Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

gal zemaiciai galit pasakyt kas pas mus regione isdirbineja triusiam kailius

mat labai noriu vaikam pasiut kepures, nes pats vaikysteje nesiojau balto triusio kepure tai tik vienas malonumas. o vezt i vilkaviski biski gaunas per brangu

Pats pabandyk išmokti :icon-rolleyes: Internete rusiskos info tuo klausimu gan nemazai yra :)

http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki triusininkai ,ir vel turiu klausimeli ryte radau nustipusi triusiuka 4 men .pilvas buvo labai isiputes snukutis visas slapias gal numanot kas cia per liga ir ar kiti neusikres???

Na ir pas mane tokiu atvejų yra,vaistas vienas masažuoji tokiem issiputeliams pilva ir ganioji po pieva kaip koki žirga. O šiaip kai karšta maistas pilve ne virškinasi o rūgsta,todėl išpunta ir krenta.bet dažniausiai apetitas jau kelios dienos turejo būti sumažėjes.

na o jeigu snukutis šlapias ar ne bus koks šiluminis? Jeigu silpnesnis buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pamačiau, kad triušiu ausys šašuotos (juodi šašai), kai kuriuose net skyles per ausį yra, o krašteliai kaip apdegę būtų, na vaizdas kaip išdegintos skylės, kas čia gali būti?triušiai vakcinuoti, tik i ausis nepurksta nuo erkuciu nieko. Tai cia erkutes?

Tai gali but ir nezymi miksomatozes forma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pamačiau, kad triušiu ausys šašuotos (juodi šašai), kai kuriuose net skyles per ausį yra, o krašteliai kaip apdegę būtų, na vaizdas kaip išdegintos skylės, kas čia gali būti?triušiai vakcinuoti, tik i ausis nepurksta nuo erkuciu nieko. Tai cia erkutes?

na man irgi panasei yra tik man maziems triusiukams kol dar jie prie motinos buvo triejems triusiukams sutino akys net nebemato ausys sutino paliko storos nulinkusios bet eda viska laksto nors ir nemato, man ce sake kad miksomitoze tai as juos atskyreu nuo kitu 4neserganciu,bet man nedaeina kodel kiti nesusirgo o tik tie3, bandau gydyt su vet vaistininko paskirtais vaistais,bet jiems nematau jokiu pokyciu :( ka siulot daryt must juos ir pakast ar dar zaist su vaistais? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pamačiau, kad triušiu ausys šašuotos (juodi šašai), kai kuriuose net skyles per ausį yra, o krašteliai kaip apdegę būtų, na vaizdas kaip išdegintos skylės, kas čia gali būti?triušiai vakcinuoti, tik i ausis nepurksta nuo erkuciu nieko. Tai cia erkutes?

Manau po 2/3 savaiciu miksomatoze garantuotai,nes lygei taip pat buvo man.Aisku neduok dieve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas esate susidure, kur galima rasti tinklo 2-2.5mm diametro (toki diametra bent jau rekomenduoja jusu anksciau pateiktos uzsienines nuorodos)? Senukuose yra tinklo 25,7x12.4 yra 1.65 diametro, gal per plonas? Paciupinejus panasu triusiai jausis kaip mes turistiniame zygyje ant didelio pripuciamo ciuzinio - vienas verciasi ir visi nubunda :lol:

Gal taip pat patartumete koks butu idealus sieno seryklos tinklo akuciu dydis?

Is anksto dekoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar N.zelandu patinui ant ausies issipute pupos dydzio raudonas guzas ir kelios mazos karpos ant ausies ir viena ant nosies.ka daryt patartumet?nenoreceu must tokio grazaus patinelio ypac kad dar nemisrunas

Deja kad ir kaip gaila, bet mušk juos kuo greičiau. Visus kuriems pasirodo bent koks klinikinis požymis. Laukti stebuklo tikrai neverta. Geriau sunaikink visus sergančius triušius, kad kiti neužsikrėstų, jei dar neužsikrėtė. Tuo pačiu nepadarysi meškos paslaugos ir kaimynams, kurie laiko triušius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas esate susidure, kur galima rasti tinklo 2-2.5mm diametro (toki diametra bent jau rekomenduoja jusu anksciau pateiktos uzsienines nuorodos)? Senukuose yra tinklo 25,7x12.4 yra 1.65 diametro, gal per plonas? Paciupinejus panasu triusiai jausis kaip mes turistiniame zygyje ant didelio pripuciamo ciuzinio - vienas verciasi ir visi nubunda :lol:

Gal taip pat patartumete koks butu idealus sieno seryklos tinklo akuciu dydis?

Is anksto dekoju.

Tinklo iš tikrujų daug kur yra,tiktai tokio storio kaina gana solidi pasidaro. O dugnui pats naudoju 25x13 1,65mm storio ir nematau bėdų. Perku beveik po 13lt.Šonams 20x20 naudoju, kaina irgi panaši. Storesio kaina už m2 jau apie 20 lt siekia,o man kadangi reikia narvams didelio kiekio, tai imant storesni gerokai išaugtų narvų savikaina.

Šieno šerykloms akis turėtų buti 30x50 panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas esate susidure, kur galima rasti tinklo 2-2.5mm diametro (toki diametra bent jau rekomenduoja jusu anksciau pateiktos uzsienines nuorodos)? Senukuose yra tinklo 25,7x12.4 yra 1.65 diametro, gal per plonas? Paciupinejus panasu triusiai jausis kaip mes turistiniame zygyje ant didelio pripuciamo ciuzinio - vienas verciasi ir visi nubunda :lol:

Gal taip pat patartumete koks butu idealus sieno seryklos tinklo akuciu dydis?

Is anksto dekoju.

http://www.metaloprekyba.lt/lt/products/46

Šiaip pas šituos nebrangus tiklas, tik vat jie jau nekarpo, reik visa rulona pirkti :) siulyčiau 15x150x3 :eusa-think: pas viena mačiau panašų, tai triušiai tikrai šveriai gyvena :) Sunkiasvorei veislei gali 1,65 per plonas buti ir rėžti kojas :(

aš kadangi turiu sočiai medienos tai medines darau ir vargo kolkas perdidelio nematau :) gal kai daugiau laikysiu ir metalinio prisireiks tinklo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas esate susidure, kur galima rasti tinklo 2-2.5mm diametro (toki diametra bent jau rekomenduoja jusu anksciau pateiktos uzsienines nuorodos)? Senukuose yra tinklo 25,7x12.4 yra 1.65 diametro, gal per plonas? Paciupinejus panasu triusiai jausis kaip mes turistiniame zygyje ant didelio pripuciamo ciuzinio - vienas verciasi ir visi nubunda :lol:

Gal taip pat patartumete koks butu idealus sieno seryklos tinklo akuciu dydis?

Is anksto dekoju.

http://www.metaloprekyba.lt/lt/products/46

Šiaip pas šituos nebrangus tiklas, tik vat jie jau nekarpo, reik visa rulona pirkti :) siulyčiau 15x150x3 :eusa-think: pas viena mačiau panašų, tai triušiai tikrai šveriai gyvena :) Sunkiasvorei veislei gali 1,65 per plonas buti ir rėžti kojas :(

aš kadangi turiu sočiai medienos tai medines darau ir vargo kolkas perdidelio nematau :) gal kai daugiau laikysiu ir metalinio prisireiks tinklo :)

Pas mane buvo 13x13 ir storis 0,95 tai iškart prapjovė kojas flandram, o kai sudejau 1,65 užgijo ir problemos baigėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

savaitgali buvau turgui ir teko pasneket su triusininku tai sake negalima laikyt didziuju veisliu tokiu kaip avinai ir flandrai ant sieto, del didelio jo svorio kojos iskrypsta, sunkiai vaikscioja. Ar is tikruju taip yra? Kas laikot tokias veisles tai kaip laikot ant sieto ar ant mediniu grindu? dekoju uz ats. :)

Taip teisybe. Tai jau senai aptarta ir siame forume. O negalima todel, kad ju svoris per didelis ir nutrina koju paduskeles. Ant tinklo gali but, bet tada turi but pakreigta siaudu ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar N.zelandu patinui ant ausies issipute pupos dydzio raudonas guzas ir kelios mazos karpos ant ausies ir viena ant nosies.ka daryt patartumet?nenoreceu must tokio grazaus patinelio ypac kad dar nemisrunas :(

Joo joo miksomatoze geriau skersk kol dar laikas nes paskui nusas ir nej pats nebenoresi nei skerst nei valgyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

savaitgali buvau turgui ir teko pasneket su triusininku tai sake negalima laikyt didziuju veisliu tokiu kaip avinai ir flandrai ant sieto, del didelio jo svorio kojos iskrypsta, sunkiai vaikscioja. Ar is tikruju taip yra? Kas laikot tokias veisles tai kaip laikot ant sieto ar ant mediniu grindu? dekoju uz ats. :)

Na aš nesu toks kategoriškas grindims. pas mane tinklas 2mm storio ,o akutės dydis 12x25 tai pagal flandrų letenos dydi gaunasi beveik kaip vientisos grindys. Va kai ant plono(0,95mm) buvau kadaise paleidęs, vat tada jau negerai, nes per keleta dienų prapjovė pėdas. Bet dabar ta klaida ištaisyta ir bėdų kaip ir neturiu,nei aš nei mano flandrai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...