Jump to content

Atveda negyvus triusiukus ka daryti cia 8 pateles taip daro.


eho112

Recommended Posts

Sveiki gal kas buvote susidure su tokiu reiskiniu,mano patele jau 3 karta gimdyti turi pirmi du kartai buvo viskas gerai,o dabar ji krauna lizda puku dar nepesa bet pradejo kraujuoti kai nuejo i tuoleta,galvojau gymdys bet vaiku dar nera jau visa para,kas gali buti,

Nebijok, bus tu triusiuku. Jeigu patele dar stora tai bus. Visada pateles kraujuoja pries gimdyma. mano pvz 7dienas velavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
o tai grudai pilnavertis pasaras?

nu siaip reiketu bent kokia knygele perskaityti pries auginant, ir nebutu cia tokiu klausimu.

O jei tu valgytum vien tik duona, uztektu?

tingiu knistis, tai cia trumpai apie mityba:

"Triušių šėrimas priklauso nuo metų sezono. Vasarą jie šeriami žole pridedant nedaug šieno ir koncentruotųjų pašarų; žiemą - šienu, šakniavaisiais, šakniagumbiais, koncentruotaisiais ir mineraliniais pašarais. Šeriant triušius svarbu žinoti, kad pašarus dėl higienos reikalavimų reikia dėti tik į ėdžias ar šertuves, paros pašarų davinį reikia sudaryti iš įvairių pašarų."

Šaltinis: http://lt.wikipedia.org/wiki/Laukiniai_triu%C5%A1iai

Šiaip reikia suzinoti triusio paros normas, ir skaiciuoti pagal grudu, sieno, zoles, buroku, morku, medzio šaku ir t.t. kokybnius rodiklius, ir taip sudaryti raciona, ir vien tik sieno ir grudu tikrai neuztenka. Daugiau info galima rasti knygutėje: N. Gaidžiūnienė "Triušiai" arba "Mėsinė triušininkystė", o dar paprasciau pirkti specializuotus pašarus, ir papildomai duoti tik vandens. Cia priklauso kas kaip daug dirbti nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet as nemanau, kad tavo teiginys teisingas jog triusis seriamas nepilnaverciu maistu(kombikorma) yra marinamas badu :eusa-think: tiesiog jis gauna maziau naudingu medziagu ir auga leciau, bet kad marinamas badu tai cia jau stipriai pasakyta :eusa-naughty: kad ir zmogus valgydamas vien duona numalsintu alki, aisku tai nebutu tas pats kas kotletus kirsti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet as nemanau, kad tavo teiginys teisingas jog triusis seriamas nepilnaverciu maistu(kombikorma) yra marinamas badu :eusa-think: tiesiog jis gauna maziau naudingu medziagu ir auga leciau, bet kad marinamas badu tai cia jau stipriai pasakyta :eusa-naughty: kad ir zmogus valgydamas vien duona numalsintu alki, aisku tai nebutu tas pats kas kotletus kirsti :D

nu gerai, pavadink tai dieta ne savo noru :)

jei tai tik zole/sienas ir vanduo, tai tikrai per mazai, ir toks triusis tikrai neatrodo sveikas, nes pas ji tik kaulai ir skura.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
KAs gali buti jei mociutei triuse vis ismeto vaikus, jau man atrodo trecia vada ismete. jau paskutine vada atrodo paaugino pora dienu ir isvmete. nors anksciua viskas gerai budavo. dabar atsivede nauja patina toki grazu pukuota, sako gal nuo patino, bet man kazkodel neatrodo kad patinas kazkuo detas.

triuse prasta motina. :icon-mad reikia keisti triuse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KAs gali buti jei mociutei triuse vis ismeto vaikus, jau man atrodo trecia vada ismete. jau paskutine vada atrodo paaugino pora dienu ir isvmete. nors anksciua viskas gerai budavo. dabar atsivede nauja patina toki grazu pukuota, sako gal nuo patino, bet man kazkodel neatrodo kad patinas kazkuo detas.

triuse prasta motina. :icon-mad reikia keisti triuse.

Nzn. jei pora dienu augina ir po to meto... 1. Ziurek kuo seri. 2. Ar netruksta vandens. 3. Gal per naglai landzioji i lizda. Nes siaip meto tik po gimdymo. Po to jei viskas gerai, taip nebedaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KAs gali buti jei mociutei triuse vis ismeto vaikus, jau man atrodo trecia vada ismete. jau paskutine vada atrodo paaugino pora dienu ir isvmete. nors anksciua viskas gerai budavo. dabar atsivede nauja patina toki grazu pukuota, sako gal nuo patino, bet man kazkodel neatrodo kad patinas kazkuo detas.

triuse prasta motina. :icon-mad reikia keisti triuse.

Nzn. jei pora dienu augina ir po to meto... 1. Ziurek kuo seri. 2. Ar netruksta vandens. 3. Gal per naglai landzioji i lizda. Nes siaip meto tik po gimdymo. Po to jei viskas gerai, taip nebedaro.

As savo lkalifornei daviau trecia (paskutini, jei ka :icon-twisted: ) sansa: dvi vados, triusiukai per pirmas tris paras negyvi, nei lizdo buvo, nei ko, trype , sokinejo per savo vaikus ir dzin jai buvo.

Tai va, atsivede trecia karta, sukeiciau triusiukus su kita triuse misrune (nes vis tik veisliniai kaliforniukai), ir oplia, abi augina. Pas kaliforne viskas gerai, triusiukai kaip ant mieliu auga.

Praeitos vados buvo labai gausios: antroje net trylika buvo, ne visi isnesioti... Si karta tik keturis turi, dar penkta pridejau kitos triuses. Ismaitina, priziuri, pukais apkrauti :P Reikia, pasirodo, turet kantrybes :)

Aisku, sitie jos triusiukai veislei netiks, bet mesytei kodel gi ne :P:eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...