce vienas zmogus man sake 48 dienu palaukti nuo apvaisinimo. jei nepagimdo 49 leizdinti velei. ka jus galite patarti ar papasakoti ? :)

48d.? Kazin ar yra tiek laiko triuse isnesiojus. 36d. ir viskas mesk pas patina.

bet rodos patinas gerai pavare 10-28. 3h laikiau. ant rytojaus 29 pakartotinis sexsas buvo. dobike kaskoke isikasusi perykloja panasu y lizda jau 5 dienos ir vis dar negimdo. rimtai penktadieny mesiu pas patina. ir beto uz 2 dienu leizdinau avinuke su zelandu tai jau vakar atsivede 8 druckius. sendiena radau 1 ismesta is lizdo susalusy. kaip manote, ce patele turbut atranka padare? ir beto jei pirmoji vada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau. mano zelandu patele 33 dienos kaip apvaisinta ir dar neatsivede. ce vienas zmogus man sake 48 dienu palaukti nuo apvaisinimo. jei nepagimdo 49 leizdinti velei. ka jus galite patarti ar papasakoti ? :)

48d.? Kazin ar yra tiek laiko triuse isnesiojus. 36d. ir viskas mesk pas patina.

bet rodos patinas gerai pavare 10-28. 3h laikiau. ant rytojaus 29 pakartotinis sexsas buvo. dobike kaskoke isikasusi perykloja panasu y lizda jau 5 dienos ir vis dar negimdo. rimtai penktadieny mesiu pas patina. ir beto uz 2 dienu leizdinau avinuke su zelandu tai jau vakar atsivede 8 druckius. sendiena radau 1 ismesta is lizdo susalusy. kaip manote, ce patele turbut atranka padare? ir beto jei pirmoji vada

Na tiesiog paimk ir patinkrink, vaikinga ji ar ne. Juk nesudetinga pakišt ranka po pilvu ir švelniai patikrint turi ji ką pilve ar ne. Didesne bėda bus , jeigu bus pilna ir neatsives. Nes tada jau kaltink peles ar žiurkes kurios platina listerioze. Nes tai viena iš jos formų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...