Jump to content

David BRAUN 990


Recommended Posts

Reiktu tau i keskoagro pavaziuoti.Ten galima uzsisakyti DB daliu,gal net varikli. Traktoriu charakteristikas gali palyginti http://www.tractordata.com/td/davidbrown.html. O jei kerti anglu kalba tai cia renkasi tu traktoriu fanai,ir turetojai,pasisnekejes gausi viska http://www.dbtc.co.uk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kartais turi 995 variklio numerį. DAR į domu būtų žinoti kelintų metų 990. Aš šiek tiek turėjau reikalų su 990. JEi jis pagamintas iki 1977m tai jame stovėjo variklis kurio markė DB4/49. o jei po 1977m tai variklis DB 4/55 abu varikliai YRA 58 AJ. O 995 stovi variklis DB AD 4/55051 kurio galingumas 63AJ . varikliai skiriasi alkūninio veleno alkūnių dydžiu kitaip tariant 995 stūmoklio eiga yra didesnė. Išoriškai skiriasi bloko aukštis 995 blokas yra aukštesnis bet variklius tarpusavyje sukeisti galima. Aš turėjau panašią problemą su internacionalu 844s Ta s reiškė kad traktoriuje stovi 85 AJ variklis kurio neįmanoma buvo niekur surasti. BEt visai nesunkiai radau variklį kurio galingumas 79 AJ. Viskas tiko , traktorius 6AJ silpnesnis bet dirba kaip laikrodukas. Petrai kur gyveni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu tau i keskoagro pavaziuoti.Ten galima uzsisakyti DB daliu,gal net varikli. Traktoriu charakteristikas gali palyginti http://www.tractordata.com/td/davidbrown.html. O jei kerti anglu kalba tai cia renkasi tu traktoriu fanai,ir turetojai,pasisnekejes gausi viska http://www.dbtc.co.uk

LAbai skurdūs duomenys geriau Čia http://www.konedata.net/Traktorit/db.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kartais turi 995 variklio numerį. DAR į domu būtų žinoti kelintų metų 990. Aš šiek tiek turėjau reikalų su 990. JEi jis pagamintas iki 1977m tai jame stovėjo variklis kurio markė DB4/49. o jei po 1977m tai variklis DB 4/55 abu varikliai YRA 58 AJ. O 995 stovi variklis DB AD 4/55051 kurio galingumas 63AJ . varikliai skiriasi alkūninio veleno alkūnių dydžiu kitaip tariant 995 stūmoklio eiga yra didesnė. Išoriškai skiriasi bloko aukštis 995 blokas yra aukštesnis bet variklius tarpusavyje sukeisti galima. Aš turėjau panašią problemą su internacionalu 844s Ta s reiškė kad traktoriuje stovi 85 AJ variklis kurio neįmanoma buvo niekur surasti. BEt visai nesunkiai radau variklį kurio galingumas 79 AJ. Viskas tiko , traktorius 6AJ silpnesnis bet dirba kaip laikrodukas. Petrai kur gyveni?
Aciu uz patarimus :) As esu nuo skuodo,todel visos firmos ,kurios uzsiima deveta zemes ukio technika yra tolokai, nepalakstysi kasdiena.KRETAGROJ ziurejau,bet pas juos kainos man neikandamos :( .Reikes lipdyt is to ka turiu ,tik starteri reik surast.mananasis yra lyg tais 73m. db990GA 4*5088/S v.nr.AD4/47A 72151,o variklis kuri turiu numeriu ten daug :icon-question: 220002 paskui kitoj pusej WYFK KK495 dar yra 11377917.anglu kalbos as nesuprantu , nes mokykloj mokiausi vokieciu ir ta jau pamirsau .tuose tinklalapiuose as esu zalias :icon-redface: , todel jusu patarimai man yra viskas. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš suprantu tai tavo traktorius buvo gaminamas nuo 1965 iki 1971 ovriklis buvo 55 AJ. Tas variklis kurį tu turi buvo gaminamas ir dedamas Į DB nuo 71 iki 77 ir yra tik 3 AJ galingesnis taip kad dėk ir nesuk sau galvos viskas bus berai jei tik prisukimas tinka. Tu turbūt nupirkai tą Brauną kur pernai skelbiu. lt buvo be variklio. AŠ irgi į jį spoksojau ir mąs čiau ar neitų į jį įdėti PERkinso. Tolokai gyveni arčiau būtum į svečius pasisiūlyčiau. GErai bandyk konstruok turėtų išeiti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš suprantu tai tavo traktorius buvo gaminamas nuo 1965 iki 1971 ovriklis buvo 55 AJ. Tas variklis kurį tu turi buvo gaminamas ir dedamas Į DB nuo 71 iki 77 ir yra tik 3 AJ galingesnis taip kad dėk ir nesuk sau galvos viskas bus berai jei tik prisukimas tinka. Tu turbūt nupirkai tą Brauną kur pernai skelbiu. lt buvo be variklio. AŠ irgi į jį spoksojau ir mąs čiau ar neitų į jį įdėti PERkinso. Tolokai gyveni arčiau būtum į svečius pasisiūlyčiau. GErai bandyk konstruok turėtų išeiti
:) kaip sake tas variklis buvo 63AG ,o tas yra72AG :icon-question: komplekte yra sankaba , variklis ,k. siurblys ,t. siurblys truksta starterio ir generatoriaus turiu as ji senai,tik varikli nesenai gavau .pernai norejau parduot .daug skambino ,bet niekas neatvaziavo,nebuvo variklio.siaip varijantas neblogas.dabar turiu kita todel sitas stovi laukia rimto meistro. :icon-question::)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai svajoju priekini tilta savajam gauti.bet kiek girdejau kad neimanoma butu jo uzdeti.Nebent gavus kita traktorieca su priekiniu tiltu ir pavaru deze ir i ji permesti viska.Kaip jus manot?
Cia turbut priekini -varoma :icon-question: .Esu girdejes kad i T-25 deda t-40 vedama , bet kaip ten viska sujungia nezinau :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

paziurek desinej pusei,paciam kampe kabinos yra toks perjungejas,su juo reguliuoji hidraulio svirties valdymo padeti,man kazkada panasiai buvo atsitike,netycia uzkiuvau,jis kazkaip ne i "tarpa" atsistojo ir nekele hidraulis,tada ji pajudinau ir vel kele hidraulika,gali buti kad uzsiorina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Radau kur yra filtras. Nuemiau apacioje greiciu dezes toki apvalu kaip lekste dangti, o ten ir yra filtras. Mano yra blogas ir nezinau kur reikes gauti, ir neaisku ar del to nebekele hidraulis?. O ku siurblys stovi dar neisiaiskinau. Nerandu niekur breziniu, kad galetu orentuotis kur jisai stovi. Angliskai nelabai tesuprantu, todel be breziniu sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip geriausia butu manau nusipirkti visa traktoriaus zinyna,jis kainuoja ivairiai kiekvienam modelui,maciau ir po trisdesimt euru ir po dvidesimt,tiek kad reiktu pervesti pinigus ir pastu tau atsiustu is uzsienio visa ta kataloga kuriame 100-150 puslapiu.Paklausk kesko agro,jie maciau reklamoj uzsiima david brown dalimis,gal pagelbetu ir su katalogu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...