Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, ar kas galetu pagelbet, vienas triusis is pradziu eme griezst dantimis, dabar pasidare apatiskas, niekas neidomu stovi susisukes dazniausiai kokiam kampe ir nereguoja i aplinka, o jei reaguoja tai tarsi apakes butu, beto pastebejau, kad slapia jo uodega ir kojos uzpakalines, tarsi darytu ten kur tupi, nors kraiko visad apstu ir dar dedu papildomai ir aisku kad viduriuja..

Kaip manot ar dar galima isgelbet ar must zemen ir kas per liga nes dar ira pateliu kituose narvuose su atzalomis. tiems viskas ok(TFU TFU TFU) o tas jau 2 sav sitaip... ka daryt patarkit

Ar aplamai yra koks tikslas gydyti,mano manymu kol tai pavienis atvejis reikia likviduot rizikos faktorių ir profilaktiškai dezifekuoti narvą. :icon-cool:

As irgi cia neseniai buvau klauses panasiai irgi del to, nes jis nevalge nieko, tik tupejo. Tai ir papjovem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal pasakytumet kelinta diena po apsitriusiavimo jau galima isimt is narvo lizdadezes(jos uzima puse vietos)?

Ir kuom geriausiai dezinfekuot narvus jie medinai-metaliniai.

Dekui uz pagalba

Kai jau triušiukai patys drąsiai lakstys ir ės, o tai bus maždaug 18-20 diena po apsitriušiavimo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw.

Kaip sprendzet tokia problema:

Kaip nurenkat pukus nuo tinklinio narvo virsaus??Nu degint tai kaizkaip nesinori uzdaroj patalpoj tai dar pasidegsiu :icon-redface:

O ismontuot ir nest laukan tai daug darbo.Kaip jus darot..

Deginu ir uždaroj patolpoj(medinis tvartas) ir jokių bėdų, tik degiklis pas mane automatiniu uždegimu(imontuota rankenoj) ir reguliuojama liepsna, svarbu tik nuo sienų voratinklius sąžiningai nurinkt, kad liepsna nepagautų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...