Jump to content

Kuom pjaunat žolę triušiams?


Aryvle

Recommended Posts

sveiki. nu ką, nusipirkau tą brangią dalgę ir savaitgalį ją jau išbandysiu. vis tik paskaičiavau, kad tai investicija kuri atsipirks pardavus 7 kg triušienos. tikrai žinau kad šis dalgis geras ir ilgaamžis, tai pirkti dar kokį kitokį ir vėl "bandyti" nusprendžiau neberizikuoti. po savaitgalio dar parašysiu įspūdžius.

Na ir kaip austriška dalgelė žolę guldė?

Senelis pasakodavo, kad smetoniniais laikais austriškų dalgių pirkt net Rygon arkliais važiuodavo, nes geresnių už jas tada nebūdavo. Lengvos, aštrios, plonos, patvarios ir dar daug daug gerų žodžių apie jas girdėta...

Galvoju, kad reiks ir man europine parama pasinaudot ir ūkį modernizuot - rusišką į austrišką pasikeist :icon-mrgreen: ...

Gerai išplakus, papusčius ir karklų nepjaunant turėtų ne vieniems metams užtekt, o gera dalge pjaut daug smagiau nei trimeriu. Ir paukštelių pasiklausai, ir dūmai nesmirda, ir ausų neišūžia, ir spartumas ne ką mažesnis.

Beje, aplankius gamintojo puslapį nustebino gaminamų modelių gausa, matyt ne tokia jau ir "istorinė atgyvena" tos dalgelės, jeigu dar tiek jų gamina: http://www.schroeckenfux.at/index.php/en/scythe-models.

Mano galva, tai Scythe "J4000" modeliukas turėtų būt smagiausias - lengviausias, nes ašmenys siauresni :icon-wink:

OI KOKIA NEGRAŽI REKLAMA.... NEREIKAI LAIKYTI MŪSŲ SILPNAPROČIAIS, NEURIŠANČIAIS TOKIOS PIGIOS REKLAMOS. SĖDI KOKS VADYBININKĖLIS - KANCELIARIJOS ŽIURKĖ- KABINETE, ŽOLĖS GYVENIME NEMATĘS IR APSIMETA "ŪKININKU PERKANČIU DALGIUS KAIP INVESTICIJĄ", KURI ATSIPIRKS... Micahilovo narvai jau buvo siūlomi musm "kaip investicija, kuri atsipirks po metų" :banana-rainbow::banana-rainbow::banana-rainbow::banana-rainbow::banana-rainbow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
As duodu smulkinta zole pjaunu su mini traktoriuku, tai eda normaliai :D

Kazkas buvo sakes kas smulkintos needa triusiai, bet gali pasakyt mano eda

Gal gali imest nuotrauku koks konkreciai atrodo tas smulkintuvas prie traktoriaus ? Aciu

Šiaip šviežiai nupjautos žolės doti negalina ji turi apie pora dienų pavysti, ir išvis kas čia per temos vidurį žiemos :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As duodu smulkinta zole pjaunu su mini traktoriuku, tai eda normaliai :D

Kazkas buvo sakes kas smulkintos needa triusiai, bet gali pasakyt mano eda

Gal gali imest nuotrauku koks konkreciai atrodo tas smulkintuvas prie traktoriaus ? Aciu

Šiaip šviežiai nupjautos žolės doti negalina ji turi apie pora dienų pavysti, ir išvis kas čia per temos vidurį žiemos :icon-confused:

zmones apie pavasary svajoja :D leisk pasvajoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...