Jump to content

Priekinis tiltas leidžia tepalą


skrebe

Recommended Posts

Priekinis tiltas leidžia tepalą abiejose pusėse ir stiprokai . Kam teko tvarkyti šį reikalą, iš kur riebokšlius gavote ir kiek ten darbo.

Koks tavo traktoriukas?, as savai Kubotai ka tik keiciau visus riebokslius priekiniam tilte, tai viso 6vnt po 3litus ir kelis guolius. Riebokslius pirkau "Igneroj" , o guolius "SKF" Vilniuj. Jei ka, skambik 865218895 papasakosiu smulkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano iseki tx 15

Tavo traktoriuke kitoks priekinis tiltas, manajam panasus i MTZ, o tavajam konstrukcija panasi kaip tarybiniu GAZ66 arba UAZ masinu. Reik pasiklausinet senu vairuotoju ar sudetinga ten butu paciam tvarkytis.

Ne, pas mane naujesnis traktoriukas priekinis tiltas panašus į MTZ, ne su "obuoliais"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien padariau nuotraukas ir norejau imest su paaiskinimais, bet kazko kompas pradejo neatpazint telefono niekaip negaliu ikelt nuotraukos. Du rieboksliai stovi ten kur sukiojas bortine darant posukius, per ta vieta as itariu tau ir leidzia tepala, dar ten turetu buti kaproninis ziedas, kad nepakliutu purvas. Mano atveju jis buvo susidevejas ir metalas trynesi i metala, o budavo tokiu atveju, kad arian galulaukese per nelygumus pakibdavo vienas ratas ir tuo momentu pakliudavo purvas. Trecias riebokslis stovi ant stebules asies, jis rasojo po truputi, bet tuo paciu keiciau ir ji, vienas ardymas. Dar yra keli niuansai, rasydamas turbut nepaaiskinsiu, bet jei su tecnika bendrauji ne ant "jus" tai mano ptarimu turbut ir nereiks. Sudetingo ten nieko nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien padariau nuotraukas ir norejau imest su paaiskinimais, bet kazko kompas pradejo neatpazint telefono niekaip negaliu ikelt nuotraukos. Du rieboksliai stovi ten kur sukiojas bortine darant posukius, per ta vieta as itariu tau ir leidzia tepala, dar ten turetu buti kaproninis ziedas, kad nepakliutu purvas. Mano atveju jis buvo susidevejas ir metalas trynesi i metala, o budavo tokiu atveju, kad arian galulaukese per nelygumus pakibdavo vienas ratas ir tuo momentu pakliudavo purvas. Trecias riebokslis stovi ant stebules asies, jis rasojo po truputi, bet tuo paciu keiciau ir ji, vienas ardymas. Dar yra keli niuansai, rasydamas turbut nepaaiskinsiu, bet jei su tecnika bendrauji ne ant "jus" tai mano ptarimu turbut ir nereiks. Sudetingo ten nieko nera.

Ymesk, kai galėsi, reiks tvarkyti, o kai jau matyta tai ir darbas greičiau eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raudona spalva tai rieboksliai, geltona kaproninis ziedas, zalia bronzine ivore jei kliba reik pakeist. Ten kur stovi ivore, desiniau keturi varztai laiko bortine,atsuki varztus ir apatine dalis su visa bortine nusimauna zemyn. Tepalu mano atveju reikejo pilt po tris simtus gramu i bortines ir 2,3 litro i reduktoriu.

post-4058-141521785142_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raudona spalva tai rieboksliai, geltona kaproninis ziedas, zalia bronzine ivore jei kliba reik pakeist. Ten kur stovi ivore, desiniau keturi varztai laiko bortine,atsuki varztus ir apatine dalis su visa bortine nusimauna zemyn. Tepalu mano atveju reikejo pilt po tris simtus gramu i bortines ir 2,3 litro i reduktoriu.

Ąčiū, kas per kaproninis žiedas, kam jis reikalingas ir kur jų būna. O leidžia pas mane tiksliai tose vietose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta zieda man istekino tekintojas darbe, buna tokiu ruosiniu pirkt, Lytagroj maciau. Reikalingas jis tam, kad apsaugotu nuo purvo ta vieta kur statosi rieboksliai. Man padare apie 4mm storio tai dar tryniau ant svitrinio iki 3mm. I apatini rieboksli dar bus ipresuota tokia metaline detale kuria turesi atsargiai istraukt nesulankstyt ir ipresuot i nauja rieboksli, nes ta metaline detale ieina i virsutini rieboksli, taip gaunasi sandarumas. Vienu zodziu kaip isardysi ir bus kas neaisku tai skambik nesivarzyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Nu pas mane tai š.......... gavosi visiškas. negavau reikiamo dydžio salnyko, tai nutariau, kad ant ašies reikia imti tokį kokio reikia, o ant riebokšlio išorės pasodinsiu su hermetiku. Tai dabar balos tepalo visur, kur pastovi bent kiek, dapylinėt reikia po kartą į savaitę, Kas žino, ar galima ištekinti 1 mm storio 5 mm pločio ir apie 40 mm skersmens žiedą, jį įdėti į salnyko lizdą, ir tada dėti patį salnyką? Gal neleis? Tokio dydžio riebokšlio NĖRA NIEKUR. Kas gamina pagal matmenis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 metų...
  • po 9 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Mano ir pradėjo varvėti po žiemos, galvoju tvarkytis kol dar ne darbymetis. Nežinau bandyt pačiam žiūrėt ar vežt kur tvarkyti, nes pats nelabai gabus tokiems dalykams. Mano traktoriukas Honda pagamintas Kubotos gamykloj pagal užsakymą, gal kažkas panašaus bus su riebokšliais? Galinio tilto irgi biški "aprasojęs", taip pat per darbinio veleno kartais prasisunkia šiek tiek.

 

post-11471-0-29635400-1456923588_thumb.jpg

post-11471-0-16969100-1456925940_thumb.jpg

post-11471-0-59731300-1456925968_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbinio nuimi dangteli ir rasi salnika,su tiltu daug prasciau,ardymo daug.As dapylineju tepala ir laukiu,gal kas rimciau subirs.Priekiniam tilte plonu graztu pragrezk ipilimo probke,nuimsi slegi,maziau leis

nieko ten sudėtingo nėra su tuo ardymu, viskas paprasta ir suprantama. Jei pradėjo leist po žiemos tai reiskias riebokslis sustabarejes ir skylutes gręžimas nepadės jau, čia vasarą kada silta tai padėtų, nors atšilus orams gal ir riebokslio guma suminkštės, bet jau čia signalas, kad reikia ieškot dalių.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane tai š.......... gavosi visiškas. negavau reikiamo dydžio salnyko, tai nutariau, kad ant ašies reikia imti tokį kokio reikia, o ant riebokšlio išorės pasodinsiu su hermetiku. Tai dabar balos tepalo visur, kur pastovi bent kiek, dapylinėt reikia po kartą į savaitę, Kas žino, ar galima ištekinti 1 mm storio 5 mm pločio ir apie 40 mm skersmens žiedą, jį įdėti į salnyko lizdą, ir tada dėti patį salnyką? Gal neleis? Tokio dydžio riebokšlio NĖRA NIEKUR. Kas gamina pagal matmenis.

Pagaminti pagal mat tau kosmosa kainuos viska gerai darei bet isore reikia sodinti ne ant hermetiko Nusipirk termokembriko kur hermetina kabelius,ir su juo kepi sluoksnius iki reikiamo diametro,presuoji i vieta .tai pritaikiau visus standartinius riebokslius nes parsisiust tai vienas kainuoja 20 eu Termokembrikas Laubrigoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...