Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Nu is esmes gal ir taip. Aisku reik praktikos, bet ta pletra po truputi man sunkiai issivaizduojama. Juk fermos nestatysi po truputi, nes vien su leidimais ir projektais uzsiknisi, be to jungiant po biski visokius priestatus labai isbrangs tecnologiniai irengimai, be to priestatu statyba brangesne nei vientisu statiniu ir pan. Aisku rinkos poziuriu tai po truputi isivaziavimas lengvesnis. Zinoma protingiausia biski paaugint megejiskai, gaut lesu investicijom ir pirmyn.

Tiesa nelabai suprantu cia kai kuriu zmoniu pasakymu kad auginsiu tik grynaveislius triusius ir daug kas flandrus ir pardavines mesai siuos triusius, nesupykit bet man toks pasirinkimas kelia sypsena:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ramshi vietai taves ne ekspermentuociau labai daug kam to reikia del ziniu?, kokios cia zinios auginant triusius tiesiog viska reik paskaiciuot ar bus vietos viskas normaliai. patirtis manau gali buti tik del ligu bet siais laikais yra begale vakcinu nuo ligu taivat tik augink ir viskas normaliai. kuo greiciau uzsiveisi tuo greiciau pelnas eis o ne su 5-10 pateliu tai manau cia pelno jokio o kokius 3 metus ekspermentuoti tai i minusa gerai galima nueiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie hyla tai tokie balti trumpo kailiuko na smulkiu kaulu nosis ar ausys juo dos truputi jo?

Kad kaulai smulkus tai jo, tik ne patys triusiai, labai ju gera mesos iseiga. O ju tevai (patinu linijos) panasus i kalifornus, o pateliu linijos visai baltos, pirmos kartos hibridas 90% procentu panasus i patina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu dabar jau tu triusius turi ar dar tik turesi?

Siuo metu tik 20 veisliniu pateliu, nelabai su patalpom kas pas mane, taciau jau viskas ir toj mazoj triusidej irengta panasiai kaip bus didelej, tik skreperiu meslo salinimui nestaciau, o naujoj numatyta, bet naujai finansu nelabai, tai su bankais kariauju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm tai aisku tada as taipat turiu tokiu pat hylu ir noresiu auginti kazkur iki 60-80 pateliu. tik man idomu kaip su tuo kombikormu as jo galiu gauti po lita kilogramui is kretingos grudu, ten specelus pasaras triusiams. o tu sakiai seri unipasz tai tu pats vaziuoji atsivest jo ar atveza kazkas i lietuva?, visvien jau daugiau pateliu laikant tai ir pasaro tonom reik. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mhm tai aisku tada as taipat turiu tokiu pat hylu ir noresiu auginti kazkur iki 60-80 pateliu. tik man idomu kaip su tuo kombikormu as jo galiu gauti po lita kilogramui is kretingos grudu, ten specelus pasaras triusiams. o tu sakiai seri unipasz tai tu pats vaziuoji atsivest jo ar atveza kazkas i lietuva?, visvien jau daugiau pateliu laikant tai ir pasaro tonom reik. :)

O is kokio "genetikos" centro savo "Hylu" PARENT linijas pirkai?

Kombikormos pats is lenkijos dabar parsivezu, vasara kai turejau daugiau prieauglio tai kelis kartus buvo ir patys atveze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu is esmes gal ir taip. Aisku reik praktikos, bet ta pletra po truputi man sunkiai issivaizduojama. Juk fermos nestatysi po truputi, nes vien su leidimais ir projektais uzsiknisi, be to jungiant po biski visokius priestatus labai isbrangs tecnologiniai irengimai, be to priestatu statyba brangesne nei vientisu statiniu ir pan. Aisku rinkos poziuriu tai po truputi isivaziavimas lengvesnis. Zinoma protingiausia biski paaugint megejiskai, gaut lesu investicijom ir pirmyn.

Tiesa nelabai suprantu cia kai kuriu zmoniu pasakymu kad auginsiu tik grynaveislius triusius ir daug kas flandrus ir pardavines mesai siuos triusius, nesupykit bet man toks pasirinkimas kelia sypsena:).

na va.baigiam vienas kita suprasti.as ir ta pati galvoju.kad reikia igauti praktikos pora meteliu ir po to imt ar paskola ar is savu lesu daryti didelia ferma triusiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu forumieciai ir pavaret pora puslapiu prisigyret kiek kas pateliu turit ir kiek kas auginat ir kiek dar plestiss ketinat :D

As tai triusius auginu savo reikmem jai turiu koki lycna tai parduodu,daug kam pritariu kad mazai auginant triusiu nepraturtesi.O didesne banda auginti jau yra reikalu nesikartosiu kokiu :D Yra uzsiminta apie verslo planu rengima,pritariu kad daug reikalu.As pats asmeniskai esu teikes verslo plana savo grudu ukio pletrai nera lengva praeiti ir gauti parama.O y triusiu ukius NMA ziuri atsargiai nezinau del ko,gal kad tokiu ukiu lietuvoj nera daug.Nu cia mano pastebejimai :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as is to vaido kur tubausiuose augina pirkau tai nezinau. o pavyzdziui su jais susitarus tai jie atveztu jo?, ir kokia butu kaina jai i lietuva atveztu?

Ar jis tau sakė, kad ten Hyla? Kiek žinau ten ispaniški, berods IRTA ar kažkas tokio, bet irgi neblogi.

Na hibridu yra visokiu HYLA , HYPLUS, KUNISTAR. ZIKA ir pan. Visu parametrai panasus, tik vat siutina mane kaip zmones apgaudineja, kaip pardavineja kazkelintos kartos hibrida motininiai bandai, kaip pagal visa ideologija jau pirmos kartos misrunai vaziuoja mesai. As dar bandziau pirmos kartos misrunu patele sukergt su PARENT linijos patinu, tai rezultatas gavosi prieauglio beveik identiskas pirmos kartos misrunam:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kiek matau visi sako kad nuo daug pateliu reikia pradeti nes td daug greiciau ir atsipirks tik vienas ramshis apie bankrotus sneka ;DD mokslininkas bandymus atlieka jau 4 metai ar ka gero suzinojai kokios praktikos igavai ?

is kur istraukiai kad 4metai?atidziau skaitinek foruma.laikau triusius jau 235dienas.o eksperintavau vien del to kad sutaupyti sanaudas.pagrinde is manes perka gyvus, veislei.tai sakau man uztektu duoti kitu pasaru.o gavosi antraip.dabar seriu kombikorma ir viskas vel stojosi i vietas.

o kad atsipirks,tai manau kad tau niekas maziausiai per metus neatsipirks.gali skaiciuoti neskaiciaves.pirmiausiai turi prisitraukti klijantus pastovius ir uzsitikrinti savo varda.parduodant triusius turi primesti ir ta dalyka,jog i sanaudas yra priskaiciuojama seryklos,girdyklos,narvai,peryklos ir t.t.

na ydomu bus suzinoti kuriam cia taip jau gerai eisis ir kam atsipirks greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...