Jump to content

lenkiska sejamoji su idirbimu Uniagroup Idea 4


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
o sekla kaip tolygiai isseja kalnuotose vietovese ar minkstesneje zemeje?

Kaip suprast tolygiai, ir kalne ir lygioi vietoi norma seklos vienoda, o jeigu turi galvoi sejos gyli tai tai iterpia vienodu gyliu ir i moli ir i smeli, atsejant iššalusius ar numirkusius žemes papildomai idyrbti nebutina.

galerijos/photogallery2.php?photo_id=3155

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

sudomino mane tokia sėjamoji kaip viktoro, klausiau specagros kiek kainuoja, bet dabar klausimas, mes dirbame pakruojo rajone, ir kaip viktorai tau ši sėjamoji? kaip išsėjimo kokibė, kaip sėja ant drėgnesnės žemės, grumstuotos ir ar nereikia iškultivuot dirvos prieš sėjima iš nauja ir kaip zetorius susitvarko su 3 metrais? ar JD 6600 pavežtu keturmetre?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sudomino mane tokia sėjamoji kaip viktoro, klausiau specagros kiek kainuoja, bet dabar klausimas, mes dirbame pakruojo rajone, ir kaip viktorai tau ši sėjamoji? :icon-ugeek: kaip išsėjimo kokibė, kaip sėja ant drėgnesnės žemės, grumstuotos ir ar nereikia iškultivuot dirvos prieš sėjima iš nauja ir kaip zetorius susitvarko su 3 metrais? ar JD 6600 pavežtu keturmetre?

labai sudomino klausimo esme iki zalio zmogeliuko? is to pirmo sakinio galima isrutulioti kokia 5 kausimus ir apie 20 jo interpretaciju....

sorry jei klystu

:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sudomino mane tokia sėjamoji kaip viktoro, klausiau specagros kiek kainuoja, bet dabar klausimas, mes dirbame pakruojo rajone, ir kaip viktorai tau ši sėjamoji? kaip išsėjimo kokibė, kaip sėja ant drėgnesnės žemės, grumstuotos ir ar nereikia iškultivuot dirvos prieš sėjima iš nauja ir kaip zetorius susitvarko su 3 metrais? ar JD 6600 pavežtu keturmetre?

Paselio neatskyrsi kur seta su vederiu kur su idea, del išsejimo kokybes jokiu priekaištu, iterpimas ar ant molio ar ant juodžemio vienodam gilyje, kaip suprast prieš sejima iškultivuot iš naujo, i arima nepasesi, i ražiena taip pat nepasesi, jeigu turi galvoi skusta iš rudenio ir pavasari sėt nedyrbus žemes tai taip nebandem, o iššalusius ar numirkusius tai sėjam nedyrbe žemės ir viskas puiku, del grumst tai nežinau kokius tuos grumstus kas isivaizduoja bet jeigu šita nesės tai nesės ir bet kokia kita nes tie diskai ne taip lengvai kilnojasi, važiuojant 12-14km greičiu jeigu pataiko i toki balta kalkakmeni tai ir tas buna kad sutruksta, zetorius su 700kg ant priekio tvarkosi bet kokiom salygom, bet kai buvo 500kg ant priekio tai kalnuose kyldavo priekis pradedant važiuot su pilna grudų, dėl 4 metru tai nieko negaliu pasakyt bet turėk galvoi,kad tas volas gumuotas triju metru sveria 500kg tai 4 metru turetu apie 670 kg sverti, kai rudeni parodoi mačiau specagrinius tai kažka pasakojo kad kažkokiu nauju varijant gamins tipo prikabinama ar dar kažkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sudomino mane tokia sėjamoji kaip viktoro, klausiau specagros kiek kainuoja, bet dabar klausimas, mes dirbame pakruojo rajone, ir kaip viktorai tau ši sėjamoji? :icon-ugeek: kaip išsėjimo kokibė, kaip sėja ant drėgnesnės žemės, grumstuotos ir ar nereikia iškultivuot dirvos prieš sėjima iš nauja ir kaip zetorius susitvarko su 3 metrais? ar JD 6600 pavežtu keturmetre?

labai sudomino klausimo esme iki zalio zmogeliuko? is to pirmo sakinio galima isrutulioti kokia 5 kausimus ir apie 20 jo interpretaciju....

sorry jei klystu

:(

Tai rutuliok tuos klausimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sudomino mane tokia sėjamoji kaip viktoro, klausiau specagros kiek kainuoja, bet dabar klausimas, mes dirbame pakruojo rajone, ir kaip viktorai tau ši sėjamoji? :icon-ugeek: kaip išsėjimo kokibė, kaip sėja ant drėgnesnės žemės, grumstuotos ir ar nereikia iškultivuot dirvos prieš sėjima iš nauja ir kaip zetorius susitvarko su 3 metrais? ar JD 6600 pavežtu keturmetre?

labai sudomino klausimo esme iki zalio zmogeliuko? is to pirmo sakinio galima isrutulioti kokia 5 kausimus ir apie 20 jo interpretaciju....

sorry jei klystu

:(

Tai rutuliok tuos klausimus.

norejau pasakit kad nerislus pirmas sakinys:

kiek kainuoja?

prie ko cia pakruojo rajonas, ar bus brangiau?

ar pakruojo rajone ji dirbs kitaip nei pas viktora?

kur atsakymas i teigini " klausiau specagroj.."

nepykit, tik pasirode nerislu pradzioj..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
turiu,tikrai gera sejamoji. agritechnikoje buvo pristatyta prikabinama priekyje su ligintuvu 50+pvm su ja galima bandyti seti ant sviezio arimo priemolyje.

Ir ko gero ta prikabinama nesunkiai patrauktu 82-as belarusas.

man atrodo dar zemes pavirsiaus kopijavimas patobulintas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
nu kažin ar tada bielkis bepatemtu nes taip jau rašo kad reikalingu nuo šimto ag.. bet aš manau ka geriau pakabinama, vien dėl to kad lengviau apsisukti. tėvukas mano labai svojoja apie keturiu metru prie JD bet aš nelbj tikiu kad jis pakeltu..

Mes su 3 metru pakabinama vidutiniškai apie 2,3-2,5ha per valanda užsejam, prie kokio JD nori ja kabint, dėl padargo tai mes naudojam skutikus ir peilines akėčias jeigu po arimo tai naudojam germinatoriu, dėl grumstu tai jau patys diskai tos sėjamosios nemažai juos aptrupina o dar volas tai laukas atrodo labai neblogai. Tos sėjamosios kur dabar jie pradėjo prikabinama gamint tai diskai pritvirtinti kitokiu principu tai apie ja nieko negaliu pasakyt, man asmeniškai tai geriau ant tu gumu patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...