Jump to content

Melžimo aparatai


Blickrygas

Recommended Posts

Jubanoj paziurek, gal dar prekiauja , i Rietavo turgu palek, ten ju pilna ir kaina nesikandzioja, su tokiais kelias karves melzia zmones ir vargo nemato, kaip pirksi nebijok paklausk pardavejo viska isaiskins kas ir kaip veikia, nieks gi su mokslu negime, galu gale pazystamu paklausinek kas nors tai karves melzia, sunku cia isaiskint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ieskojuau,nk gero neradau,suprantat paziureti i aparata paprasta,bet kur rasti medziagos kas ir kaip veikia aparatas,nes zalias esu prie tokio aparato :) kas nors pasidalinkit patirtim ir pan :)

tada i rietavo turgu pavaz ten tikrai yra ir benzininis man atrodo 1,5 ar 1,6 kainuoja su vienu bakeliu.bet kad maziau kuro sudegintum ir but nauda dasipirk antra bakeli jis 400 lt kainuoja tai vienu metu 2 karvytes melzi mes tokiu naudojames jau 4m nuo siemet jau 10 karviu melziam tai kaip tiek kainavo ir tiek laiko naudojam tai nera blogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu DeLaval benzinini melzimo agregata, melziau su juo daug metu, dar ir dabar puikiai tebeveikia, jokiu gedimu neturejau. Paskutiniais metais jis man virs 20 karvuciu tampe. Tik ziauriai nusibodo benzino kaina, tad si pavasari nusipirkau agregata su dyzeliniu varikliu. Dabar galvos neskauda, kada pritruksiu benzino ir reiks lekt i kolonele simtine atkisus. Ipylei zalios saliarkos ir toliau sau tampai. O pirkau is cia: http://agregatai.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu DeLaval benzinini melzimo agregata, melziau su juo daug metu, dar ir dabar puikiai tebeveikia, jokiu gedimu neturejau. Paskutiniais metais jis man virs 20 karvuciu tampe. Tik ziauriai nusibodo benzino kaina, tad si pavasari nusipirkau agregata su dyzeliniu varikliu. Dabar galvos neskauda, kada pritruksiu benzino ir reiks lekt i kolonele simtine atkisus. Ipylei zalios saliarkos ir toliau sau tampai. O pirkau is cia: http://agregatai.lt/

nu bet jei laikai 4 karvutes ir pirkt toki vos ne 5tuks tai kada jis gali atsipirkt???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet jei laikai 4 karvutes ir pirkt toki vos ne 5tuks tai kada jis gali atsipirkt???

Turint 4 karvutes ir uz 1,5 tukst. pirkt per brangu. Mes iki 12 karvuciu melzem rankomis, tik veliau isigijom aparatus. Aisku, dabar nebe tie laikai.... :)

as 3 melziu ir aparatu :D nes rankom tai geriau jau nelaikyt visi ju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui jums uz atsakymus,sakykit o kokia prieziura aparato?reikia kaskart tikrinti ka ar pan?dar papasakokit kaip pripratinate karvutes prie melzimo aparatu?maniskes jauciu ir uzruks ir ismoks spardytis kaip reikalas kol ismoks,kai kada jau nusipirksiu,noriu pasiteirauti jusu,turesiu kuo daugiau ziniu tuo geriau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui jums uz atsakymus,sakykit o kokia prieziura aparato?reikia kaskart tikrinti ka ar pan?dar papasakokit kaip pripratinate karvutes prie melzimo aparatu?maniskes jauciu ir uzruks ir ismoks spardytis kaip reikalas kol ismoks,kai kada jau nusipirksiu,noriu pasiteirauti jusu,turesiu kuo daugiau ziniu tuo geriau :D

pvz pas mane visos 3 pirmaverses,niekas nesitikejo kad taip bus bet tik viena man kaip tik apsiwersevo tai spyre kaip aparata dejau kitos abi lb ramios yra. o dabar jau pripratusios ir net kojos nebando kelt... o del aparatu tai galvoju kad pavasari pirksiu ir turgini varianta,bet dyzelini nes banda auga ir su tevais nelabai iseina dalintis aparatu,tik as po melzimo aparatu visada dar su rankom ismelziam karves,nes kita neatiduoda viso pieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui jums uz atsakymus,sakykit o kokia prieziura aparato?reikia kaskart tikrinti ka ar pan?dar papasakokit kaip pripratinate karvutes prie melzimo aparatu?maniskes jauciu ir uzruks ir ismoks spardytis kaip reikalas kol ismoks,kai kada jau nusipirksiu,noriu pasiteirauti jusu,turesiu kuo daugiau ziniu tuo geriau :D

Mantuk, tai kiek tu karvuciu turi? Negi aplink tave nieks neturi aparatu, kad dar tokie klausimai kyla? Atvaziuok iki manes, pamatysi viska realiai, ne uz kalnu gi gyveni....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi mes smulkus ,turim 4karvukes,verselis auga i karves ,nu zinai kai pasiziuri i aplinkinius kurie nieko nelaiko,gyvena is pasalpu ir pliumpia alu,(cia ne apie visus) tai as dziaugiuosi kad turim ukely.maniskes karvukes labai ramios ,esu isdresiraves kai reikia vesti i laukus ar i kita ganykla tai viena vedu kitos is paskos eina,niekur nenulekia,jei ir nori kur numaut gryzta pacios,po piemeniu ganom tai laisve gyvuliukams, tikrai gerai jiems,tik su tuo melzimu vargas rankom,mastau apie aparata.patinka man gyvuliai.nuo mazu dienu prie ju esu.bereik vienkiemio ir zmonikes ukininkes :D

rudi,dekui uz kvietima.susibendrausim ,tai ir sokius isleisiu,o as aparatus desiu karvukem :D juokauju...

jo,as ta zinojau kai aparata nuemi,tai reikia kekviena karta reikia patikrinti ar pieno nebera.o kaip jus laukuose melziat?turit melzimo aikstele? jei turesiu,reiks kazka mastyt,gal uz ragu pririst.nu dar nieko negaliu sprest kol neturiu,kai turesiu bus kitu klausymu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradziai ir uz ragu uzteks prikabinti tik ,kad aplink nesisukinetu, veliau ir aikstele pasidarysi, nebijo tos karves tu aparatu, gal pirma kart bent pauostyt jom duok, kad zinotu kas per daikts :lol: , pasaugot aisku reikia kartais netycia nuspiria, o del prieziuros, ner ko ten priziuret, tik tepalus kur siurbli tepa, automobilio prieziura sudetingesne :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradziai ir uz ragu uzteks prikabinti tik ,kad aplink nesisukinetu, veliau ir aikstele pasidarysi, nebijo tos karves tu aparatu, gal pirma kart bent pauostyt jom duok, kad zinotu kas per daikts :lol: , pasaugot aisku reikia kartais netycia nuspiria, o del prieziuros, ner ko ten priziuret, tik tepalus kur siurbli tepa, automobilio prieziura sudetingesne :lol:

mes tai pripratinom duodami miltų jos eda o mes melžiam taip ir priprato, sunkiausiai sekėsi su senesnėm. priežiura mano atveju tik pakeist tepala varikly karta per metus, dar šlangutes pakeiti ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradziai ir uz ragu uzteks prikabinti tik ,kad aplink nesisukinetu, veliau ir aikstele pasidarysi, nebijo tos karves tu aparatu, gal pirma kart bent pauostyt jom duok, kad zinotu kas per daikts :lol: , pasaugot aisku reikia kartais netycia nuspiria, o del prieziuros, ner ko ten priziuret, tik tepalus kur siurbli tepa, automobilio prieziura sudetingesne :lol:

mes tai pripratinom duodami miltų jos eda o mes melžiam taip ir priprato, sunkiausiai sekėsi su senesnėm. priežiura mano atveju tik pakeist tepala varikly karta per metus, dar šlangutes pakeiti ir viskas

O melžiklių gumų nekeičiat? Negaila karvių? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradziai ir uz ragu uzteks prikabinti tik ,kad aplink nesisukinetu, veliau ir aikstele pasidarysi, nebijo tos karves tu aparatu, gal pirma kart bent pauostyt jom duok, kad zinotu kas per daikts :lol: , pasaugot aisku reikia kartais netycia nuspiria, o del prieziuros, ner ko ten priziuret, tik tepalus kur siurbli tepa, automobilio prieziura sudetingesne :lol:

mes tai pripratinom duodami miltų jos eda o mes melžiam taip ir priprato, sunkiausiai sekėsi su senesnėm. priežiura mano atveju tik pakeist tepala varikly karta per metus, dar šlangutes pakeiti ir viskas

O melžiklių gumų nekeičiat? Negaila karvių? :eusa-think:

kas tau sakė kad nekeičiam? taigi parašiau šlangutes keičiam o tuo pačiu ir melžiklius. Nesupratau kodėl jų turi but gaila jei normaliai laikomos :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tau sakė kad nekeičiam? taigi parašiau šlangutes keičiam o tuo pačiu ir melžiklius. Nesupratau kodėl jų turi but gaila jei normaliai laikomos :eusa-whistle:

Kiek teko susidurt, tai spenių gumos nėra vadinamos šlangutėmis ;)

Bet jei keičiat, tai gerai. Daug, labai daug kas nekeičia.

tai kaip iš vis su jom melžt jei kiauros :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...