Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

aš vėl su savo klausimais.šiandien vyras ryte šėrėsi triušius viskas buvo čiki.o dabar vakare rado jau iš berniukų narvo negyvą.klausimas---AR GALI TRIUŠIAI KUR SUSIDAUŽTI,NUSIDAUŽTI BESTIKINĖDAMI,LAIPIODAMI,GROTELĖM?kai tik vyras padarė tas ėdžias šienui,taip ir prasidėjo nesamonės,neįsivaizduoju kas gali būti.trys varijantai kyla galvoje

1---netinka griaužiami ėdžių medukai,nes vyras miške pripjovė ir padarė groteles šienui.

2---šienas,nors kvepia,šviežus,šįmetinis.nesupelijęs

3---tos ėdžios,ant kurių jie lipa,lenda į tarpus,pralenda,karstosi ir susidaužia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš vėl su savo klausimais.šiandien vyras ryte šėrėsi triušius viskas buvo čiki.o dabar vakare rado jau iš berniukų narvo negyvą.klausimas---AR GALI TRIUŠIAI KUR SUSIDAUŽTI,NUSIDAUŽTI BESTIKINĖDAMI,LAIPIODAMI,GROTELĖM?kai tik vyras padarė tas ėdžias šienui,taip ir prasidėjo nesamonės,neįsivaizduoju kas gali būti.trys varijantai kyla galvoje

1---netinka griaužiami ėdžių medukai,nes vyras miške pripjovė ir padarė groteles šienui.

2---šienas,nors kvepia,šviežus,šįmetinis.nesupelijęs

3---tos ėdžios,ant kurių jie lipa,lenda į tarpus,pralenda,karstosi ir susidaužia....

tu geriau ta negyveli aprasyk, gal kartais kokia liga ir zinome.

O i tavo klausimus - atsakymai i visus tris taip, nors beveik isitikines, kad ne cia priezastis.

As tik del idomumo, o kiskiai pas tave pastoviai vandens turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš vėl su savo klausimais.šiandien vyras ryte šėrėsi triušius viskas buvo čiki.o dabar vakare rado jau iš berniukų narvo negyvą.klausimas---AR GALI TRIUŠIAI KUR SUSIDAUŽTI,NUSIDAUŽTI BESTIKINĖDAMI,LAIPIODAMI,GROTELĖM?kai tik vyras padarė tas ėdžias šienui,taip ir prasidėjo nesamonės,neįsivaizduoju kas gali būti.trys varijantai kyla galvoje

1---netinka griaužiami ėdžių medukai,nes vyras miške pripjovė ir padarė groteles šienui.

2---šienas,nors kvepia,šviežus,šįmetinis.nesupelijęs

3---tos ėdžios,ant kurių jie lipa,lenda į tarpus,pralenda,karstosi ir susidaužia....

Triusis gali labai lengvai ir greitai mirti, kaip ir man yra buve. triusiui istrigo koja narve jis supanikavo pradejo sokinet sokdamas isitrenke i narvo siena su galva, nukraujavo ir mire.. :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš vėl su savo klausimais.šiandien vyras ryte šėrėsi triušius viskas buvo čiki.o dabar vakare rado jau iš berniukų narvo negyvą.klausimas---AR GALI TRIUŠIAI KUR SUSIDAUŽTI,NUSIDAUŽTI BESTIKINĖDAMI,LAIPIODAMI,GROTELĖM?kai tik vyras padarė tas ėdžias šienui,taip ir prasidėjo nesamonės,neįsivaizduoju kas gali būti.trys varijantai kyla galvoje

1---netinka griaužiami ėdžių medukai,nes vyras miške pripjovė ir padarė groteles šienui.

2---šienas,nors kvepia,šviežus,šįmetinis.nesupelijęs

3---tos ėdžios,ant kurių jie lipa,lenda į tarpus,pralenda,karstosi ir susidaužia....

Triusis gali labai lengvai ir greitai mirti, kaip ir man yra buve. triusiui istrigo koja narve jis supanikavo pradejo sokinet sokdamas isitrenke i narvo siena su galva, nukraujavo ir mire.. :icon-cry:

Matai, cia jau nepirmas kritimas pas ja. Taip, kad visi uzsimusa tikrai nebus. Priezastis kazkur kitur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vandens tai jie visad turi ir svaraus,nes kasdien plaunu indelius ir einu pas jų ryte ir vakare.

dėl skrodimo,tai nieko ten viduj nematyti,dar kad žinotum tiksliai ko ieškoti ir kas kaip atrodo.kepenys be taškiukų.daugiau nelabai ten ką suprantu.bet va užstrigo pilna šlapimo puslė.na kiek skrodėm,tai nebūdavo anksčiau.o čia abiem su vyru iškart užkliuvo.požymiai tokie kad ryte lakstė,vakare nebėr.bet tik tie mažieji kalifornai.jiem jau beveik 3 mėn.o va pas prancūzę visi mažiukai dar tik 1,5mėn nepilnai ir laksto ir tą patį valgo ir visi sveiki.kiti irgi triušiai lyg sveiki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tiesa sakant landžiodami tarp grotelių, o ypač jeigu lipa vienas ant kiti ir vaikosi, gali būti ,kad stuburus nusitraukia. Na o tada kraujotakos sutrikimas i organus ir aleliuja. Ir skrodimas tikrai nieko neparodys. Laiku pamatysi dar pasipjausi, o praejus kelioms val jau nebus ka pjaut. Čia žinoma vienas iš varijantų, kadangi pats buvau susidūręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iškilo toks klausimas, ar veislinių triušių mėsa brangesnė už mišrūnų mėsą?

Ačiū

Atvirai??? Neisižeisk, bet kvailas klausimas. Ar kailį nudyrus bus užrašas "grynaveislis" arba "mišrūnas" :D

Sutinku kad klausimas skamba kvailai, taciau turiu savo nuomone, turetu buti skirtinga kaina. gal ne pagal tai reiktu skirstyti grynaveislis ar misrunas, taciau manau, daug kas sutiks, kad vienu veisliu kaulai smulkesni uz kitu. tik kazi kaip ta paaiskint pirkejui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iškilo toks klausimas, ar veislinių triušių mėsa brangesnė už mišrūnų mėsą?

Ačiū

Atvirai??? Neisižeisk, bet kvailas klausimas. Ar kailį nudyrus bus užrašas "grynaveislis" arba "mišrūnas" :D

Sutinku kad klausimas skamba kvailai, taciau turiu savo nuomone, turetu buti skirtinga kaina. gal ne pagal tai reiktu skirstyti grynaveislis ar misrunas, taciau manau, daug kas sutiks, kad vienu veisliu kaulai smulkesni uz kitu. tik kazi kaip ta paaiskint pirkejui.

Yra broileriai ir ju skerdienos svoris eina nuo 1.2kg iki kokiu 2.5kg (cia jau suaugusio triusio). O jei skerdiena sveria kokius 4-5kg tai cia ir durnam bus aisku, kad triusis jau nebepirmos jaunystes. Ka ten daug aiskint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane triusiukai mirsta vienas po kito :(

Neviduriuoja, nera isskyru is nosies, neciaudi, neispusti, galva nepasukta i sona... tiesiog pasidaro apatiski, needa, nors dar pries valanda buna judrus ir eda kuo skaniausiai....

Kepenys svarios...

Mirsta apie du men. praejusia savaite taip 4 is vienos vados mire, siandien is tos pacios vados jau matau, kad 1 tuoj mirs ir vienas is kitos vados siandien jau mire :( tas dar prie mamos buvo...

Pasaras nepasikeite....

Ar daug kam taip atsitinka? Gal kas kokiu pastebejimu turesit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškiam ir taip buvo,tai per ausis ir problema ispresta. O viena patele palikau dėl idomumo, tai ir vaikus veda, tie vaikai sveiki ,bet kaip nepraeina ,taip nepraeina jei.

Pašalinkit jau nupleiskanojusius plaukus(pažeistus) ir kokias 3-4 dienas biokill itrinkit, tik atsargiai ,kad i akis nepakliutų, na o po geros savaitės pradės atauginėti naujas kailiukas. Šiaip čia viena iš erkučių, plaukagraužis, tik ji plauką nugraužia pačiam epidermije (viršutinis odos sluoksnis) o ne virš odos, todel kitokių požymių nėra. Vaisingumui ir kitiems dalykams žalos lyg ir nedaro, tik triušio dizaina gadina. Ypač mėgstamos vietos paakiai, pasmakrė ir kupra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal žinote kas yra mano kalifornui? ligos požymių nėra, viską valgo.kaip ir sveikas atrodo. bet prie akių kaip nusilaižęs. ką daryt? ar yra taip kamnors buvę?

]

Man buvo. Po 5-6vnt vienam narve gyveno. Tai vienas kitam tas akis laizydavo tik nesuprantu kam. Bet po to nustojo.

Tikką gimusiems mamos vaikams visada (dažniausiai) akytes išlaižo, išvalo, kad ateity nevarvėtų/nepuliuotų.

Tai gal čia variantas iš tų, kurio mama nelabai prižiūrėjo?

Jei va dar žmonės šneka, kad broliukai vieni kitiems akytes laižo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane triusiukai mirsta vienas po kito :(

Neviduriuoja, nera isskyru is nosies, neciaudi, neispusti, galva nepasukta i sona... tiesiog pasidaro apatiski, needa, nors dar pries valanda buna judrus ir eda kuo skaniausiai....

Kepenys svarios...

Mirsta apie du men. praejusia savaite taip 4 is vienos vados mire, siandien is tos pacios vados jau matau, kad 1 tuoj mirs ir vienas is kitos vados siandien jau mire :( tas dar prie mamos buvo...

Pasaras nepasikeite....

Ar daug kam taip atsitinka? Gal kas kokiu pastebejimu turesit?

Kur laikote triušius?

Oras labai permainingas. Įtariu peršąla. Apšiltinkite narvus, ar bent jau apsaugokite nuo vėjo.

imho

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ašarojančios akys - gali būti miksomatozės požymis. tai gana klastinga liga - gali būti ir labai silpni požymiai.

Triušiai miršta daugiausia dėl šių ligų:

1. VHD

2. Miksomatozė

3. Žarnyno nepraeinamumas (mukoidinis enteritas, užsikimšimas plaukais, astazė...)

Jei dvesia nuo kitų priežasčių - būna aiškūs jų požymiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane triusiukai mirsta vienas po kito :(

Neviduriuoja, nera isskyru is nosies, neciaudi, neispusti, galva nepasukta i sona... tiesiog pasidaro apatiski, needa, nors dar pries valanda buna judrus ir eda kuo skaniausiai....

Kepenys svarios...

Mirsta apie du men. praejusia savaite taip 4 is vienos vados mire, siandien is tos pacios vados jau matau, kad 1 tuoj mirs ir vienas is kitos vados siandien jau mire :( tas dar prie mamos buvo...

Pasaras nepasikeite....

Ar daug kam taip atsitinka? Gal kas kokiu pastebejimu turesit?

Kur laikote triušius?

Oras labai permainingas. Įtariu peršąla. Apšiltinkite narvus, ar bent jau apsaugokite nuo vėjo.

imho

Jie laikomi nelabai sandarioj malkinej, bet narvuose tai tik dureles is tinklo, todel nemanau, kad perpute :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...