Jump to content

Vyrai reikia pagalbos išsirenkant benzopjūklą


saulys

Recommended Posts

Sveiki vyrai neturiu labai daug patirites pjūkluose, todėl prašau Jūsų padėti, pasidalinti patirtimi įsigyjant benzapjūklą, apžiūrėjau huqvarna saitą ir sudėtinga tapo išsirinkti.. gal ką patartumėte būtent iš šių pjūklų? 353? arba kitus... darbuotis žadu pjaustant ir ruošiant malkas sau, žinoma savo artimiems, rąstai nebus ploni, norėtųsi įsigyti iškarto gerą ir ekonomišką daiktą, iš anksto dėkoju už patarimus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pjūklą rinkausi sthil , nes man labai keistai pasirodė , kad miškininkai ir kelininkai Švedijoje dirba su sthiliais , nors patys pasigamina varnas .Praeitą žiema 150 kubų uosinių malkų gaminau su husvarna 353 . Pats turiu 21 sthil . husvarna turi daugiau jėgos , geriau ima apsukas , bet jeigu nors truputį nešvarus medis po vilkimo ar žemės grybšteli galandymas grandinės garantuotas . Yra sunkesnė už sthilių , nelabai malonu visa dieną pratampyt . Teko dauk matyt skelbimų ir pas meistrus parduodamų pigiai pusnaujų varnų su ištirpusiais stųmokliais - irgi gana ydomus faktas . Varnos detalės labai gerai tinka ant kinietiškų pjūklų - lieka neaišku kas ką kopijuoja ir kas kam detales gamina , nors žinoma sthilius jau irgi kinijoje renka . Mano sthiliaus karbiuratorius netgi ir neslepia kur pagamintas ( made in china ) .viską apibendrinant sthiliaus į varną nekeisčiau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pjūklą rinkausi sthil , nes man labai keistai pasirodė , kad miškininkai ir kelininkai Švedijoje dirba su sthiliais , nors patys pasigamina varnas .Praeitą žiema 150 kubų uosinių malkų gaminau su husvarna 353 . Pats turiu 21 sthil . husvarna turi daugiau jėgos , geriau ima apsukas , bet jeigu nors truputį nešvarus medis po vilkimo ar žemės grybšteli galandymas grandinės garantuotas . Yra sunkesnė už sthilių , nelabai malonu visa dieną pratampyt . Teko dauk matyt skelbimų ir pas meistrus parduodamų pigiai pusnaujų varnų su ištirpusiais stųmokliais - irgi gana ydomus faktas . Varnos detalės labai gerai tinka ant kinietiškų pjūklų - lieka neaišku kas ką kopijuoja ir kas kam detales gamina , nors žinoma sthilius jau irgi kinijoje renka . Mano sthiliaus karbiuratorius netgi ir neslepia kur pagamintas ( made in china ) .viską apibendrinant sthiliaus į varną nekeisčiau ...

Labas dėkui už patarimą, bet aš žadu siųstis iš JAV tai manau, kad ten kokybės atžvilgiu pjūklai bus geresni nei Lietuvoje kur visi standartai ir kokybė nuperkama, kur dažniausiai nukenčia vartotojas... Tad kolkas esu pasistojęs tap šių modelių 353, 576 XP, 357 XP, 346 XP, 455 E, 359, 365.

Norėtųsi išsirinkti daiktą pagal kokybės ir kainos santykį. Dauk skaitinėju apie tuos modelius, bet niekur nerandu konkretumo, nes tik giriami o praktikoje nesu nei vieno iįbandęs.. turėjjau husqvarną, tai pjovė liuks tik per silpna, nes sotresnius rąstus tai tekdavo bružinti ilgai nuobodžiai norėtųsi galingesnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pjūklą rinkausi sthil , nes man labai keistai pasirodė , kad miškininkai ir kelininkai Švedijoje dirba su sthiliais , nors patys pasigamina varnas .Praeitą žiema 150 kubų uosinių malkų gaminau su husvarna 353 . Pats turiu 21 sthil . husvarna turi daugiau jėgos , geriau ima apsukas , bet jeigu nors truputį nešvarus medis po vilkimo ar žemės grybšteli galandymas grandinės garantuotas . Yra sunkesnė už sthilių , nelabai malonu visa dieną pratampyt . Teko dauk matyt skelbimų ir pas meistrus parduodamų pigiai pusnaujų varnų su ištirpusiais stųmokliais - irgi gana ydomus faktas . Varnos detalės labai gerai tinka ant kinietiškų pjūklų - lieka neaišku kas ką kopijuoja ir kas kam detales gamina , nors žinoma sthilius jau irgi kinijoje renka . Mano sthiliaus karbiuratorius netgi ir neslepia kur pagamintas ( made in china ) .viską apibendrinant sthiliaus į varną nekeisčiau ...

kad kelininkai ir miskininkai "renkasi" tas nieko nesako... tiesiog kieno vadybibibininkai geriau dirba, tas ir parduoda...nieks gi nesakom, kad maxima yra tobulumo virsune, tiesiog jos visur pilna...va ir tiek

a, tiesa apie pjuklus mes cia..taigis va..del grandiniu poreikio galasti, tai siaip jau nesvarbu ant kokio irankio ji uzdeta, ja kazkada vistiek reiks galast...nors nemazai klientu stebisi, kaip cia buvo, kad atsipo, nepjauna, dumai ruksta ir tt..

del stumoklio "tirpimo" nu kaip pasakius, buna ir vieniems, ir kitiems panasiu bedu...o konkstrukciskai, stihl pagal modelius naudoja varikliuose 1 arba 2 ziedus, tuo tarpu husqvarna isitikine, kad uztenka 1, nesvarbu galingumas...

detales, tinkamas ir varnoms, ir stihliams gali pagamint daug kur, o kad kokybe tos detales, kuri ipakuota dailiai ir dar su firminiais uzrasais, bus geresne- fikcija....

pas mane kinas, supjauta belenko ir belenkiek, per gan ilga laika tik karbiuratoriu teko valyt- reguliuot. nu, teisybes delei, reik pastebet, kad juosta ne ta, kur buvo ant norfos bebru, nu ir siaip jis pats....su meile, kaip daba madinga sakyt pagamintas, va ir viskas...

ir tepaliuka benzinui naudoju ne ta, kur firminiais pavadinimais buteliukas ismargintas, o tiesiog dvitakciam varikliui pusiausintetika, nu neuzkala, ir neissilydo kaip tais, uzkeiktas matyt... :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai dėl vadybos , tai manau kad tik Lietuvoj būna vietinės gamybos prekės dvigubai brangesnės už yvežtines .... Nemanau kad tokia betvarkė ir Švedijoj . Dėl kainos jie pirktų kinietiškus , manau čia kokybės klausimas , nes parsivežtiem iš Švedijos ar Vokietijos dėvėtiems sthiliams dalių pas mus paprastai nebūna .

Kadangi dirbo abu pjūklai vienu metu varnos reikėjo galast 3 kart per dieną - sthiliaus tik ryte kartą ( nesakyk , kad grandinės kokybės reikalas , išbandyta abiems pjūklams ir turginiai ir firminiai varijantai rezultatas tas pats , tik turginės labiau trūksta abiejų )

Su tepalu dvitakčiams varikliams situacija ta pati , kaip ir su firminiais pjūklams - gamina visi ir visur .

Nieko neturiu prieš kinietiškus . Ir varnos ir sthiliai dabar irgi galima sakyt kinietiški . Pats naudojau kinietišką trimerį 5 metus . Žinoma naudojau , nes dabar jaučiu nuėjo veleno salnykai , remontuot įtariu neapsimoka , pirksiu vėl tą atseit vokišką už 500 ir vėl bus 5 metam ramu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

As turiu Husqvarna 55 jau 8 metus ir dar nemate remontininko rankos per sezona apie 50 kubu medienos padarom arba net daugiau o kaip ten kazkas sake kad grandines nuo purvino medzio atsimpa greit tai ce ne pjukle esme yra o grandineje koke nusiperki taip ir laiko as pats buvau stihl grandine uzdejas ant husqvarna ir atsimpa taipat jai nori kad grandine laikytu tai reike pirkti brange netaupyti ant to nes tarp brangios ir pigios skirtumas labai akivaizdus , as patarciau husqvarna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarimo kurią kompaniją rinktis čia nerasi, kadangi abi firmos yra pasaulinio lygio, turi didelę patirtį, bei norą išlikti tokiomis. Renkantis tarp firmos dažniausiai nulemia faktorius "myliu, ne myliu". Kai rinkausi pjūklą apėjau kompanijų atstovus savo mieste (Kaune). Pakalbėjau su jais ir susidariau įspūdį apie juos, bei jų požiūrį į mane. Po to pasidomėjau serviso pajėgumais, užėjau į dirbtuves, pakalbėjau su meistrais. Po viso šio darbo pasirinkau Husqvarna. Kadangi malkom renkuosi stambią medieną, tai žiūrėjau į galingiausių pjūklų liniją. Dar prisidėjo, jog tuo metu vyko akcija ir išsirinkau 570. Šiuo pjūklu džiaugiausi lygiai metus. Po metų jį pavogė iš automobilio. Teko ieškoti kito. Silpnesnio nesinorėjo, nes kaip minėjau pjaunu vidutinio storio rastus (55-40 cm diametro). Pasirinkimas vyko tarp 576 xp su, arba be autotune. Kadangi 570 jau negamino, o jį naudojant nejutau poreikio autotune'ui, tai pasirinkau tradicinį 576 xp kurio, kaip supratau jau irgi nebegamina. Skirtumai tarp šių pjūklų minimalūs. Gal kiek didesnės vibracijos pas 576 xp. Bet storą beržą, ar net ąžuolą pjauna ir dainuoja. Galios turi užtektinai, buferiu įkimba ir lengviausiai drožią skiedras kaip iš pypkės. Beje, serviso meistras vertas didelės pagarbos - dirba gerai, šneka mažai. Užėjus pas jį nebaisu užduoti klausimą ir bijoti, jog jis jam gali pasirodyti kvailu. Čia kalbu apie Pramonės prospekto servisą.

tai tiek kuklių įspūdžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...