Jump to content

Plunksnu pesimas paskerdus broilerius


SP

Recommended Posts

  • Atsakymai 135
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

as tai pesu rankomis visu iskarto nepjauni po 20 ar maziau yra tam skirti prietaisai gamykliniai ir savadarbiai ziurejom gamyklini is katalogo labai jau brangus gal kam ir apsimoka jeigu daug ir istisus metus laiko siaip tai juk neilgas procesas vista nupesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu pirstu as pats 4 rusiu turiu, bet apie tokius aparatus tik is cia suzinojau.

Faktiskai tik reiktu apvalaus dugno is kapralano su kiaurymem, motoreduktorium ir backutes su kiaurymem. I tas kiaurymes sukisi pirstus ir turi manau aparaciuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Siaip man jos nereikia. Bet as turiu nemazai patirties broileriu auginime, skerdime ir panasiai. Be to, esu inzinierius. Jei kokiam ukininkui reiktu tokio dalyko, tai galetume susikopertuoti ir pagaminti uz kazkoki atlygi. Tuo labiau su pesimo pirstais nebutu problemu, kuriu zinau is kur gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip man jos nereikia. Bet as turiu nemazai patirties broileriu auginime, skerdime ir panasiai. Be to, esu inzinierius. Jei kokiam ukininkui reiktu tokio dalyko, tai galetume susikopertuoti ir pagaminti uz kazkoki atlygi. Tuo labiau su pesimo pirstais nebutu problemu, kuriu zinau is kur gauti.

ir kokia kaina butu, jei pats suprojektuotum ir pagamintum?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nebent pasijamei ryga skalbimno masina sena is garazo, sugreziojai skyles ir prikisai pirstu, tai gal 300 lt ir gavos :))) Bet is kitos puse ziurint, perkant nauja moto reduktoriu pakankamo galingumo kaina nuo 2k, + papildomos detales kurias kazkas istekintu, pagamintu ir panasiai, tai realiai kaina butu nuo 5k kazkur.

Be to, pirstai pas mane kainuotu daug pigiau nei 200 zaliu :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...