Jump to content

Kas geriau?


lambda

Recommended Posts

Turiu ir T-40 vientilti ir MTZ-82, kiek suprantu darbas vyks kiekviena diena ar šilta ar šalta, taip sakant reikalingas profesionalus darbo irankis, todėl mano nuomone už turima pinigu suma(10tk) litu butu geriausias varijantas MTZ-52 nes toki modeli gali neskubedamas rast visai neblogos bukles parvežta iš vakaru. T-40 geri traktoriukai, lengvai kuresi, nereik pilstyt jokio vandens, tačiau ju darbo resursas truputi trumpesnis, pats traktorius lengvesnis todel ir mažiau patraukia, žinoma ir kuro mažiau naudoja, kasdieniniam darbui rinkis tik dvitilti nes su vientylčiu prapulsi, jeigu reik malku tik savo ir kaimyno pečiui tai ir su vientylčiu susitvarkysi. Belarusai nors kuresi ir sunkiau žiema bet jeigu yra elektra tai visada gali susimontuot bloko pašyldytoja, t-40 prie -15 jau sunkiai arba visai neužkursi.

Kodėl t-40 neturėtų kurtis prie -15 :)

Na kodel neturėtu tai priežasčiu ne viena, prastas kuras,silpnas akumuas, neveikenti pakaitinimo žvakė, prastas starteris, sustinge tepalai, silpna kompresija ir dar bala žino kas, kaip jau minėjau jeigu ne kiekviena diena tai vienas reikalas bet jeigu tau reikės traktoro kiekviena diena tai besukant ne viena starteri gali per žiema sudegint nes jei gari akumai tai iš starterio ''sultys'' pradeda bėgt ilgai pasukus, nekalbant apie kažkokius super gabumus užkurti prie -32 ir t.t mano patirtim rementis tai žiemos laike mažeusiai vargo užkurt su pašyldytoju bloku(arba puskačium jeigu jis yra)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 124
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Turiu ir T-40 vientilti ir MTZ-82, kiek suprantu darbas vyks kiekviena diena ar šilta ar šalta, taip sakant reikalingas profesionalus darbo irankis, todėl mano nuomone už turima pinigu suma(10tk) litu butu geriausias varijantas MTZ-52 nes toki modeli gali neskubedamas rast visai neblogos bukles parvežta iš vakaru. T-40 geri traktoriukai, lengvai kuresi, nereik pilstyt jokio vandens, tačiau ju darbo resursas truputi trumpesnis, pats traktorius lengvesnis todel ir mažiau patraukia, žinoma ir kuro mažiau naudoja, kasdieniniam darbui rinkis tik dvitilti nes su vientylčiu prapulsi, jeigu reik malku tik savo ir kaimyno pečiui tai ir su vientylčiu susitvarkysi. Belarusai nors kuresi ir sunkiau žiema bet jeigu yra elektra tai visada gali susimontuot bloko pašyldytoja, t-40 prie -15 jau sunkiai arba visai neužkursi.

Kodėl t-40 neturėtų kurtis prie -15 :)

Na kodel neturėtu tai priežasčiu ne viena, prastas kuras,silpnas akumuas, neveikenti pakaitinimo žvakė, prastas starteris, sustinge tepalai, silpna kompresija ir dar bala žino kas, kaip jau minėjau jeigu ne kiekviena diena tai vienas reikalas bet jeigu tau reikės traktoro kiekviena diena tai besukant ne viena starteri gali per žiema sudegint nes jei gari akumai tai iš starterio ''sultys'' pradeda bėgt ilgai pasukus, nekalbant apie kažkokius super gabumus užkurti prie -32 ir t.t mano patirtim rementis tai žiemos laike mažeusiai vargo užkurt su pašyldytoju bloku(arba puskačium jeigu jis yra)

dar pamirsai pamineti dekompresinis jei neveikia,+gali i karteri tena tepalini idet ir dar yra visokiu variantu ji uzkurti,bet jis turi stoveti garaze,bent pasiurej,bet ne lauke,dar 220 kai salia yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir T-40 vientilti ir MTZ-82, kiek suprantu darbas vyks kiekviena diena ar šilta ar šalta, taip sakant reikalingas profesionalus darbo irankis, todėl mano nuomone už turima pinigu suma(10tk) litu butu geriausias varijantas MTZ-52 nes toki modeli gali neskubedamas rast visai neblogos bukles parvežta iš vakaru. T-40 geri traktoriukai, lengvai kuresi, nereik pilstyt jokio vandens, tačiau ju darbo resursas truputi trumpesnis, pats traktorius lengvesnis todel ir mažiau patraukia, žinoma ir kuro mažiau naudoja, kasdieniniam darbui rinkis tik dvitilti nes su vientylčiu prapulsi, jeigu reik malku tik savo ir kaimyno pečiui tai ir su vientylčiu susitvarkysi. Belarusai nors kuresi ir sunkiau žiema bet jeigu yra elektra tai visada gali susimontuot bloko pašyldytoja, t-40 prie -15 jau sunkiai arba visai neužkursi.

Kodėl t-40 neturėtų kurtis prie -15 :)

Na kodel neturėtu tai priežasčiu ne viena, prastas kuras,silpnas akumuas, neveikenti pakaitinimo žvakė, prastas starteris, sustinge tepalai, silpna kompresija ir dar bala žino kas, kaip jau minėjau jeigu ne kiekviena diena tai vienas reikalas bet jeigu tau reikės traktoro kiekviena diena tai besukant ne viena starteri gali per žiema sudegint nes jei gari akumai tai iš starterio ''sultys'' pradeda bėgt ilgai pasukus, nekalbant apie kažkokius super gabumus užkurti prie -32 ir t.t mano patirtim rementis tai žiemos laike mažeusiai vargo užkurt su pašyldytoju bloku(arba puskačium jeigu jis yra)

plius prastas gaspadorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu pasakyt, nes nežinau kokiuose miškuose važiuosi, šiaip 82 tau butų galingesis,nebijotum kalnų apledėjusių ir sniego. 52 tai tas pats kas t40 gal net geriau nes dvitiltis ir gabaritai mažesni

tai kad t-40AM irgi dvitiltis

taip dvitiltis t-40AM , ir sakau geriau negu 52, nes t-40AM yra dvitiltis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu pasakyt, nes nežinau kokiuose miškuose važiuosi, šiaip 82 tau butų galingesis,nebijotum kalnų apledėjusių ir sniego. 52 tai tas pats kas t40 gal net geriau nes dvitiltis ir gabaritai mažesni

tai kad t-40AM irgi dvitiltis

taip dvitiltis t-40AM , ir sakau geriau negu 52, nes t-40AM yra dvitiltis

Kazkaip neprotingai insidiskutavot... :eusa-think:

T40 AM - dvitiltis!!!

MTZ 52 - IRGI DVITILTIS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip dvitiltis t-40AM , ir sakau geriau negu 52, nes t-40AM yra dvitiltis

Kazkaip neprotingai insidiskutavot... :eusa-think:

T40 AM - dvitiltis!!!

MTZ 52 - IRGI DVITILTIS

tai pas tave dvitiltis? :eusa-liar: nu nebent perdarytas nes kiek teko girdėt 52 dvitilčių gamykliniu nemačiau, nebet uždeda varomą tiltą. Ir iš viso aš nelaikau rimtu trktorium nei t-40 ,nei 52

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip dvitiltis t-40AM , ir sakau geriau negu 52, nes t-40AM yra dvitiltis

Kazkaip neprotingai insidiskutavot... :eusa-think:

T40 AM - dvitiltis!!!

MTZ 52 - IRGI DVITILTIS

tai pas tave dvitiltis? :eusa-liar: nu nebent perdarytas nes kiek teko girdėt 52 dvitilčių gamykliniu nemačiau, nebet uždeda varomą tiltą. Ir iš viso aš nelaikau rimtu trktorium nei t-40 ,nei 52visai galvele susisuko ar vakar padauginai tau gi žmoniškai aiskina MTZ52 yra dvitiltis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu atsprašau gal suklydau, bet pas kelis kaimynus vientilčiai

Ar tu bent isivaizduoji kaip atrodo mtz-50 ir mtz-52 koks tarp ju skirtumas?

Aš pats esu didelis T-40 fanas nes nuo jaunystės teko su jais dyrbti ir žinau ka jie gali, todel žmogui ir patariu, kad jo atveju butu geresnis varijantas mtz-52, žinoma reikia žiurėt i stovi jeigu gero stovio t -40am tai irgi pusė velnio. bet man rodos gero stovio dabar jau retenybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reversas ''padaro'' visas pavaras priešingai, atbulinis važiuos i prieki o i prieki važiuoti skirtos pavaros važiuos atgal

Paletintojui irgi veikia? Jau daugiau 10 metu kaip su tokiu nevaziaves, bet kai turejom lyg ir neveike :eusa-think:

Veikia ir paletintojui, perjungus reverso rankena viskas kas jungesi su begiu rankena pradead suktis i kita puse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

82 tai naujesnis 52. Faktiškai ta pati bazė, skiriasi galia, motoras kitas. Hidraulika gale kiek kitokia, blokiruotė mechaninė o tai labai didelis privalumas, nes 82 hidraulinė dažniausiai neveikia ar veikia dalinai. Kabina kita, nors 52 patogesnė, erdvesnė kiek, bet ji ant tilto tiesiogiai prisukta, labai daug vibracijos, reik storo kilimo į grindis. 80 mažoji kabina jau atskira, ant gumų, bet irgi storesnis padlagas nepamaišytų.

Jei miškan, tai geriau 50 su 80 motoru (papildau kad 52 nuo 50 skiriasi tik priekiniu vedamu tiltu). Galingesnis daugiau tys ir blokiruotė miške labai didelis privalumas net dvitilčiui. Geriau nes pigesnis už 80.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...