Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, gal kas pasakys ar gali buti kad gimusiems triusiams jau 14 dienu o kai kurie dar neatsimerke, kitiems po viena aki atsimerke. Ar taip buna ir nieko cia tokio , veliau atsimerks.

Triusiai 10dienu pradeda matyti. Pas mane jau normaliai mato nuo 17 dienu panasiai,tai nesikrimsk prareges triusiai tik gal pervelai biski.

Jeigu iki 20dienu neprareges jau cia tikrai kazkas nutiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noriu paklausti kaskada dar jauna mieste auginau triusius,bet po metu atsitiko toks dalykas mano patele eme sunkei kviepuoti ir po keliu dienu mire,zmogys laikes triusius pasake kad plauciu uzdegimas,at tai galejo buti plauciu uzdegimas,Klaipeda

tikrai galėjo būti plaučių uždegimas, o tiksliau ir buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti, kaip ir kuo seriate atjunkintus triusiukus kad jie nepersivalgytu, neispustu jiems pilvu ir t.t. Normuojat kasdien maista ar nesukat galvos, eda kiek nori ir viskas gerai?

triusiukai jau pradeda esti viska budami kartu su motina,tai ir atskirti eda ta pati (siena,morkus ,burokus,kopustus) tik reiketu su grudais atsargiai nes sunkiai virskina kol mazi,tai uztenka karta per savaite,o siaip eda kiek nori :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano triusiukai su triusiene gyveno 48 dienas, vakar atjunkiau ir ryte radau viena negyva....visi sveiki, dideli ir grazus, jokiu ligu pozymiu....

"ant šieno" gerai savaitei sodini po atjunkymo. nes triušiukai su pienu gauna virškinimo fermentus, o viršinimas sustreikuoja pas žaibo greičiu, kai jau pieno nebegauna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano triusiukai su triusiene gyveno 48 dienas, vakar atjunkiau ir ryte radau viena negyva....visi sveiki, dideli ir grazus, jokiu ligu pozymiu....

"ant šieno" gerai savaitei sodini po atjunkymo. nes triušiukai su pienu gauna virškinimo fermentus, o viršinimas sustreikuoja pas žaibo greičiu, kai jau pieno nebegauna...

hm...su triusiene valge viska....hm...gal ir permaitinau pagailejus....vadinasi po nujunkymo reikia dietos .....teisingai supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano triusiukai su triusiene gyveno 48 dienas, vakar atjunkiau ir ryte radau viena negyva....visi sveiki, dideli ir grazus, jokiu ligu pozymiu....

"ant šieno" gerai savaitei sodini po atjunkymo. nes triušiukai su pienu gauna virškinimo fermentus, o viršinimas sustreikuoja pas žaibo greičiu, kai jau pieno nebegauna...

hm...su triusiene valge viska....hm...gal ir permaitinau pagailejus....vadinasi po nujunkymo reikia dietos .....teisingai supratau?

Dariau eksperimenta. Atjunkiau dviejų patelių po 11 triušiukų. Vieni gavo korma ir šiena, kiti tik šieną, pirmujų liko 7, kurie gavo po atjunkymo tik šieną liko visi 11.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O atjunkine triusiukus jus jiems maista (kombikorma, grudus ir kt.) normuojate ar pilat kiek telpa i serykla? Pas mane visada yra pilna serykla kombikormo su grudais ir dabar galvoju kaip bus atjunkinus triusiukus ar jiems bus galima laikyti pilna serykla maisto ar reikes kas ryta ir vakara kazkokia norma ipilti, jeigu taip, tai po kiek maitinti triusiukus kuriems bus ~ menesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O atjunkine triusiukus jus jiems maista (kombikorma, grudus ir kt.) normuojate ar pilat kiek telpa i serykla? Pas mane visada yra pilna serykla kombikormo su grudais ir dabar galvoju kaip bus atjunkinus triusiukus ar jiems bus galima laikyti pilna serykla maisto ar reikes kas ryta ir vakara kazkokia norma ipilti, jeigu taip, tai po kiek maitinti triusiukus kuriems bus ~ menesi.

jeigu nuo normuoto maisto dvesia, tai neisivaizduoju kas butu, jeigu seryklos pilnos butu, juk jie mazi ir nezino ribu, po to pilvai kaip burbulai ir dvesia kasdien po kelis ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O atjunkine triusiukus jus jiems maista (kombikorma, grudus ir kt.) normuojate ar pilat kiek telpa i serykla? Pas mane visada yra pilna serykla kombikormo su grudais ir dabar galvoju kaip bus atjunkinus triusiukus ar jiems bus galima laikyti pilna serykla maisto ar reikes kas ryta ir vakara kazkokia norma ipilti, jeigu taip, tai po kiek maitinti triusiukus kuriems bus ~ menesi.

jeigu nuo normuoto maisto dvesia, tai neisivaizduoju kas butu, jeigu seryklos pilnos butu, juk jie mazi ir nezino ribu, po to pilvai kaip burbulai ir dvesia kasdien po kelis ....

deja pilvai issipucia ne nuo pasaro kiekio, bet nuo kokybes, ne ten galu ieskot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O atjunkine triusiukus jus jiems maista (kombikorma, grudus ir kt.) normuojate ar pilat kiek telpa i serykla? Pas mane visada yra pilna serykla kombikormo su grudais ir dabar galvoju kaip bus atjunkinus triusiukus ar jiems bus galima laikyti pilna serykla maisto ar reikes kas ryta ir vakara kazkokia norma ipilti, jeigu taip, tai po kiek maitinti triusiukus kuriems bus ~ menesi.

jeigu nuo normuoto maisto dvesia, tai neisivaizduoju kas butu, jeigu seryklos pilnos butu, juk jie mazi ir nezino ribu, po to pilvai kaip burbulai ir dvesia kasdien po kelis ....

deja pilvai issipucia ne nuo pasaro kiekio, bet nuo kokybes, ne ten galu ieskot.

na nuo grudu maziems pilvus pucia, tai jau isitikinau ir vet gydytojas tai patvirtino, kai per daug kormo duodama, tai maziau dvesia, dabar meginsiu visiskai nedaug maistelio duoti... pamatysim kaip bus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uffff, užjaučiu dėl triušiukų :(

Sutinku su Tomeliss, negalima jų badu marint.... Maniškiai ėda kiek nori, tik maistą reikia parinkti - aš šeriu Unipasz prieš ir po atjunkymo, viso apie tris savaites, ir neduodu grūdų, mat jiems atjunkant pražūtingas krakmolas :( Gaudavo ir obuolių, kopūstų, brokolių ir t.t.-saikingai :) Visi sveikučiai kol kas (pfu,pfu,pfu-bijau persidžiaugti :eusa-liar: ). Atjunkius po dešimties dienų ar vėliau jau beriu ir grūdų, ir kormą pilu, skirtą penimiems triušiams:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jus ir ziaurus, mazus triusiukus badaut versit:(. As seriu nenormuotai 100% kormu + vanduo visada svarus, tai jei is 50 kokis viens uzsilenkia ir viskas. Visi kiti auga ir rodo gerus rezultatus. Kaip manot koki augimo rodikliai gali buti pas triusi jei atjunkius sedejo ant bado arba sieno dietos?

Jei ne paslaptis kokiu kormu seri atjunkintus triusiukus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jus ir ziaurus, mazus triusiukus badaut versit:(. As seriu nenormuotai 100% kormu + vanduo visada svarus, tai jei is 50 kokis viens uzsilenkia ir viskas. Visi kiti auga ir rodo gerus rezultatus. Kaip manot koki augimo rodikliai gali buti pas triusi jei atjunkius sedejo ant bado arba sieno dietos?

Jei ne paslaptis kokiu kormu seri atjunkintus triusiukus?

unipaz KG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...