Jump to content

Padekit, kulturos zinovai!


Blickrygas

Recommended Posts

Sveiki, noreciau paprasyti jusu pagalbos. Ruosiuosi lietuviu kalbos egzaminui, kurio viena is daliu yra zodinis pranesimas. Taigi greiciausiai kalbejimo tema rinksiuosi "Pristatykite 3 iškiliausius Lietuvos vaizduojamojo meno kūrėjus, sulaukusius pasaulinio pripažinimo." (Vaizduojamasis menas - tapyba, skulpturos, grafika).

Noreciau Jusu nuomones sia tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nifiga sibie.

Kokios dar galimos temos?

Galima rinktis is kalbos, kulturos ir literaturos. Si mano pamineta tema yra is kulturos. Tarkim ,pasirenki kalba, ir yra egzaminu centre 10 suformuluotu potemiu, is kuriu viena turi pasirinkt.... placiau http://www.egzaminai.lt/failai/1868_Pot ... t_2011.pdf

pasirinkta tema reikia kalbet maziausiai 5 minutes, daugiausiai 7. o po to kiek laiko lieka buna pateikiami klausimai. zodziu 5-7min monologas, 5/7 - 10 min dialogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasant ***** 30 potemiu ir kazkokiu nesamoningu pasirenki :) jami ta kur biski gali ka pakalbet ar pasvaigt kokiu nesamoniu. :) is sitas susideda dar is triju dalyku; medziagos rinkimo, jos konspektavimo ir pasakojimo

man si pasirode lengviausia, nes kitose temose reikia tikrai "Svaigt" , o cia paimi, ismoksti, ir pristatai. aisku kaip diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškalt nėra gerai, geriau kai ateini ir laisvai pasakoji, nesusivaržęs, viskas liejasi laisvai, sakai tai, ka pats žinai, o ne ką pasakė kiti. Šiaip tai įskaita ir vadinas tas kalbėjimas per brandos egzaminus, jei per jį susimauni(praktiškai neįmanoma)-neleidžia egzamino laikyt. Pats laikysiu šiemet. :D Pagrindinio (10kl) kalbėjimas panašus, bet man tai labai lengva buvo, nes buvo technika ir mokslas, ko šiemet pasigendu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasant ***** 30 potemiu ir kazkokiu nesamoningu pasirenki :) jami ta kur biski gali ka pakalbet ar pasvaigt kokiu nesamoniu. :) is sitas susideda dar is triju dalyku; medziagos rinkimo, jos konspektavimo ir pasakojimo

man si pasirode lengviausia, nes kitose temose reikia tikrai "Svaigt" , o cia paimi, ismoksti, ir pristatai. aisku kaip diena.

Tu dbr 10 klases kalbejima laikysi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gal iskaita, ne egzaminas :eusa-think:

Tai vat deja, bet ne iskaita, o egzamino dalis. nes lietuviu kalbos egzas susideda is triju dalyku, testo, rasinio ir kalbejimo! Neismaneli...

is lietuviu egzo valstybinio pries 3 metus gavau 76proc, kada tu tiek gausi, galesi vadint neismaneliu ;) o bet taciau, gal tu i mokyklini cia is vis nusitaikes..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasant ***** 30 potemiu ir kazkokiu nesamoningu pasirenki :) jami ta kur biski gali ka pakalbet ar pasvaigt kokiu nesamoniu. :) is sitas susideda dar is triju dalyku; medziagos rinkimo, jos konspektavimo ir pasakojimo

man si pasirode lengviausia, nes kitose temose reikia tikrai "Svaigt" , o cia paimi, ismoksti, ir pristatai. aisku kaip diena.

Tu dbr 10 klases kalbejima laikysi?

Ne dabar, o kalbėjimo datą paskelbs mokykla, iki kovo 31d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...