Jump to content

kaip iskraustyti bites is namo


simona

Recommended Posts

Patarkit, gal kas esat susidures su tokia situacija.Pavasari mano namo pastogeje isikure biciu spiecius , visa vasara dirbo, medu nese, austant net sienos drebejo kaip jos uze.O ka dabar daryt, gali susalti, nors namas rastinis.Gal galima jas kaipnors i avili isprasyti?Mano 13kametis sunus labai uzsidege bitininkauti, jau literatura renkasi, skaito.Ar imanoma jas isvilioti?Gal ne dabar, gal pavasari, nes dar ir avilio naturim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
simona pranešimas:
Patarkit, gal kas esat susidures su tokia situacija.Pavasari mano namo pastogeje isikure biciu spiecius , visa vasara dirbo, medu nese, austant net sienos drebejo kaip jos uze.O ka dabar daryt, gali susalti, nors namas rastinis.Gal galima jas kaipnors i avili isprasyti?Mano 13kametis sunus labai uzsidege bitininkauti, jau literatura renkasi, skaito.Ar imanoma jas isvilioti?Gal ne dabar, gal pavasari, nes dar ir avilio naturim :)

esu pradedantis, tai situacija panaši kaip ir iš medžio drevės susemti spiečių, galimybės nulinės. bent apie taip patyręs bitininkas taip kalbėjo.

Nebent bitės negiliai sėdi ,po lentom .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Va kai nereik, kad jos isgyventu, tai kaip tik gajos buna. Tai cia pamate sodybos apsigyveno.

Bet negana to, sia vasara dar ir sirsalai palepeje isisuko. Tai toki nama susuko, statines dydzio :o Galvojau ziema nukrapstyt bet va konstrukcija matyt neatlaike, tai puse nubirejo :eusa-think: Likucius reiks nukrapstyt, del visa ko. Nes paciu ju nematyt pribirejusiu.

p1100679u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...