Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

uosviai turi dvi laisvas sodybas :eusa-dance: bet kokie 5 km nuo kur gyvenu, taikazkaip tolokai vazinetis butu ir siaip saugiau kai ant kiemo trusiai nes tenpanasiai kaip vienkiemiai tai tada dar ir gero suns sargo reiktu, nemanau kad mano taxas isgasdintu ka :D bet jei reiktu issikraustyt tai pas dedi vienkiemis vietos pilna ar pas pacius uosvius perkraustyciau staigiai, bet automatiskai lauko salygom tektu tada augint

Pražudė juokais šita frazė " nemanau kad mano taxas isgasdintu ka" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

Kodėl taip nuvertini taxa :D , maniškė aršesnė už pitbuli. :icon-twisted::icon-twisted::icon-twisted::lol:

Aš irgi turiu šunį Taxo ir Senbernaro mišinys.

Kūnas taxo,veidas sanbernaro.

Labai draugiškas,jau jam 11metų. Yra aklas. :icon-cry::icon-cry::icon-cry:

Kai einam pabiegioti tai vis dar už mane greičiau pavaro, arba aš už jį :D

Kaip yra tvartas ir šiltnamis tai ir ten ir ten dedu narvus, o tarp tvarto ir šiltnamio yra šuo ir nieks neieis.

Čia šuns foto, gaila, kad aklas :icon-cry::icon-cry:

38aa8d99089417a5076bb4d2f02adcdd351.JPG

53e94bc342d5281e7e05c88df91d3a97386.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai visus su ATEJUSE ZIEMA :D

Atejus ziemai sugalvojau det y vandeni druskos kad neuzsaltu vanduo.As laikau tvarte triusius bet stipriau paspaudus salciui vanduo uzsala po truputi.Tai noreciau paklaust kokios druskos deti ir kiek pvz y 10litru vandens kiek reiktu ydeti.??? :eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Ar kas nors esat bande??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip as asmeniskai bandziau duoti mineralines druskos kad griauztu del vitaminu, bet jie negriauzia jos, tad biski patrupinavau ir tirpindavau vandenyje, kad jie gautu vitaminu, mineralu ir t.t., bet tikrai ne del uzsalimo dedavau.Bet nezinau kaip kiti augintojai.

Nu ir kaip jie geria ta vandeni su druska?Ar ne daugiau isgeria vandens??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

ziuriu labai aktualia tema siai dienai palietet as triusius auginu lauke tai prisipjaustem plastmasiniu buteliu uzsaldem juose vandeni ir triusiai kuo puikiausiai grauzia leda netikit pameginkit patys

nu jo cia protingai sumastei :) as seip ziema sniego y gelezinius indelius nuo kavos pridedu ir laizo jie,bet tai taipat galiu pripilt vandens ir lai uzsala laizys jie ta leda manau ir uztex,na + dar batviniu imetu tai pilnai uztex manau taip :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PONUI VAIDAS 212, kazko as jusu nesupratau, nes granuliu dar nepardavinejam, nes linija ruosiama i pabaiga, jus is musu negalejote granuliu pirkti, nebent kombinuotus miltus, o kitas dalykas jau 5men kainos nesikeicia.

Taigi jus is EKO PASARAI tikrai negalejote pirkti. Nebent jus is kitos firmos pirkot, nes mes esame ukininkai ir musu eko pasarai tik svetaines pavadinimas yra, o ne registruota imone,,eko pasarai,,

Sory, prasau neskelbti nebutu dalyku.ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...