Jump to content

Zemes nuomos sutartys


K_Nerijus

Recommended Posts

Gera tema...šiaip aš tai tik paprastas "žodines" sutartis su nuomotojais esu sudaręs,bet planuoju greitu laiku viską "raštiškai" apiforminti,kad nesusilaukčiau kokių netikėtumų-išdirbai kokius 10 metų dirvonavusią žemę-derlius dar ne koks,išlaidų daug idėta,o jie ims ir parduos kam nors... :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera tema...šiaip aš tai tik paprastas "žodines" sutartis su nuomotojais esu sudaręs,bet planuoju greitu laiku viską "raštiškai" apiforminti,kad nesusilaukčiau kokių netikėtumų-išdirbai kokius 10 metų dirvonavusią žemę-derlius dar ne koks,išlaidų daug idėta,o jie ims ir parduos kam nors... :icon-twisted:

Ne taip paprasta viska rastiskai apiforminti, ypac kai zemes sklypa valdo keli ir jie yra bendrasavininkai. Arba kai zeme paveldi vaikai kurie yra uzsienyje, sako dirbk o kai mums jos reikes tada ir susitvarkysim popierius. Antrasis variantas yra blogas tuo kad norint rasyti projekta negali legalizuoti visos dirbamos zemes. Arba zmones nesutinka rasytis sutarciu 10 metu (anksciau taip reikejo), 5 gal bus lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma ne nuomos o panaudos sutartis arba subnuomos, kada nuomininkas neturi nuosavybes ir ja pats nuomojasi is valstybes, kuria esa gaves dirbdamas kolykyje ir pan. jei pavyks ateity gausiu tokia sutarty kurioje yra punktai kad negali nuomotojas pagal sutarties sutarty nei parduot nei nutraukt nei kitam atiduo ir t.t. nes yra iterpti punktai apie pritaikomas sankcijas siuo atveju naudingas nuomininkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 3 savaičių...
Gera tema...šiaip aš tai tik paprastas "žodines" sutartis su nuomotojais esu sudaręs,bet planuoju greitu laiku viską "raštiškai" apiforminti,kad nesusilaukčiau kokių netikėtumų-išdirbai kokius 10 metų dirvonavusią žemę-derlius dar ne koks,išlaidų daug idėta,o jie ims ir parduos kam nors... :icon-twisted:

Žinoma, kad parduos, jei kitas duos daugiau nei nuomininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...