Jump to content

reikalinga pagalba del mtz 952,3


Recommended Posts

na jeigu smirdena ta sankaba tai cia jau tavo problema kitaip sakant nemoki vaziuot :eusa-think: na o kas liecia ta guoli tai kad jis kliba nera jokio pavojaus, nes jo veikimo principas yra netoks kaip paprasto, jis yra spaudziamas,ko pasekoje ji spaudziant to klibejimo nebera,i tai tikrai nekreipk demesio, ir nelauk kol garantinis tau ji suteps,nes po garantinio pats nagus dauzysi :eusa-doh: tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
yra toks klausimas, cia skaitosi gerai ar blogai. pas mane traktoriui iki padlagele kosiant keliu ir numinus sankaba bei atleidus gaza kaskas nukaukia. tas pats buna kai ari ar kultivuoji galulaukei numini sankaba ir kituos sunkesniuos darbuos numetus varikliui apkrova. ti cia kas varikliui ar sep baltarusa navarotai. pas mane 920.3, kaiminas pasiklauses aiskin kad deze bira, bet jau 3metai i nesubira :eusa-whistle:

Čia turbina sukaukia ir viskas... pas mane taip pat tiesa su tiesiu kaminu tai tas ypatingai girdysi :eusa-whistle: Važiuok kaip važiavęs... Čia kaip varant pilna apkrova ir numynus sankaba ateidus staigiai gazą varikliui is kart krenta apsukos o turbinai taip staigiai ne, del to ir sušnypščia-sukaukia :eusa-whistle:

o tai turbinai nekenkia? nereiketu koki vostuva isideti kad oro perteklių nereikalingą isleisti laukan (kaip kaikuriose mašynose buna)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...