Jump to content

Triusiai Albinosai


Donatas

Recommended Posts

Ar kas turit albinosu? Pas mane bandoje atsirado neperseniausiai viena belge albinose :) balta su kaliforno pozymiais bet labai neryskiais ir dydziu primena tikrai belge :)

Pasiutusiai pikta patele, o dar kai dabar atsivedusi triusiuku ir keli buvo ismetyti is lizdo ir banziau juos surinkti ir sudeti tai puole kaip suo.

Buvo kergta su belgu tai kai vaikai paaugs idomu bus pamatyti kokie :) ir kiek.

Jei kam bus idomu galesiu padaryti foto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas turit albinosu? Pas mane bandoje atsirado neperseniausiai viena belge albinose :) balta su kaliforno pozymiais bet labai neryskiais ir dydziu primena tikrai belge :)

Pasiutusiai pikta patele, o dar kai dabar atsivedusi triusiuku ir keli buvo ismetyti is lizdo ir banziau juos surinkti ir sudeti tai puole kaip suo.

Buvo kergta su belgu tai kai vaikai paaugs idomu bus pamatyti kokie :) ir kiek.

Jei kam bus idomu galesiu padaryti foto :)

Na pas mane puse fermos tokiu, jei kalba eina apie visiskai baltus raudonakius triusius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tuom kailiuku visokiu idomybiu. Pas mane dabar viena vada kaliforniuku tapo sidabriniais. (Tevas ir senelis su mociute svarus kalifornai is L9) Vat ir zinok kas cia.

švarių kalifornų ant Lietuvos mano žiniom nelabai yra, nes juos labiau mėsai priskiria ir į švarumą nelabai kas kreipia dėmesį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Ar kas turit albinosu? Pas mane bandoje atsirado neperseniausiai viena belge albinose :) balta su kaliforno pozymiais bet labai neryskiais ir dydziu primena tikrai belge :)

Pasiutusiai pikta patele, o dar kai dabar atsivedusi triusiuku ir keli buvo ismetyti is lizdo ir banziau juos surinkti ir sudeti tai puole kaip suo.

Buvo kergta su belgu tai kai vaikai paaugs idomu bus pamatyti kokie :) ir kiek.

Jei kam bus idomu galesiu padaryti foto :)

Na pas mane puse fermos tokiu, jei kalba eina apie visiskai baltus raudonakius triusius :)

Pasitaiko tokių patelių ir aš vieną tokią turiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
Ar gali man kas nors paaiskinti, kuom skiriasi albinosas nuo paprasto triusio, viena karta!!!! :lol: Aciu :D

jei veislei yra budinga tamsi spalva (pvz. flandrai), tevai ir seneliai ir proseneliai tamsus, o vadoje yra visiskai baltas triusiukas tarp 8 tamsiu, tai ji galime pavadinti albinosu. Nors is kitos puses yra tokia veisle, kaip Baltieji Flandrai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...