Jump to content

Fendt Farmer 5S '80


Recommended Posts

Sveiki,

Buvau pakviestas išsakyti savo nuomonę apie štai tokį antikvarą: http://www.autogidas.lt/skelbimai/fendt ... 32966.html

Traktorius būt kaip traktorius. Važiuoja, bet palindus matosi sankabos skyrius ir jo viduriai išvitę. O tiksliau kažkokio veleno sankabėlė, kuri pagal mane yra tepalinė, bet yra visai atvira. Gal kas turite minčių kaip ten turi būt? Šitas traktorius jau turi turbomatik sankabą. Ar pagrindinė sankaba sausa ar šlapia? Gal kas turit kokią tech nuorodą? Šeimininkas buvo žiauriai susirūpinęs, kad mes ten nejunginėtumėm neaiškių rankenėlių, kurios atseit važiavimui įtakos neturi (tik kažkodėl surištos su sankaba, ir sankabos skyriumi, kuris aiškiai buvęs išdalintas ... :)

Gaila nuotraukos nepadariau...

Martynas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu metu traktoriai yra kantrus ir patikimi, bet....... as nepirkciau jo Lietuvoij nes jei ten rankas bus prikises koks lietuviskas auksarankis,tai labanakt viskam.teko matyt kai zylo indeklus deda vietoij orginaliu ir t.t. tai manau kad paminklus reikia pirkt is akmens o ne is metalo, nes akmeniniai turi dideli privaluma, jie nerudyja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu metu traktoriai yra kantrus ir patikimi, bet....... as nepirkciau jo Lietuvoij nes jei ten rankas bus prikises koks lietuviskas auksarankis,tai labanakt viskam.teko matyt kai zylo indeklus deda vietoij orginaliu ir t.t. tai manau kad paminklus reikia pirkt is akmens o ne is metalo, nes akmeniniai turi dideli privaluma, jie nerudyja.

Dėl LT auksarankių pritariu pilnai. Matyt pas tokius buvo pakliuvęs ir mano JD, nes nebeilgai važiavo... :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...