Jump to content

Naršyklinio žaidimo idėja


Erixas

Recommended Posts

Sveiki,

Šiandieną norėčiau pateikti jums visiškai netyčia gimusią idėja.

Apie žaidimą detaliau:

Žaidime egzsituoja dvi veiklos sritys:

Pirmoji veikla – Ūkininkavimas

Antroji veikla - Įmonės valdymas.

Apie kiekvieną veiklą išsamiau.

Ūkininkavimas

Ūkininkavimas – Jaunasis ūkininkas.

Žaidimo tikslas: Supažindyti žaidėjus su ūkininkavimo specifika, kaip yra valdomas ūkis, pinigų srautas,darbuotojai,buhalterija. Kiekvienas žaidėjas turės visišką laisvę priimdamas įvairaus sudėtingumo sprendimus. Sprendimai nuo dirbamos žemės plėtros, iki savo mažo(didžiulio) ūkio-įmonės valdymo. Mūsų tikslas suteikti visišką tikroviškumo pojūti žaidėjui. Tai mėginsime įgyvendinti perkeldami visą rinką į šią veiklos šaką. Realios žaliavų kainos, žaliavų biržos naujienos, tikri neišgalvoti daiktų, sėklų, chemikalų pavadinimai, aprašymai , jų poveikis, Europos sąjungos paramos, įvairiausio pobūdžio konkursai(Pardavimo-pirkimo), sutarčių egzemplioriai bei kita.

Apie ūkininkavimo žaidimą:

Žaidimo pradžioje žaidėjas privalės plėsti savo ūkį norėdamas pasiekti visišką finansinę laisvę. Ūkininkams bus suteikta dirbamos žemės plotas bei statyboms reikalinga žemė. Kiekvienas šią žemę galės naudoti kaip jie nori, sodinti, statyti... Žaidėjas pasiekęs reikiamą savo ūkio išplėtojimą turės progą praplėsti savo ūkininkavimo sritį. Bus įsteigti mūsų pieno supirkimo punktai(centriniai), tačiau žaidėjas galės įsteigti savo pieno surinkimo bei pardavimo įmonę. Pasirašęs sutartį ir pasiūles geriausią kainą kitiems žaidėjams jis turės progą pirkti iš jų ir parduoti mums. Taip suteiksime žaidėjams dar didesnį tikroviškumo jausmą. Tačiau ūkininkas kuris norės turėti tokią įmonę turės atitikti visus Lietuvos vyriausybės įstatumus dėl pieno supirkimo bei jo laikymo. Šiam tikslui bus sukurta „leidimų sistema“ norint ją gauti bus nustatyti griežti reikalavimai kurių privalės laikytis „ūkininkas“.

Antroji žaidimo veiklos sritis:

Įmonės direktorius

Įmonės valdymas - Tai alternatyva ūkininkavimui. Ši veikla bus glaudžiai susijusi su pirmąją. Kodėl?

Atsakymas: Įmonės veikla – Kombinuotų pašarų gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Ūkininkai savo užaugintą produkciją parduos šioms įmonėms. Jos gamins kombinuotus pašarus kurių reikės ūkininkų gyvuliams.

Žaidimo tikslas: Suteikti žaidėjams įmonių valdymo pagrindus. Žaidėjams bus suteikiama pagrindinė informacija prieš pradedant vykdyti savo veiklą. Dirbdami jie patys susipažins su įmonės valdymu, įmonės veikla. Plėsdamas savo veiklą įmonės direktorius turės teisę samdytis darbuotojus iš darbo biržos.

Darbuotojai atėję į įmonę arba padidins našumą arba sumažins. Bus sukurta darbuotojų kvalifikacijos sistema. Pavyzdys. Jeigu įmonės direktorius priims į darbą 50 darbuotojų tačiau jiems mokės fiksuotą atlyginimą jų darbo našumas bus mažesnis nei priėmus 30 darbuotojų bei jiems mokant fikstuotą atlyginimą bei premijas arba mokant atlyginimą nuo atlikto darbo.

Žaidėjams suteiksime galimybė gauti Europos sąjungos paramą , paskolą iš bankų ar investicinių fondų.

Sukursime Marketingo modulis kuris leis įmonės savininkams reklamuotis, kurti įvairaus pobūdžio reklamas, kurti unikalius marketingo planus.

Žaidėjai galės rinktis kokią įmonę valdyti: UAB, AB, ŽŪB. Žinoma, kiekviena iš šių išvardintų įmonių reikalauja skirtingo buhalterinio tvarkymo tai būtų puiki proga įgauti žaidėjams naujų žinių, suprasti kaip yra valdomos įmonės, susipažinti su buhalteriniais sprendimais.

Vienas iš unikaliausių žaidimo modulių tai,kad leisime kiekvienai įmonei kurti savo kombinuotų pašarų receptus. Receptų rodikliai padės ūkininkams gauti daugiau produkcijos(pieno). Taip pat kiekvienas receptas turės savo atitinkamą kainą.

Žaisdami šį žaidimą kiekvienas suaugęs ir vaikas galėtų įgauti pagrindinių verslo valdymo žinių.

Ką jūs manote apie šį žaidimuką? Sudomintu jus toks žaidimas? Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...